تور لهستان

اطلاعات تور

 • مدت زمان: 1 روز
 • اعتبار تور: 0
 • قیمت: تا 1 میلیون تومان
 • مبدا: 0
 • مقصد: 0
 • نوع سفر: 0
 • شرکت هواپیمایی: 0
 • هتل های محل اقامت: 0
 • تاریخ شروع تور: 0
 • تاریخ پایان تور: 0
 • توضیحات: 0
 • ساعت رفت: 0
 • ساعت برگشت: 0
 • مدارک لازم: 0
 • خدمات آژانس: 0
 • قیمت تور در اتاق دو تخته: 0
 • قیمت تور در اتاق تک تخته: 0
 • قیمت کودک با تخت: 0
 • قیمت کودک بدون تخت: 0
 • قیمت تمام شده تور: 0

هتل ها

تور لهستان

لهستان یک کشور اروپایی است که می تواند مقصد بسیار خوبی برای سفر شما از نظر تاریخی، فرهنگی، طبیعی و گردشگری در هر زمانی می باشد. برای سفر کردن به این کشور در مناسبت های گوناگون به ویژه ایام نوروز می توانید از طریق تور لهستان اقدام کنید و از سفر خود لذت ببرید.

سفر به لهستان از طریق تور مسافرتی لهستان

امروزه کشور لهستان همانند سایر کشورهای اروپایی مقصد خوبی برای سفر و زندگی افراد شده است. کشور لهستان دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیبایی است که همین امر بهانه و علت اصلی سفر گردشگران بسیاری به این کشور زیبای اروپایی شده است. هر شخصی برای سفر به کشور لهستان چه به صورت فردی و چه به صورت خانوادگی می تواند از طریق تور لهستان اقدام کند و با آن سفری خوش، برنامه ریزی شده و بی دغدغه ای را داشته باشد.

بهترین زمان سفر به کشور لهستان چه مواقعی می باشد؟

کشور لهستان دارای آب و هوایی نسبتا معتدل است. در فصل زمستان آب و هوای سرد و در فصل تابستان آب و هوایی گرم بر این منطقه حاکم است. جریان آب و هواهای قطبی، اقیانوسی و نیمه گرمسیری از جمله عواملی هستند که آب و هوای کشور لهستان را تحت الشعاع قرار می دهند. بیشترین میزان بارش برف را در فصل زمستان در این کشور شاهد هستیم و در تابستان نیز اغلب روزها آفتابی و گرم هستند. بهترین زمان برای سفر به کشور لهستان فصل بهار است.

آب و هوای کشور لهستان در این فصل مناسب تر می باشد و شما می توانید حتی با وجود بارش باران که احتمال کمی دارد، به طبیعت و باغ های زیبا و پر گل کشور لهستان بروید و سفری خاطره انگیز داشته باشید. فصل پاییز در کشور لهستان فصلی ست که آب و هوای مطلوبی برای مسافرت دارد که حتی طبیعت آن خاص تر از هر فصل دیگریست. پس اگر مایل هستید تجربه ای خاص و متفاوت از سفر به لهستان داشته باشید می توانید در این فصل به کشور لهستان بیایید و جاذبه های طبیعی آن را متفاوت تر از هر فصلی دیگر ببینید. البته افرادی که به اسکی و ورزش های زمستانی علاقه دارند ایده خوبی ست که در فصل زمستان به کشور لهستان سفر کنند و از طبیعت زیبای زمستانی لهستان لذت ببرند.

مزایای استفاده از تور برای مسافرت رفتن به کشور لهستان

برخی اشخاص گمان می کنند که سفر رفتن با تور ممکن است آن ها را در گردش و تفریح محدود کند و یک راه کسل کننده برای سفرشان باشد، اما در واقع این طور نیست. وقتی شما تور لهستان را تهیه می کنید می توانید از مزایای آن به خوبی بهره مند شوید و سفری لذت بخش و به یادماندنی را برای خود و خانواده تان رقم بزنید. به عنوان مثال یکی از مزایای استفاده از تور برای مسافرت به کشور لهستان این است که شما با وجود راهنمای تور می توانید از بیشتر جاذبه های طبیعی و گردشگری کشور لهستان دیدن کرده و اطلاعات مفیدی را در مورد آن ها کسب کنید که شاید هیچگاه در سفرهای انفرادی این گونه نباشد. کاهش هزینه های سفر، نداشتن دغدغه برای رزرو بلیط، هتل و دیگر برنامه سفر نیز از دیگر مزایای تور مسافرتی لهستان است.

