تورهای نوروز 1403: آژانس مسافرتی سفری دیگر با برگزاری تورهای نوروز 1403 قرار است اوقات خوشی را برای گردشگران عزیز فراهم آورد.

باشد که در خدمت شما گردشگران عزیز باشیم.

تور سوئیس

  سوالات متداول تور های سوئیس

  اگر جواب سوال‌ احتمالی خود درباره تورهای سوئیس را اینجا پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید

  021-87700067

  چه مدت قبل از تور سوئیس برای خرید باید اقدام کنیم؟

  بین 1 تا 3 ماه قبل از سفر به سوئیس باید برای خرید تور اقدام کنید. با توجه به اینکه برای ورود به سوئیس باید ویزا دریافت کنید، 21 روز کاری و یا حتی بیشتر برای اخذ ویزا در نظر بگیرید.

  دلیل اختلاف قیمت تور‌های مشابه سوئیس چیست؟

  اختلاف قیمت تور‌های مشابه سوئیس به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور سوئیس و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور سوئیس شما ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور سوئیس شامل ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به طبع هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

  تفاوت تور انفرادی و تور گروهی سوئیس در چیست؟

  در تور گروهی سوئیس ویزا به صورت گروهی اقدام می‌شود و کلیه گشت ها و سفر های داخل شهری به صورت گروهی به همراه تور لیدر انجام می‌شود. اما در تور انفرادی، شما تور لیدر ندارید؛ ویزا به صورت انفرادی برای شما اقدام می‌شود و تمامی گشت ها و سفر های داخل شهری به صورت انفرادی و توسط خودتان انجام می‌شود. برنامه ریزی بازدید و گشت ها به عهده خودتان می‌باشد و قطعا هزینه‌های شما افزایش می‌یابد.

  چرا تورهای گروهی سوئیس گران‌تر از تورهای انفرادی هستند؟

  تورهای گروهی سوئیس معمولا گران‌تر از تورهای انفرادی آن هستند. زیرا که اجرای گشت‌های مختلف، هزینه ترانسفر، هزینه برخی وعده‌های غذایی و حضور تور لیدر و یا راهنمای محلی باعث افزایش قیمت تورهای گروهی ژنو می‌شود.

  مدارک مورد نیاز

  مدارک لازم برای اخذ ویزای سوئیس

  • شناسنامه و کارت ملی به همراه اسکن تمام صفحات آن ها
  • پاسپورت متقاضی با هفت ماه اعتبار به همراه اسکن صفحه اول و دوم
  • دو قطعه عکس مخصوص ویزا
  • گواهی اشتغال و ترجمه انگلیسی آن
  • سند مالکیت به همراه ترجمه آن
  • گواهی اشتغال به تحصیل به همراه ترجمه انگلیسی
  • پرینت حساب و گردش سه ماه آخر حساب با مهر و امضای رسمی بانک
  • تکمیل فرم ویزا
  نکته: در صورتی که قصد رزرو تور سوئیس را داشته باشید، نیازی نیست بابت جمع آوری مدارک نگران باشید. چراکه همکاران ما در آژانس گردشگری سفری دیگر، خدمات مربوط به اخذ ویزای شنگن سوئیس را برای مسافران عزیز انجام می‌دهند.

  تور سوئیس

  از میان تمام کشورهای اروپایی، سوئیس جذابیت خاصی برای ایرانیان دارد. به همین خاطر است که روز به روز به تعداد افرادی که قصد خرید تور سوئیس را دارند، افزوده می‌شود. این کشور زیبای اروپایی به خاطر داشتن مناظر طبیعی جذاب و منحصر به فرد، همچنین استانداردهای بالای زندگی، در هر فصلی زیبا است. علاقه‌مندان به طبیعت، چه در زمستان‌های پر برف سوئیس به این کشور سفر کنند، چه در فصل تابستان راهی دامنه‌های رشته کوه آلپ شوند با شگفتی‌های بسیاری روبرو می‌شوند.

  چشم اندازهای طبیعی سوئیس، دهکده‌های معروف و خوش آب و هوا و همچنین زندگی مدرن در شهرهای بزرگی چون زوریخ و ژنو، همه و همه دلایلی هستند که عاشقان سفر را برای خرید تور سوئیس مشتاق‌تر می‌کنند.

  مدارک لازم برای رزرو تور سوئیس

  اگر آرزوی سفر به سوئیس را دارید، قبل از برنامه‌ریزی برای سفر، ابتدا باید مدارک لازم را آماده کنید. اخذ ویزای شنگن، اولین و مهم‌ترین کاری است که باید انجام دهید. در صورتی که از قبل سابقه سفر به منطقه شینگن را داشته باشید، می‌دانید که دریافت ویزای سوئیس کار راحتی نیست و حتماً باید تمکن مالی داشته باشید و درخواست ویزای سوئیس را برای سفارت این کشور ارسال کنید.

