ویزای دانمارک

چگونگی اخذ ویزای دانمارک برای ایرانیان – نحوه دریافت روادید دانمارک

پرچم دانمارک

ویزای توریستی دانمارک

درباره دانمارک

پادشاهی دانمارک

کشوری است در شمال اروپا و پایتخت آن کپنهاگ است. جمعیت این کشور ۵٫۵ میلیون نفر و زبان رسمی آن دانمارکی است ولی زبان‌های فاروئی، گرینلندی و نیز به عنوان زبان‌ های محلی در این کشور رسمیت دارند. واحد پول این کشور کرون دانمارک است و با این وجود که این کشور در سال ۱۹۷۳ به اتحادیه اروپا پیوسته اما به حوزه اروپا وارد نشده است. ۸۰٫۴ درصد مردم دانمارک مسیحی لوتری هستند. گرینلند و جزایر فارو بخشی از پادشاهی دانمارک به شمار می‌آیند اما به ترتیب در سال‌های ۱۹۴۸ و ۱۹۷۹ به آن‌ها خودگردانی اعطا شده است. دانمارک جنوبی ترین کشور حوزه ی اسکاندیناوی است و تنها مرزی که دارد با کشور آلمان است پلی به نام اورسوند است که دانمارک را به سوئد وصل می‌کند.
دانمارک از اعضای مؤسس سازمان ملل و ناتو است. کشور دانمارک دارای دولت رفاه ‌است و از نظر پایین بودن اختلاف درآمد مردم ، رتبه ی اول جهان است. دانمارک از نظر درآمد سرانه در رتبه هفتم جهان قرار دارد و در بررسی‌های سالانه، مردم آن مکرراً به عنوان ((راضی‌ترین)) مردم جهان اعلام می‌شوند و این کشور به عنوان کشوری با کمترین فساد اداری در جهان به شمار می‌آید.
پرچم این کشور که شامل یک صلیب سفید در میان آن است قدیمی‌ترین پرچمی در جهان است که از سال ۱۸۲۱ تا به حال برافراشته می شود. صلیب سفید این پرچم را در پرچم کشورهای سوئد ، نروژ، فنلاند و ایسلند هم می‌توان دید.
کشور پادشاهی دانمارک بعد از کشور ژاپن دارای قدیمی‌ترین خاندان پادشاهی است. دانمارک دو سرود ملی دارد: یکی سرود شهروندان (با نام سرزمین دوست داشتنی) و دیگری سرود سلطنتی (به نام شاه کریستیان نزد دکل رفع ایستاد) آب و هوای دانمارک معتدل و مرطوب است و تابستان های معتدل و زمستان های سردی دارد. جزیره‌ی بورنهلم – در شرق – چندان معتدل نیست.

ویزای توریستی دانمارک

دموکراسی

در دانمارک قانون اساسی دانمارک یا حکومت مردمی در سال ۱۸۴۹ بنیاد گذاشته شد. این قانون جانشین حکومت مطلق شد که بر طبق آن پادشاه از سال ۱۶۶۰ اختیار تام را داشت.
پایه آن، قانون اساسی ژوئن ۱۸۴۹ بود که اولین قانون اساسی دمکراتیک دانمارک بود. با وجود تغییرات در قانون اساسی، اصول آن را می‌توان هنوز در قانون اساسی فعلی مورخ ۱۹۵۳ یافت. با تغییر قانون اساسی در سال ۱۹۱۵ به زنان حق رأی داده شد.
دانمارک حکومت مشروطه پادشاهی دارد و از سال 1945 عضو سازمان ملل است.
نظام دموکراسی در تمام این سال‌ها تغییر کرده است، به عنوان مثال در سال ۱۹۱۵، حق رأی به زنان نیز اعطا شد. قانون اساسی کنونی در سال ۱۹۵۳ تعدیل شده است، ولی بیشتر اصول آن از شکل اولیه خود بدون تغییر باقی مانده است.
پارلمان که فولکتینگت (Folketinget) نام دارد قوانین دانمارک را به رأی گذاشته و تصویب می‌کند. پارلمان دانمارک دارای ۱۷۹ عضو است که از احزاب سیاسی مختلف بوجود آمده است. اعضای پارلمان در هر نوبت برای یک دوره خدمت چهار ساله انتخاب می‌شوند. با این حال نخست وزیر می‌تواند قبل از این دوره چهار ساله پارلمان را منحل کرده و خواستار انتخابات عمومی شود.
دو تن از اعضای پارلمان دانمارک در گرینلند و دو تن از آنها در جزایر فارو انتخاب می‌شوند