آشنایی با جاذبه های گردشگردی لهستان همراه با تور لهستان

کشور لهستان دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری بسیار زیبایی مانند جنگل ها و دریاچه هاست. بهتر است قبل از سفر با تور لهستان برخی از جاذبه های گردشگری کشور لهستان را بشناسید. یکی از جاذبه های بی نظیر کشور لهستان معدن نمک ویلیچک است که در نزدیکی شهر کراکوف می باشد. معدن ویلیچکا نه تنها از لحاظ اقتصادی برای کشور لهستان منبع پردرآمدی است بلکه از جنبه گردشگری دارای صومعه ای است که درون آن مانند جواهری زیبا می درخشد و توجه گردشگران را به خود جلب می کند. دومین جاذبه گردشگری زیبای کشور لهستان قلعه مالبورک است. در این قلعه موزه ای وجود دارد که میراث فرهنگی کشور لهستان را مورد بازدید عموم قرار داده است. و اما سومین جاذبه گردشگری که در واقع مکانی طبیعی و بکر است، کانال البلاگ نام دارد که امروزه مکان مناسبی برای گردشگران به شمار می رود.

 شایان ذکر است که جاذبه های گردشگری کشور لهستان فقط مختص به این چند مورد نیست و شما می توانید با تور لهستان به دیدن بسیاری از جاذبه های گردشگری لهستان بروید و سفری به یادماندنی را تجربه کنید. بهترین شهرهای توریستی که می توانید با تور لهستان به آن سفر کنید و لذت ببرید شهرهای کراف و ورشو، وروتسواف، گدنیا، گدانسگ، سوپوت، شچچین، پوزنان و ترونی است.


خدمات تور لهستان چیست؟

امروزه استفاده از تورهای مسافرتی و گردشگری وسیله ای راحت برای سفرهای خارجه محسوب می شوند. افراد نیز اغلب به دنبال تور مسافرتی هستند که بهترین خدمات را به آن ها ارائه می دهد. درست است که هر چه قیمت تور گردشگری بیشتر باشد خدمات بهتری را به شما ارائه می دهد اما در حقیقت برخی از خدمات در تمامی تورهای مسافرتی الزامی است. ازجمله خدمات تور مسافرتی لهستان: رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو بهترین هتل در لهستان، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای مسافرتی فارسی زبان و انگلیسی زبان، اخذ ویزای لهستان و بیمه مسافرتی می باشد. شایان ذکر است که برخی تورهای مسافرتی لهستان برنامه های تفریحی خاصی را به عنوان خدمات تور خود معرفی می کنند.

قیمت تور لهستان به چه صورت است؟

قیمت تور لهستان بر اساس چند عامل مشخص می شود که این عوامل می تواند خدمات تور و موقعیت زمانی را در برگیرد و با توجه به آن ها تغییر کند. به عنوان مثال هر چه خدمات تور مسافرتی لهستان بیشتر و متنوع تر باشد قیمت آن نیز افزایش می باید و لذا اگر فصل خاص یا موقعیت خاصی را برای سفر به لهستان انتخاب کنید، ممکن است همین وضعیت برقرار باشد. البته لازم به ذکر است که قیمت تور گردشگری لهستان به نوع هواپیمای مسافرتی شما و هتلی که در آن اقامت می کنید نیز بستگی دارد. اگر هتلی که تور مسافرتی لهستان برای شما رزرو کرده است درجه بالا باشد و یا هواپیمای مسافرتی تان از ایرلاین های خارجی باشد مسلما قیمت آن نیز گران تر است. علاوه بر موارد ذکر شده مدت اقامت نیز می تواند عاملی دیگر در تغییر قیمت تور لهستان باشد به عنوان نمونه هر چه مدت اقامت بیشتر باشد قیمت تور لهستان نیز گران تر است.

مدارک مورد نیاز برای تهیه ی تور لهستان

برای تهیه تور لهستان مدارکی را باید به آژانس مسافرتی ابلاغ کنید که تا پایان سفرتان نیز این مدارک دست آن ها باقی می ماند. این مدارک شامل اصل گذرنامه، سه قطع عکس به اندازه درخواست شده با زمینه سفید، اصل و ترجمه شناسنامه، کارت ملی، گزارش حساب بانکی، مدارک شغلی و سند مالکیت می باشد که علاوه بر آن ها چکی رمز دار به ارزش چهل میلیون تومان را نیز باید به آژانس مسافرتی و مجری تور لهستان ارائه دهید.

