تور چین

اطلاعات تور

 • مدت زمان: 1 روز
 • اعتبار تور: 0
 • قیمت: تا 1 میلیون تومان
 • مبدا: 0
 • مقصد: 0
 • نوع سفر: 0
 • شرکت هواپیمایی: 0
 • هتل های محل اقامت: 0
 • تاریخ شروع تور: 0
 • تاریخ پایان تور: 0
 • توضیحات: 0
 • ساعت رفت: 0
 • ساعت برگشت: 0
 • مدارک لازم: 0
 • خدمات آژانس: 0
 • قیمت تور در اتاق دو تخته: 0
 • قیمت تور در اتاق تک تخته: 0
 • قیمت کودک با تخت: 0
 • قیمت کودک بدون تخت: 0
 • قیمت تمام شده تور: 0

هتل ها

تور چین

اگر می خواهید یک سفر فراموش نشدنی و شگفت انگیز را تجربه نمایید و در خاطرات خود به ثبت برسانید ما به شما تور چین را پیشنهاد می کنیم، سفر به کشور افسانه ها برای هر شخص با هر سلیقه ای، می تواند یک تجربه جدید و تکرار نشدنی را به همراه داشته باشد

مسافرت به چین

پیش از اینکه بخواهید تور چین را رزرو نمایید و به کشور چین سفر کنید بهتر است مقداری با این کشور زیبا آشنایی پیدا کنید.

کشور چین که در قاره آسیا واقع شده است، اولین کشور پر جمعیت جهان محسوب می گردد، این کشور وسیع که با 14 کشور دیگر مرز زمینی دارد امروزه به یکی از بزرگ ترین قطب های اقتصادی جهان تبدیل گشته است، به همین دلیل در طول سال سفرهای زیادی از کشورهای مختلف به چین انجام می شود که ایران نیز از این قاعده مستثنا نیست، در طول سال ایرانیان زیادی با هدف تجارت و یا تفریح قصد سفر به چین را دارند و نسبت به رزرو تور چین اقدام می نمایند. برای رزرو تور چین به راحتی می توانید به آژانس های مجری تور چین مراجعه کرده و نسبت به خرید بلیط و یا پکیج های تور چین اقدام نمایید.

چرا سفر به چین

همان طور که می دانید کشور چین یک کشور با قدمت بسیار بالا می باشد و زمانی امپراتوری این کشور با وسعت بسیار زیادی در جهان حکومت می کرده است، به همین دلیل جاذبه های تاریخی بسیار زیاد با قدمت های بسیار بالا در این کشور، توریست ها را به خود جذب می نمایند، از طرفی دیگر عقاید و آداب و رسوم جذاب مردم چین به خودی خود یک جاذبه دیگر برای جذب توریست می باشد. کشور چین به کشور افسانه ها شهرت دارد پس اگر تور چین را تهیه نمودید باید بدانید که یک سفر شگفت انگیز پیش رو خواهید داشت و به دلیل لذت های زیای که در این سفر همراه شماست هیچ گاه از سفر خود پشیمان نخواهید شد.

بهترین زمان سفر به چین

قطعاً هر کشوری با توجه به شرایط آب و هوایی که در آن موجود می باشد در بعضی فصول برای مسافرت مناسب تر هستند، اما در کشور پهناور چین در هر قسمتی شرایط اقلیمی متفاوتی ساکن می باشد، به عنوان مثال در قسمت شمالی این کشور می توان یک آب و هوای خشک و بیابانی  و در قسمت جنوبی آن آب و هوایی معتدل و مرطوب را تجربه کرد و همچنین همزمان در غرب این کشور آب و هوا سرد و کوهستانی می باشد.

اما به هر حال بهترین زمان تهیه تور چین و سفر به این کشور ماه سپتامبر تا اواسط ماه نوامبر می باشد، یعنی از شهریور تا آبان در این کشور آب و هوای بسیار مناسبی برای مسافرت وجود دارد، اما همان طور که می دانید اکثر مردم برای تهیه تور چین در تعطیلات عید و تعطیلات تابستان اقدام می نمایند و در این زمان ها ازدحام درخواست تور چین بسیار بالا می رود، اما اگر در ماه های گفته شده تور چین را تهیه نمایید دیگر خبری از ازدحام توریست در چین نخواهد بود و به راحتی می توانید از آب و هوای عالی آن لذت ببرید.