مردم دانمارک

تقسیمات کشوری

در تقسیمات کشوری جدید دانمارک که در سال 2007 انجام شد، خاک اصلی کشور دانمارک به پنج استان (که در دانمارکی Region نامیده می‌شود) تقسیم گردید.
خاک اصلی دانمارک به پنج استان و ۹۸ شهرستان تقسیم شده است. استان‌های دانمارک عبارتند از هوودستادن، نوردیولند، میدیولند، شیلند و سید دانمارک.
گرینلند و جزایر فارو نیز دو قلمرو برون‌مرزی و خودگردان دانمارک به شمار می‌آیند.

اتحادیه اروپا

از سال ۱۹۷۳ دانمارک عضو اتحادیه اروپا – که سابقاً بازار مشترک اروپا نامیده می‌شد – بوده است. در طی دوران عضویت دانمارک، اتحادیه اروپا در فعالیت های بی شماری نفوذ پیدا کرده است و مردم دانمارک اغلب در مسائل مربوط به رابطه کشور با اتحادیه اروپا به دو دسته تقسیم شده‌اند.
سازمان ملل متحد
دانمارک با عضویت خود در سازمان ملل در کمک به نیازمندان و برقراری صلح و ایجاد رشد و پیشرفت در دنیا و پیشبرد احترام به حقوق بشر تلاش کرده است.
جمعیت دانمارک بیش از ۵،۴ میلیون نفر است. ۸۵ درصد از این جمعیت در شهرها زندگی می‌کنند. تقریباً ۱،۶ میلیون نفر در پایتخت یعنی کپنهاگ حوزه کپنهاگ بزرگ زندگی می‌کنند. دومین شهر بزرگ دانمارک آرهوس (Århus) با جمعیتی در حدود ۳۰۰۰۰۰ نفر می‌باشد. زبان رایج در کشور دانمارکی است. تقریباً ۵ درصد از کل جمعیت دانمارک یعنی حدود ۲۷۰۰۰۰ نفر خارجی هستند – که شامل مردم کشورهای شمال اروپا، اروپای مرکزی ، آمریکای شمالی، خاورمیانه و آفریقا آسیای جنوبی می‌شوند.

جغرافیا

دانمارک بخشی از اسکاندیناوی است. دانمارک، ۴۳٬۰۶۹ کیلومتر مربع وسعت دارد و از خاور به دریای بالتیک ، از غرب به دریای شمال، از جنوب به کشور آلمان و از شمال به تنگه اسکاژراک محدود می‌شود. به دلیل فراوانی جزایر، دانمارک دارای خط ساحلی طولانی به طول ۷٫۴۱۳ کیلومتر است. بیشتر نقاط دانمارک در نزدیکی ساحل دریا قرار دارند و بخش وسیعی از خاک کشور دانمارک را زمین‌های کشاورزی تشکیل می‌دهند. دانمارک فاقد کوهستان است و ارتفاع بلندترین نقطه آن از سطح دریا به ۱۷۳ متر می‌رسد.
دانمارک سرزمینی کم ارتفاع است و از جلگه‌ای سرسبز و بسیار حاصلخیز، و مراتع فراوان تشکیل یافته است. رودهای آن کوتاه ولی پرآب است، از جمله استورو، اسکیرن، وارده و گودنا. بلندترین نقطه کشور ۱۷۳ متر ارتفاع دارد. آب و هوای آن معتدل و مرطوب و پر باران است.

پیش نیازهای ویزای دانمارک

همان طور که ذکر شد در این سیستم شما ملزم به اخذ حداقل 100 امتیاز از کل امتیازات هستید و در این صورت می توانید برای شروع پروسه اقدام نمائید.
هم چنین شما تا قبل از اینکه تحت بیمه درمانی ملی دانمارک قرار بگیرید باید بیمه درمانی برای خود و کلیه اعضای خانواده تهیه نمایید.
لازم به ذکر است که متقاضی ملزم می باشد که ثابت نماید که به میزان یک سال ساپورت مالی در حساب بانکی خود دارد تا بتواند هزینه های زندگی برای خود و همراهان را فراهم نماید. علاوه بر آن، براساس قانون Active Social Policy Act (lov om aktiv socialpolitik شما نباید هیچ کمک دولتی در زمان اقامت خود از دولت دانمارک دریافت نمائید.
سیستم امتیازبندی
معیار حداکثر امتیاز
تحصیلات ۱۰۵ امتیاز
مهارت زبانی ۳۰ امتیاز
تجربه کاری ۱۵ امتیاز
توانایی وفق پذیری ۱۵ امتیاز
سن ۱۵ امتیاز