  به خاطر اینکه سفر به اروپا به صورت انفرادی کمی دشوار شده و دریافت ویزا به صورت انفرادی معمولاً با مشکلاتی چون ریجکتی ویزا مواجه می‌شود، بهتر است برای سفر، تورهای گروهی را انتخاب کنید. زیرا به این صورت دریافت ویزا برای مسافران راحت‌تر می‌شود.

  مدارک لازم برای اخذ ویزای سوئیس

  • شناسنامه و کارت ملی به همراه اسکن تمام صفحات آن ها
  • پاسپورت متقاضی با هفت ماه اعتبار به همراه اسکن صفحه اول و دوم
  • دو قطعه عکس مخصوص ویزا
  • گواهی اشتغال و ترجمه انگلیسی آن
  • سند مالکیت به همراه ترجمه آن
  • گواهی اشتغال به تحصیل به همراه ترجمه انگلیسی
  • پرینت حساب و گردش سه ماه آخر حساب با مهر و امضای رسمی بانک
  • تکمیل فرم ویزا
  نکته: در صورتی که قصد رزرو تور سوئیس را داشته باشید، نیازی نیست بابت جمع آوری مدارک نگران باشید. چراکه همکاران ما در آژانس گردشگری سفری دیگر، خدمات مربوط به اخذ ویزای شنگن سوئیس را برای مسافران عزیز انجام می‌دهند.

  قیمت تور سوئیس

  قیمت تور سوئیس در مجموعه گردشگری سفری دیگر با توجه به مدت زمان اقامت در سوئیس، متفاوت است. با توجه به اینکه تور ۵ روزه سوئیس در این مجموعه گردشگری برگزار می‌شود و مسافران می‌توانند ۵ روز و چهار شب در زوریخ، ژنو و چیاسو بمانند، قیمت رزرو تور از ۱۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان+ ۷۷۵ یورو آغاز می‌شود. اما با توجه به خدمات ارائه شده در طول سفر، هتل محل اقامت و … ممکن است این مبلغ تغییر پیدا کند.

  به‌طورکلی هنگام رزرو و خرید تور سوئیس ممکن است با قیمت‌های متفاوتی مواجه شوید و این تفاوت قیمت به خاطر فاکتورهایی است که روی قیمت تور سوئیس و سایر کشورهای اروپایی تأثیر می‌گذارند.
  از جمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.
  • هزینه گشت شهری در سوئیس
  • هزینه‌های حمل و نقل و ترابری در شهر مقصد
  • هزینه خورد و خوراک و غذا
  • مدت زمان سفر
  • هتل محل اقامت

  توجه: همیشه سفر انفرادی به کشورهای اروپایی، گران‌تر از سفر با تورهای مسافرتی تمام می‌شود. بنابراین اگر قصد دارید به سوئیس سفر کنید و هزینه‌های کمتری بپردازید، بهتر است از طریق آژانس‌های گردشگری معتبر، تورهای ارزان سوئیس را رزرو کنید.

  شرایط تور سوئیس

  آشنایی با شرایط تور سوئیس قبل از سفر ضروری است. مسافران باید بدانند که تاریخ اجرای تور چه زمانی است. پس از رسیدن به مقصد، در چه شهرهایی به گردش و تفریح می‌پردازند. ایرلاین پروازی متعلق به کدام شرکت هواپیمایی است و …

  با رزرو تور از طریق آژانس سفری دیگر، می‌توانید از طریق شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز، پروازهای امن و مطمئنی را به مقصد سوئیس رزرو کنید. تاریخ حرکت این تور مسافرتی نیز در وب سایت آژانس گردشگری سفری دیگر مشخص می‌شود.

  این پرواز با کلاس اقتصادی یا همان معمولی انجام می‌شود و مقاصد اصلی شهرهای زوریخ، ژنو و چیاسو هستند. مدت زمان اقامت نیز ۵ روز و ۴ شب است.