مسافرت با تور چین

شما می توانید برای سفر به کشور چین خودتان نسبت به اخذ ویزا اقدام کرده و بلیت و هتل تان را رزرو نمایید و به صورت مستقل به چین سفر کنید و هم اینکه می توانید با تور چین که از طریق آژانس های مسافرتی ارائه می شود به این کشور مسافرت کنید. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر قصد تفریح دارید و می خواهید به عنوان توریست وارد چین شوید بهتر است از طریق یک آژانس مسافرتی تور چین را تهیه نمایید و به همراه راهنمای تور به این کشور سفر نمایید.

چرا انتخاب تور برای چین گزینه مناسب تری می باشد؟

زیرا زمانی که با تور به کشور چین سفر می نمایید حتماً یک راهنما که مسلط به زبان چینی می باشد شما را در طول سفر همراهی خواهد کرد و این یک نکته بسیار مهم در سفر می باشد، همچنین اینکه راهنمای تور چین تمام جاذبه های تفریحی این کشور را می شناسد و در یک برنامه ریزی عالی، شما را به بازدید از این مکان ها خواهد برد در نتیجه مشکل پیدا کردن مکان های گردشگری و اینکه چگونه به این مکان ها بروید را نخواهید داشت، زیرا راهنمای تور برای شما وسیله ترانسفر برای بازدید از مکان های دیدنی را مهیا می نماید و این خود باعث صرفه جویی در هزینه های سفرتان می گردد.

پروازهای کشور چین

شاید برای شما هم مهم باشد که بدانید کدام شرکت های هواپیمایی پروازهای به سمت چین را در ایران انجام می دهند و تعداد پروازهای آن ها در طول هفته به چه صورتی خواهد بود و اینکه در تور چین شما کدام پرواز مشخص شده است. باید خدمت شما بگوییم که از ایران دو ایرلاین داخلی ایران ایر و ماهان ایر و یک ایرلاین چینی به نام چاینا ساترن در طول هفته پرواز خواهند داشت.

مسافران تور چین بهتر است بدانند که شرکت هواپیمایی ایران ایر هفته ای یک مرتبه در روز چهارشنبه از تهران به مقصد کشور چین مسافرگیری دارد و اگر تغییری در ساعت پرواز رخ ندهد این پرواز معمولاً ساعت 19:25 انجام می شود، همچنین این ایرلاین در روز پنجشنبه در ساعت 22:40 از فرودگاه پکن به مقصد تهران مجدداً مسافرگیری خواهد داشت.

اگر تور چین شما با هواپیمایی ماهان ایر انجام می شود باید بدانید که این ایرلاین در هفته چهار پرواز به سمت چین انجام خواهد داد و معمولاً اکثر آژانس ها بلیت این ایرلاین را برای مسافران تهیه می نمایند زیرا در انتخاب روز پرواز اختیار بیشتری خواهند داشت. پروازهای ماهان ایر به سمت چین در روزهای یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه رأس ساعت 22:00 به وقت ایران صورت می گیرد و پروازهای برگشتی این ایرلاین نیز در همان روزهای یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه رأس ساعت 00:15 بامداد به وقت محلی پکن انجام میشود و اکثر مسافران آن، توریست های تور چین هستند که به ایران باز می گردند.

چاینا ساترن نیز در هفته چهار بار به سمت پکن پرواز خواهد داشت که پروازهای آن در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 22:30 انجام می شوند و پروازهای برگشتی این ایرلاین در همان روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 14:50 به سمت تهران خواهد بود. در فصول مختلف به دلیل کم و زیاد شدن مسافران تور چین گاهی در برنامه های پروازی تغییراتی ایجاد می گردد که بهتر است با نگاه کردن به سایت ایرلاین مورد نظر از برنامه دقیق آن ها مطلع شوید.