ارزان ترین تور لهستان کدام اند؟

در برخی موارد تور لهستان با قیمت های متفاوت و مناسبی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و می توانید به قول معروف با یک تیر دو نشان بزنید. اغلب تور لهستان می تواند در مواقعی که حجم مسافران برای مسافرت به کشور لهستان کمتر است ارزان قیمت شود. اما یکی دیگر از انواع تورهای مسافرتی لهستان که تور ارزان لهستان می باشد، تور لهستان لحظه آخری و یا تور لهستان به صورت آفری است. چنانچه بخواهید ارزان قیمت ترین تور لهستان را حتی با بهترین امکانات انتخاب کنید می توانید زمان سفر خود را به فصل زمستان بیاندازید و با استفاده از تور لهستان لحظه آخری و یا تور لهستان آفری، سفری متفاوت تر از همیشه را برای خود رقم بزنید.


سفر به ورشو لهستان همراه با تور لهستان

شهر ورشو پایتخت کشور لهستان است که با وجود جنگ های گذشته هنوز هم از جاذبه های گردشگری زیبایی برخوردار است. زمانی که تور ورشو لهستان را انتخاب می کنید سعی کنید که از تمامی جاذبه های بی نظیر این شهر مانند قلعه سلطنتی، برج ورشو، پارک لازینکی، مجسمه فردریک و غیره دیدن نمایید و از آن ها عکس بگیرید تا همیشه این سفر خوش به یادگار بماند. زمانی که از طریق مجریان تور لهستان، تور ورشو را انتخاب می کنید با وجود تورلیدر، این اطمینان خاطر را دارید که به خوبی با همه جای این شهر آشنا خواهید شد. نکته ای که باید در خصوص رزرو تور لهستان و ورشو در نظر داشته باشید این است که در ابتدا محل مبدأ و مقصد را ذکر کرده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید، زیرا این کار موجب می شود شما در طی سفر خود با کوچک ترین مشکلی روبه رو نشوید.

امکانات و خدمات تور ورشو لهستان

زمانی که شما برای رزرو این نوع تور اقدام می کنید این امکان برایتان وجود دارد که بتوانید در آن هنگام نوع کلاس هواپیمای خود و هتلی که قصد اقامت در آن را دارید به راحتی انتخاب کنید و حتی این امکان وجود دارد که در صورت انصراف یا تغییر کلاس هواپیما درخواست شما را قبول کنند. خدمات این نوع تور لهستان نیز شامل هتل به همراه صرف صبحانه و شام، گشت های نیم روزی شهری و دیگر موارد است، البته می توان بیان کرد هر تور مسافرتی خدمات خاص خود را دارد.

تور ترکیبی لهستان و چک چگونه توری می باشد؟

در ابتدا به این موضوع بسنده می کنیم که تورهای ترکیبی به تورهایی گفته می شود که در واقع در طول مدت سفر از دو یا چند کشور دیدن میکنید. از آنجا که موقعیت جغرافیایی کشور لهستان به گونه است که کشورهای همسایه آن نیز همانند این کشور دارای جاذبه های طبیعی بکر و متنوع هستند می تواند ایده خوبی باشد تا توسط تور لهستان به دیگر کشورهای همسایه لهستان نیز سفر کنید. کشور چک نیز دارای دریاچه ها و رودخانه های چشمگیر، جنگل های سرسبز و زیبا و پارک های ملی می باشد و از نظر زیبایی با کشور لهستان یک رقیب محسوب می شود و از آن با نام عروس اروپا یاد می کنند.

 زمانی که اقدام به تهیه تور لهستان می کنید می توانید در انتخاب خود تور ترکیبی لهستان و چک را برگزینید و از طبیعت های بکر و بی نظیر این دو کشور لذت ببرید. علاوه بر گردش در شهرهای زیبای این دو کشور، خوب است غذاهای خوش طعم آن را نیز بچشید و فرصت را برای هر امتحان خوشایندی از دست ندهید. البته بهتر است قبل از این که با تور ترکیبی لهستان و چک همراه شوید کمی با جاذبه های گردشگری و زیبای کشور چک نیز آشنایی داشته باشید تا به خوبی بتوانید از بهترین جاذبه ها دیدن نمایید.

پراگ پایتخت کشور چک، با معماری فوق العاده و چشم نواز کلیساهایش جایگاه زیباترین شهر دنیا را به خود اختصاص داده است. علی رغم هر مکان زیبای دیگری قلعه پراگ نخستین مکان گردشگری افراد واقع شده است که درون این قلعه کاخی سلطنتی و با شکوهی قرار دارد. پل چارلز یکی دیگر از مکان های دیدنی زیباست که با بنای سنگی بی نظیرش قدم زدن روی آن لذت خاص خود را دارد. اگر اهل تاریخ و هنر باشید موزه هنرهای تزئینی شهر پراگ مورد مناسبی برای بازدید است. این موزه اشیاء قیمتی و هنرهای نگاره ای را برای بازدید عموم دربر دارد که به غیر از آن می توانید به گالری پراگ هم در زمینه هنر سری بزنید. شایان ذکر است که مدت اقامت در کشور چک و لهستان توسط تور ترکیبی این دو کشور بیشتر از زمانی است که تنها تور گردشگری لهستان را انتخاب می کنید.

