درباره سفری دیگر

شرکت سفری دیگر باستان

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سفری دیگر باستان با شماره ثبت 452320 و دارای مجوز رسمی از وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران فعالیت خود را به طور رسمی در سال 1389 آغاز کرده است.

اهداف ما


سفری دیگر در این سالها رضایت مشتریان را هدف اصلی خود قرارداده و در این راستا با بهره گیری از نیروهای متخصص تلاش نموده است.

خدمات ما

خدمات ما در حوضه گردشگری برگزاری تورهای مسافرتی داخلی و خارجی، رزرواسیون محل اقامت و همچنین خدمات متنوع ویزای کشورهای مختلف بویژه ویزای شینگن میباشد.

درباره شرکت سفری دیگر باستان

انسان امروزه نیازمند آرامش است وسفر ابزار رسیدن به آن. بی شک ارتقاء سطح بینش و جهان بینی ما نابعی از تجربیات و آشنایی با فرهنگ و آداب اقوام و ملل دیگر می باشد. شرکت شسفری دیگر به مدیریت امین بابازاده، مفتخر است از سال 1389بامدیریت و جامع نگر و با هدف راهبردی ارتقاء کیفی گردشگری، ضمن پاسداشت مواریث فرهنگی و تمدن اصیل ایرانی با همکاری پرسنل متخصص و مجرب با زیرساخت علمی پژوهشی در این صنعت و بهینه سازی امکانات موجود به منظور ارائه خدمات شایسته به  هموطنان شریف، اقدام به برگزاری و اجرای مستقیم تورهای انفرادی وگروهی به پنج قاره جهان نماید که از آن جمله می‌توان اشاره کرد به:

  • مقاصداروپا :

اسپانیا، سوئیس، فرانسه، ایتالیا، اتریش، مجارستان، آلمان، هلند و کشورهای حوزه اسکاندیناوی

  • مقاصدآسیای جنوب شرقی:

سنگاپور، مالزی، هند، سریلانکا، بالی، تایلند، ویتنام و مالدیو

  • مقاصدشرق دور:

ژاپن، چین و

  • مقاصدآسیا:

امارات متحده عربی، ترکیه، ارمنستان،گرجستان، روسیه، آذربایجان

  • مقاصد آفریقا:

آفریقاجنوبی و کنیا

  • تورهای گردشگری داخلی:

جزیره زیبای کیش، مشهدمقدس و …..

آژانس مسافرتی سفری دیگر