خدمات تور چین

معمولاً تورهایی که توسط آژانس های مسافرتی برای کشور چین ارائه می شوند یک سری خدمات برای رفاه حال مسافران تور چین به صورت رایگان به آن ها ارائه می دهند، به عنوان مثال معمولاً در بین وعده های غذایی صبحانه و ناهار به عهده تور بوده و مسافر تور چین هزینه ای در محل پرداخت نخواهد کرد، و یا اینکه هزینه لیدر یا همان راهنمای تور بر عهده آژانس می باشد و این شخص در طول سفر به صورت رایگان در اختیار مسافران تور چین بوده و آن ها را راهنمایی خواهد کرد، همچنین ترانسفر فرودگاهی نیز برای تور چین رایگان می باشد و ترانسفر شهری برای بازدید از مکان های دیدنی نیز برای مسافران بدون پرداخت هزینه بوده، هزینه تمام این خدمات بر عهده آژانس مجری تور چین می باشد.

تور چین و جاذبه های گردشگری آن

تمام افرادی که در تور چین ثبت نام نموده و آن را رزرو کرده اند قطعاً تصمیم دارند که به عنوان توریست وارد کشور چین شده و جاذبه های آن را ببینند، با آن ها آشنا شوند همچنین از ثبت عکس های یادگاری در این مکان ها لذت ببرند. پس بهتر است که مکان های دیدنی و جاذبه های تمام نشدنی این کشور عجیب را به شما معرفی کنیم تا بدانید قرار است از چه مکان هایی سر در بیاورید تا از سفر خود بیشتر لذت ببرید، همچنین تور چین را جزء فراموش نشدنی ترین تورهای مسافرتی خود بدانید.

دیوار بزرگ چین

بدون شک یکی از مکان هایی که با تور چین به بازدید از آن خواهید رفت دیوار چین می باشد، قدمت این دیوار به 5 قرن پیش از میلاد بازمی‌گردد که در مرزهای شمالی این کشور واقع شده است و طول آن چیزی در حدود 7 هزار کیلومتر می باشد، این دیوار در زمان امپراتوری چین برای حفاظت از مرزها ساخته شده بود و جزء شگفت انگیزترین مکان های دیدنی جهان محسوب می گردد، سالانه توریست های زیادی برای بازدید از این مکان تاریخی به چین سفر می کنند.

شهر ممنوعه پکن

این مجموعه یک کاخ بی نظیر می باشد که در مرکز شهر پکن واقع شده است، اگر با تور چین به این کشور سفر کرده اید حتماً به راهنمای خود بگویید بازدید از این مکان شگفت انگیز را فراموش نکند، شهر ممنوعه همیشه شلوغ می باشد و ازدحام توریست ها در آن کاملاً مشهود است. اگر از افرادی که قبلاً با تور چین سفر کرده اند درباره این مکان سؤال کنید بدون شک آن را جذاب‌ترین و محبوب ترین مکان دیدنی سفر خود می دانند. این کاخ عجیب مساحتی در حدود 72 هکتار را دارا می باشد و در دل خود 980 ساختمان و 8707 اتاق را جای داده است، پس برای رفتن به این مکان حتماً یک کفش مناسب همراه داشته باشید زیرا ساعت ها در بازدید از این کاخ زیبا غرق خواهید شد.

بودای لشان

این مجسمه غول پیکر از بودا نیز یکی دیگر از جاذبه های کشور چین محسوب می گردد که راهنمایان تور چین معمولاً توریست ها را به بازدید از این مکان خواهند برد. این مجسمه عظیم الجثه در سال 803 میلادی ساخته شده است و سالیان درازی از ساخت آن می گذرد و امروزه به یک مکان دیدنی جذاب در تور چین تبدیل شده است. بودای لشان ارتفاعی در حدود 71 دارد و اثر هنرمندانه هزاران مجسمه ساز چینی می باشد که در حدود 90 سال برای ساخت این پیکره عظیم زمان گذاشته اند.