denmark-study

از فاکتور تحصیلات حداکثر امکان اخذ ۱۰۵ نمره وجود خواهد داشت. حداقل مدرک لازم برای اقدام کردن کارشناسی می باشد. سطح تحصیلات در کشور های مختلف متفاوت است. بنا براین صرفاً تحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در کشور مقصد معادل با همان مقطع در دانمارک نمی باشد. سازمان Danish Agency for Labour Retention and International Recruitment تصمیم میگیرد که آیا مدارک تحصیلی شما توسط سازمان Danish Agency for Universities and Internationalisation که تحت نظارت وزارت علوم دانمارک فعالیت می کند، ارزیابی بشود یا خیر. در صورتی که مدرک شما در این معادل سازی پائین تر از مدرک کارشناسی دانمارکی قرار گیرد شما امکان اخذ گرین کارت را نخواهید داشت. به عبارت دیگر حداقل مدرک تحصیلی لازم جهت اقدام از این روش داشتن مدرک معادل مدرک کارشناسی دانمارکی است. به طور مثال مدرک کارشناسی ارشد در کشور پاکستان معادل 2 سال تحصیل در کشور دانمارک می باشد. خوشبختانه در مورد مدارک ایرانیان معادل سازی به نحو قابل قبولی انجام می گیرد و اکثر مدارک در همان سطح مورد تائید دانمارک می باشند. در زیر جدول معادل سازی مدارک ایران با دانمارک را مشاهده فرمایید.

معادل سازی مدارک تحصیلی ایران و دانمارک

Iranian qualification

Danish level of education

Associate degree, 2 years

1 year of a higher education

Bachelor’s degree, 4 years

A bachelor’s degree or a professional bachelor’s degree

Master’s degree, 2 years

A master’s degree

Doctorate Degree in Medicine, 7years/291 credits

A master’s degree within the field of Health Sciences

Other higher educational professional programs for example Pharmacy and Dentistry

Individual assessment

Doctorate, PhD, 3-6 years

A PhD degree

 

۳۰ امتیاز

کارشناسی

۵۰ امتیاز

کارشناسی ارشد ۱ ساله

۶۰ امتیاز

کارشناسی ارشد ۲ ساله

۸۰ امتیاز

دکترا


در صورتی که که دانشگاه اخذ مدرک شما در لیست 400 دانشگاه برتر دنیا باشد، به شما نمره اضافی جهت مدرک تحصیلی تان داده خواهد شد.

امتیازبندی مدرک تحصیلی

۱۵ امتیاز

قرار داشتن در لیست ۱۰۰ دانشگاه برتر

۱۰ امتیاز

قرار داشتن در لیست ۲۰۰ دانشگاه برتر

۵ امتیاز

قرار داشتن در لیست ۴۰۰ دانشگاه برتر


۱۰ نمره به عنوان جایزه (لیست رشته های مثبت تحصیلی)
در صورتیکه تحصیلات شما در زمینه ای باشد که کشور دانمارک در آن زمینه نیاز بیشتری به نیروی کار داشته باشد، به شما 10 نمره جایزه یا همان نمره اضافی داده خواهد شد. این رشته ها در لیستی به نام لیست مثبت آورده شده است. لیست مثبت شغلی دانمارک مشاغلی هستند که کشور دانمارک در آنها کمبود نیروی کار دارد.
جهت بررسی شرایط خود با یکی از مشاورین ما تماس بگیرید تا شرایط شما جهت اقدام از این روش بررسی شود.