تور ترکیبی چک و لهستان چه خدماتی را برای مسافران عزیز در نظر دارند؟

 از جمله خدماتی که تور لهستان و چک برای شما مسافران گرامی در نظر دارند شامل موارد ذیل می باشد: بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و خصوصی منزل، رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، اخذ ویزا، لیدر فارسی و انگلیسی زبان، Cip فرودگاهی، صرف وعده های شام و ناهار. اقامت در هتل های چهار ستاره و پنج ستاره نیز از دیگر خدمات ارائه شده توسط مجریان تور لهستان می باشد.

گشت های شهری در تور ترکیبی لهستان و چک

از جمله خدمات دیگری را که می توان برای این نوع تور لهستان بیان کرد، گشت های درون شهری است. از جمله گشت هایی را که مجریان تور لهستان و چک به مسافران عرضه می دارند مشمول گشت نیم روزی با اتوبوس در شهر ورشو، گشت نیم روزی در شهر کراکوف، گشت نیم روز در معدن ویلیچکا، قایق رانی در رودخانه ی weltava و گشت نیم روزی در پراگ است.

تور لهستان ویژه ی نوروز

تعطیلات نوروز فرصت مناسبی است تا سفری خاطره انگیز را برای خود و خانواده تان به ارمغان آورید. کشور لهستان دارای طبیعتی بکر و ناب است که می تواند گزینه ایده آلی برای سفر شما باشد، علی الخصوص زمانی که با تور ترکیبی لهستان، چک و دیگر کشورها همراه باشد. پیشنهاد می شود برای رزرو تور نوروز لهستان قبل از پر شدن تورهای مورد نظر و ازدحام مسافران در روزهای پایانی سال اقدام کنید.

مدت اقامت در کشور لهستان به همراه تور گردشگردی لهستان

مدت اقامتی را که تور گردشگری لهستان در نظر دارد چهار الی هشت شب در شهر ورشو می باشد، که احتمال می رود بنا به درخواست شما این مدت اقامت تغییر کند. چنانچه تور ترکیبی لهستان و چک را برگزینید مدت اقامت در این دو کشور بدین صورت است که سه شب را در ورشو پایتخت کشور لهستان اقامت دارید و دو شب را در پراگ پایتخت کشور چک اقامت می گزینید.

برترین هتل های انتخابی برای تور لهستان

کشور لهستان دارای هتل های لوکس متعددی است که هر کدام از آن ها درجه خاصی دارند. این امکان برای شما مسافران عزیز فراهم است که در هنگام رزرو تور لهستان هتل مد نظرتان را نیز درخواست کنید. هتل های نووتل ورشو، استاری کراکوف، کولومبوس کراکوف، هیلتون گدانسگ، رادیسون بلوی گدانسگ و اینتر کانتینتال ورشو از معروف ترین و لوکس ترین هتل های لهستان هستند که با اقامت در آن ها راحتی و آسایش سفر خود را تضمین خواهید نمود.
جهت اطلاع از آفرهای تور لهستان با ما در تماس باشید.              88851080-021

3 نظرات

 • لینک نظر Alcohol Abuse Treatment Centers %ق ظ, %08 %040 %1399 %04:%فروردين ارسال شده توسط Alcohol Abuse Treatment Centers

  Alcohol Inpatient Treatment Centers Near Me http://aaa-rehab.com Drug Rehab Near Me http://aaa-rehab.com Best Drug Rehabilitation
  http://aaa-rehab.com

 • لینک نظر Jantync %ق ظ, %26 %038 %1398 %03:%اسفند ارسال شده توسط Jantync

  Buy Liquid Tamoxifen Citrate п»їcialis Amoxicillin For Bowel Bacteria Cialis discount isotretinoin acne for sale best website visa

 • لینک نظر KeytGoown %ق ظ, %17 %066 %1398 %04:%بهمن ارسال شده توسط KeytGoown

  Calculations For Suspension Amoxicillin http://abuycialisb.com - canadian cialis Cheap Viagra Pills Free Shipping Cialis Express Shipping Tinidazol

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.