غار ژیجین

اگر از دوستداران و علاقه مندان به جاذبه های طبیعی هستید بازدید از این مکان زیبا را حتماً در برنامه تور چین خود قرار دهید، این غار زیبا که مساحتی در حدود 30 هزار متر مربع را به خود اختصاص داده است یکی از شگفتی های طبیعت می باشد که در چین واقع شده است، سال ها پیش در مسیر این غار رودخانه ای قرار داشته است که امروزه تنها از آن چند نهر و آبراه های زیر زمینی به جا مانده است، این غار ارتفاع بسیار زیادی دارد که در بعضی نقاط تا 185 متر نیز می رسد.

منطقه  Huanglong

یکی دیگر از جاذبه های طبیعی کشور چین منطقه Huanglong می باشد که به منطقه افسانه ای نیز شهرت دارد، دوستداران طبیعتی که با تور چین به این کشور سفر می کنند از تماشای این منطقه حتماً لذت وافری خواهند برد، این منطقه واقعاً افسون شده و سحر انگیز می باشد و شما هرگز از بودن در این مکان سیر نخواهید شد. در منطقه Huanglong تالاب های بسیار زیادی با فاصله های خیلی کم در کنار هم واقع شده اند که رنگ آبی روشن آن ها چشم ها را جذب خود می نماید و در اطراف این تالاب ها درختان زیبا با یک هنرمندی خاصی واقع شده اند که چشم اندازی حیرت انگیز به این مکان بخشیده اند.

کوه های ژانگی دانکسیا

این کوه های رنگارنگ که به کوه رنگین کمان نیز معروف هستند یکی دیگر از جاذبه های طبیعی کشور چین می باشند، وقتی به این کوه ها نگاه می کنید انگار انواع مختلفی از ادویه جات را بر روی آن پخش کرده اند تا یک رنگ آمیزی زیبا رخ دهد، اما این عکس ها نه فتوشاپ است نه هیچ چیز دیگر بلکه این عکس ها کاملاً واقعی می باشند و همان طور که می بینید این منطقه توریست ها را نا خودآگاه به سمت خود می کشاند، این رنگ بندی زیبا تنها بر اثر پدیده طبیعی فرسایش در این مکان شکل گرفته است، شاید در برنامه های بازدیدی تورهای چین برنامه بازدید از این مکان وجود نداشته باشد اما اگر به چین سفر کردید حتماً به تماشای این منطقه بروید.

کاخ تابستانی پکن

راهنمایان تور چین حتماً بازدید از این کاخ زیبا را در برنامه بازدیدهای خود قرار می دهند، این کاخ در حدود 15 کیلومتری شهر پکن قرار گرفته است و در یک منطقه بسیار زیبا و با چشم اندازی باورنکردنی واقع شده است، این کاخ تابستانی ما بین دریا و تپه واقع شده و تمام محوطه کاخ را درختان زیبا و بزرگ احاطه کرده اند، تمام این ها دست به دست هم داده اند تا بر زیبایی این کاخ سلطنتی بیفزایند. این مکان در زمان امپراتوری چین اقامتگاه تابستانی حاکمان بوده است و امروزه به یک مکان تاریخی برای بازدید توریست ها تبدیل شده است.

معبد آسمانی یا معبد بهشت

در این معبد زیبا هر ساله مراسم مخصوص آسمانی برای نزولات آسمانی و برکت محصولات انجام می شود، این معبد در قسمت جنوبی شهر ممنوعه پکن واقع شده است اما مساحت آن بسیار بیشتر از شهر ممنوعه می باشد. چینی ها در گذشته بر این باور بودند که زمین چهار گوشه و آسمان گرد می باشد، در نتیجه از همین باور در معماری معبد آسمان نیز استفاده کرده اند و دیوار شمالی این معبد را به نماد آسمان به شکل نیم دایره و دیوار جنوبی معبد را به عنوان نماد زمین به شکل چهارگوش ساخته اند. اگر از شهر ممنوعه بازدید کردید بازدید از این معبد زیبا را نیز از دست ندهید، معمولا در برنامه های بازدیدی تورهای چین بازدید از این مکان نیز وجود دارد.

جهت اطلاع از آفرهای تور چین با ما در تماس باشید.                                       88851080-021

7 نظرات

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.