مهارت زبانی

حداکثر امتیاز در این بخش 30 امتیاز می باشد. جهت استفاده از نمره زبان می بایست در یکی از آزمون های زبان که مورد قبول اداره مهاجرت دانمارک می باشد شرکت نمائید و کارنامه زبان را هنگام اقدام برای درخواست گرین کارد ارائه نمائید. امکان اخذ نمره از یکی از زبان های اسکاندیناوی (نروژی، سوئدی، دانمارکی) و یکی از زبان های انگلیسی و یا آلمانی وجود دارد. مثلا، شما می توانید از زبان انگلیسی و سوئدی، و یا آلمانی و دانمارکی و…. وجود خواهد داشت.
چنانچه متقاضی به مدت یکسال در یکی از شرکت های بین المللی (به زبان انگلیسی، آلمانی و یا دانمارکی) مشغول به فعالیت بوده باشد یا مدرک تحصیلی را به یکی از زبان های اسکاندیناوی یا آلمانی یا انگلیسی دریافت کرده باشد، از دادن امتحان معاف می باشد و امتیاز کامل آشنایی با زبان را کسب خواهد کرد. مدت زمان تحصیل یا کار نباید کمتر از یک سال باشد. تنها آزمون های ذکر شده در این جدول مورد قبول اداره مهاجرت دانمارک می باشند. جهت اخذ امتیاز در زبان، شما باید حداقل سطح (Danish Language Test, Level 1/Prøve i Dansk 1) را در یکی از آزمون های بین المللی زبان های ذکر شده داشته باشید.

امتیاز

سطح زبان دانمارکی

سطح زبان سوئدی

سطح زبان نروژی

سطح زبان انگلیسی

سطح زبان آلمانی

5

Prøve i Dansk 1

 

Norskprøve 2 (NP2)

Key English 
Test (KET)

IELTS with test score: 3,0

Start 
Deutsch 2

10

Prøve i Dansk 2

Sfi-prøvet

Norskprøve 3 (NP3)

Sfi-prøvet

Norskprøve 3 (NP3)

Preliminary English Test (PET)

Business 
English Certificate –Preliminary (BEC P)

Certificate in English Language Skills –Preliminary (CELS P)

IELTS med test score: 3,5-4,5

Zertifikat 
Deutsch (ZD)

15

Prøve i Dansk 3

   

First Certificate in English (FCE)

Business 
English Certificate –Vantage (BEC V)

Certificate in English Language Skills –Preliminary (CELS P)

IELTS with test score: 5,0-6,0

Goethe 
Zertifikat B2

20

Studie-prøven

TISUS

Test i norsk for fremmed-språklige, høyere niveau

Certificate in Advanced English (CAE)

Certificate of Proficiency in English (CPE)

Business 
English Certificate –Higher (BEC H)

Certificate in English Language Skills –Preliminary (CELS P)

IELTS with test score: min. 6,5

TOEFL computer based with test score: min. 200 point 

TOEFL internet based with test score: min. 72 point

TOEFL paper based with test score: min. 533

Zentrale Mittelstufen-prüfung (ZMP)

Zentrale Oberstufen-prüfung (ZOP)

Kleines Deutsches Sprachdiplom (KDS)

Goethe Zertifikat C1

Grosses Deutsches Sprachdiplom (GDS)

TestDaF

تجربه کاری

چنانچه در مشاغل منعکس در لیست مشاغل دانمارک به صورت تمام وقت مشغول به فعالیت بوده مستحق کسب حداکثر 15 امتیاز می باشد.

شرایط اخذ امتیاز به شرح زیر می باشد:

۱۵ امتیاز

سه تا پنج سال فعالیت در ۵ سال گذشته در رشته های ذکر شده در لیست مثبت

۱۰ امتیاز

یک تا دو سال فعالیت در ۵ سال گذشته در رشته های ذکر شده در لیست مثبت

۵ امتیاز

سه تا پنج سال فعالیت در پنج سال گذشته در سایر رشته ها

توانایی وفق پذیری

در صورتی که متقاضی در اتحادیه اروپا تحصیل و کار کرده باشد مجاز به کسب امتیاز به شرح زیر می باشد:

 

۵ امتیاز

یکسال تحصیل در اتحادیه اروپا و یا سوئد درمقطع تحصیلات عالیه

۱۰ امتیاز

یکسال تحصیل در اتحادیه اروپا و یا سوئد درمقطع تحصیلات عالیه

۵ امتیاز

یکسال اقامت قانونی و کار در اتحادیه اروپا و یا کشور سوئد (این یکسال می‌بایست بدون وقفه باشد)

۱۰ امتیاز

دو سال اقامت قانونی و کار در اتحادیه اروپا و یا سوئد

۵ امتیاز

دانش زبان دانمارکی در حد Prøve i Dansk 2

سن

متقاضی حداکثر مجاز به کسب 15 امتیاز در این بخش می باشد. سن حداکثر امتیاز در این بخش 15 می باشد. سن در هنگام اقدام کردن محاسبه خواهد شد.

 

۱۵امتیاز

زیر ۳۴ سال

۱۰امتیاز

۳۵تا۴۰سال

رشته های دارای امتیاز مثبت

 

فناوری اطلاعات و ارتباطات رسانه ای

IT and telecommunication

معماری فناوری اطلاعات

شرایط لازم: حداقل سه سال تحصیلات در زمینه فناوری اطلاعات

IT architect
Requirement: At least three years’ IT education

مشاور فناوری اطلاعات

شرایط لازم: حداقل سه سال تحصیلات در زمینه فناوری اطلاعات  

ITconsultant
Requirement: At least three years’ IT education

برنامه نویس و توسعه دهنده شبکه

شرایط لازم: حداقل سه سال تحصیلات در زمینه فناوری اطلاعات

Programmer and systems developer
Requirement: At least three years’ IT education

 

 

امور آموزشی، اجتماعی و مذهبی

Educational, social and religious work

مربی

شرایط لازم: مدرک لیسانس حرفه ای

Pedagogue 
Requirement: Professional Bachelor’s degree

مددکار اجتماعی

شرایط لازم: مدرک لیسانس حرفه ای

Social pédagogue
Requirement: Professional Bachelor’sdegree

بهداشت، درمان و مراقبت های فردی

Health, healthcare and personal care

پرستار بیهوشی

شرایط لازم: مدرک لیسانس حرفه ای + مجوز  دانمارکی

Anesthetic nurse
Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish authorization 

پرستار اتاق عمل

شرایط لازم: مدرک لیسانس حرفه ای + مجوز  دانمارکی

Surgical nurse
Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish authorization

ناظر بهداشت

شرایط لازم: مدرک لیسانس حرفه ای + مجوز  دانمارکی

Health visitor
Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish authorization

پرستار

شرایط لازم: مدرک لیسانس حرفه ای + مجوز دانمارکی

Nurse
Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish authorization

فیزیوتراپ

شرایط لازم: مدرک لیسانس حرفه ای + مجوز دانمارکی

Chiropractor

Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish authorisation

پزشکی و دندانپزشکی

Doctor and dentist

پزشک عمومی

شرایط لازم: فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Medical doctor
Requirement: Master’s degree + Danish authorization

پزشک مشاور

شرایط لازم:فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Medicalconsultant
Requirement: Master’s degree + Danish authorization

پزشک مشاور / پزشک سرپرست

شرایط لازم:فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Consultant doctor/chief physician
Requirement: Master’s degree + Danish authorization

پزشک بیمارستان

شرایط لازم:فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Hospital doctor
Requirement: Master’s degree + Danish authorization

معلم

Teaching

معلم دبیرستان و یا کالج

شرایط لازم: فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Upper secondary school teacher, natural science and physical education
Requirement: Master’s degree + Danish authorisation

معلم دوره ابتدایی و قبل از دبیرستان

شرایط لازم: فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Primary and lower secondary school teacher
Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish authorisation

 

سایر رشته های دانشگاهی

Other Academic Works

کنترلگر امور بازرگانی

شرایط لازم: حداقل سه سال تحصیل در دانشگاه یا مدرسه های بازرگانی مرتبط

Business controller
Requirement: At least three years’ education at university level or business school level

تحلیلگر بیزینس

شرایط لازم: حداقل سه سال تحصیل دانشگاه یا مدرسه بازرگانی مرتبط

Business analyst

Requirement: At least three years’ education at university level or business school level

روانشناس

شرایط لازم: مدرک فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Psychologist
Requirement: Master’s degree + Danish authorization

مامور حسابرسی مالی

شرایط لازم: مدرک فوق لیسانس

Auditor
Requirement: Master’s degree

کنترلگر امور مالی

شرایط لازم: حداقل سه سال تحصیل در دانشگاه یا مدرسه های بازرگانی مرتبط

Financial controller
Requirement: At least three years’ education at university level or business school level

داروشناس

Pharmacologist

Requirement: Master’s degree

آمارگیر

Actuary

Requirement: Master’s degree + Danish authorisation

داروساز

Pharmacist

Requirement: Master’s degree + Danish authorisation

کار در دانمارک

denmark-work

کشور دانمارک بخشی از اسکاندیناوی می باشد که از غرب به دریای شمال ، از جنوب به کشور آلمان واز شمال به تنگه اسکارژاک محدود می شود. بیشتر نقاط دانمارک در نزدیکتر ساحل دریا قرار دارند و بخش اعظم خاک کشور دانمارک را زمین های کشاورزی تشکیل می دهند.
مهم ترین شهرهای دانمارک عبارت اند از کپنهاگ در جزیره ی شیلند ، اوهوس ، آلبورگ و اسبرگ در شبه جزیره ی زوتلند و اودنه در جزیره ی فیون.
کسانی که از کشورهای اتحادیه اروپا برای پیدا کردن کار به کشور دانمارک رفته.می توانند مطابق با مقررات خاص اتحادیه اروپا در دانمارک به دنبال کار گشته و مشغول به کار شوند.
متقاضیان حداکثر تا سه ماه بعد از ورود به کشور ، باید در اداره منطقه ای امور دولتی ثبت نام نمایند.
شخص در کشور دانمارک یک دعوتنامه کاری از یک شخص واجد شرایط که دارای شرکت معتبر در دانمارک است ، دریافت نماید که شخص نیز باید شرایط لازم را داشته باشد. شرط لازم الاجرای دیگر این است که به مدت ۳ هفته یا ۳ ماه شغل مورد نظر در کشور دانمارک و اتحادیه اروپا آگهی می شود.اگر شخص مورد نظر پیدا نشود از ایران یا کشور دیگر نیرو می گیرد. وقتی شخص در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام کند.
این قانون در راستای به کار گیری افراد مقیم یا در حال تحصیل در اروپا در بازارهای کاری این کشورها تدوین شده است. لذا بدیهی است که پیدا کردن شغل برای افراد خارج از اتحادیه اروپا بسیار سخت خواهد بود. با توجه به رکود اقتصادی در کشورهایی نظیر اسپانیا و یونان ، فقدان کار مناسب برای افراد متخصص در این کشورها تمایل این افراد به کار دیگر در کشورهای اروپایی افزایش یافته است.
همچنین اگر پیشنهاد کاری با حداقل حقوق سالانه ۴۵۰ هزار کرون دانمارکی (تقریبا ۶۰هزار یورو)دریافت نموده باشید. می توانید جواز کار در دانمارک را کسب نمایند. بعد از دریافت جواز کار و اقامت در دانمارک می توانید درخواست ملحق شدن خانواده خود را بدهید.
یکی از مفاد قانون اتباع خارجی دانمارک این است که آنهایی که خواستار جواز کار و اقامت در دانمارک می باشند، بایستی بتوانند زندگی خود را تامین نمایند.
بسیاری از مهاجرین باید بدانند که توازن میان زندگی خانوادگی و کاری در کشور دانمارک نسبت به کشورهای دیگر از اهمیت بسیاری برخوردار است.
به طور معمول دانمارکی ها اولویت زیادی برای زندگی خانوادگی قائل می شوند.این موضوع ناشی از ساعات کاری نسبتا کم و انعطاف پذیری بالای محیط کاری می باشد.
اگر والدین هر دو تمایل به کار کردن داشته باشند ، یک سیستم رفاهی اجتماعی وسیعی وجود خواهد داشت که امکانات نگهداری کودکان ، تحصیلات و دیگر مزایا را ارائه می دهد.خصوصا وجود امکانات نگه داری کودک ، این شرایط را فراهم می آورد تا امکان ادامه دادن کار در کنار داشتن یک زندگی رضایت مند ، وجود داشته باشد.برای خانواده هایی که فرزندان محصل دارند انواع مختلفی از فعالیت های تفریحی و ورزشی وجود دارد.
گفتنی است افرادی که موفق به اخذ ویزای کار این کشور می شوند ، پس از حدود ۴ سال کار در این کشور و پرداخت مالیات به دولت دانمارک می توانند موفق به اخذ اقامت دائم دانمارک شوند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای دانمارک با ما تماس بگیرید. 80 10 85 88 - 021

 

1 نظر

  • لینک نظر KeytGoown %ق ظ, %15 %209 %1398 %07:%بهمن ارسال شده توسط KeytGoown

    Propecia Acheter 1mg http://cialisjh.com - Cialis Nebivolol Buy Cialis Rezept Viagra Arzt

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.