  گردشگران می‌توانند علاوه بر یک شب اقامت در زوریخ، دو شب اقامت در ژنو و یک شب اقامت در شهر چیاسو، از شهرهای زیر نیز دیدن کنند.
  • برن
  • گریندل والد
  • دهکده گریندل والد
  • لوسرن
  • فریبورگ

  خدمات تور سوئیس

  در مجموعه گردشگری سفری دیگر، خدمات ویژه‌ای به مسافران ارائه می‌شود. اولین و مهم‌ترین آن‌ها دریافت ویزای سوئیس است.
  اما علاوه بر اخذ ویزای شینگن سوئیس، سایر خدمات دیگر نیز به مسافران ارائه می‌شود که عبارت‌اند از:
  • خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • خرید بیمه مسافرتی
  • رزرو هتل چهار ستاره با صبحانه
  • ترانسفر فرودگاهی
  • گشت شهری
  • تور لیدر و راهنمای محلی
  • یک وعده ناهار درگشت شهری گریندل والد
  • پرداخت ورودی کارخانه شکلات‌سازی کیلر و قلعه چیلون
  • پرداخت هزینه بلیط قایق دریاچه لمان و تله کابین گریندل والد
  • یک وعده شام در ژنو

  بهترین زمان سفر به سوئیس

  برای اینکه بتوانیم بهترین زمان سفر به سوئیس را انتخاب کنیم، باید درباره شرایط آب و هوایی سوئیس در فصول مختلف صحبت کنیم. اما قبل از پرداختن به این موارد، بهتر است بدانید که همیشه فصل‌های خوش آب و هوا جزو فصل‌های پر گردشگر محسوب می‌شوند و در این مواقع قیمت خرید بلیط هواپیما و رزرو تور سوئیس افزایش پیدا می‌کند.

  اما جالب است بدانید که کشور سوئیس در هر شرایط آب و هوایی برای مسافران جذاب است. اگرچه بهترین زمان سفر به سوئیس را می‌توان فصل بهار و اواخر تابستان تا اوایل پاییز دانست، اما بد نیست با شرایط آب و هوایی سوئیس در فصل‌های مختلف هم آشنا شوید.

  سفر به سوئیس در بهار

  خرید تور سوئیس و سفر به این کشور در فصل بهار بهترین انتخاب است. چراکه آب و هوا به تدریج رو به گرمی می‌رود و مسافران می‌توانند در کوهستان‌های زیبای این کشور به گشت و گذار بپردازند.
  شاید آب و هوا در فصل بهار هنوز سرد باشد، اما دیدن مناظر طبیعی و زیبای این کشور در آغاز بهار به یکی از خاطرات فراموش نشدنی زندگی شما تبدیل می‌شود.
  بهار در سوئیس از آوریل تا ژوئن ادامه دارد. بنابراین اگر در تعطیلات نوروز به فکر خرید تور سوئیس هستید، می‌توانید تور ۵ روزه سوئیس را انتخاب کنید که در اواخر فروردین برگزار می‌شود. یکی دیگر از تورهای مجموعه گردشگری سفری دیگر نیز در ابتدای اردیبهشت ماه برگزار می‌شود. هر دوی این تورها که در فصل بهار هستند، مورد توجه گردشگران قرار می‌گیرند.

  سفر به سوئیس در تابستان

  فصل تابستان در سوئیس از ماه جولای تا سپتامبر ادامه دارد. به خاطر اینکه فستیوال‌های متعددی از جمله فستیوال‌های موسیقی فسیالو و پالئو برگزار می‌شوند، تعداد مسافران در تابستان زیاد است. روز ملی سوئیس هم در یکم آگوست فرصتی است برای شرکت در جشن‌های بزرگ و آتش بازی‌های زیبا و خیره‌کننده، مردم این کشور در روز ملی سوئیس جشن می‌گیرند و از هر فرصتی برای پایکوبی و خوشگذرانی استفاده می‌کنند.
  گردشگران نیز می‌توانند علاوه بر لذت بردن از آب و هوای خنک و معتدل سوئیس، در فصل تابستان از جشنواره‌های بی‌نظیر و به یاد ماندنی هم لذت ببرند.

  سفر به سوئیس در پاییز

  اوایل فصل پاییز و اواخر تابستان نیز یکی از بهترین مواقعی است که می‌توانید به سوئیس سفر کنید. طبیعت زیبای سوئیس در اواخر پاییز، به یک تابلوی نقاشی رنگارنگ تبدیل می‌شود. دمای هوا هم کاهش پیدا می‌کند و شاهد بارش‌های پاییزی خواهید بود. اما خرید و بازار گردی در بازارهایی که به مناسبت کریسمس برگزار می‌شوند، برای عاشقان خرید جذابیت زیادی دارند. در این زمان به خاطر اینکه از دمای هوا کاسته می‌شود، تعداد مسافران کمتر می‌شود و همین باعث می‌شود تا هزینه‌های سفر کاهش پیدا کند.

  سفر به سوئیس در زمستان

  همانطور که می‌دانید کشور سوئیس جزو کشورهای سرد سیر اروپا است. بنابراین طبیعی است که در فصل زمستان هر جا که قدم می‌گذارید با سفیدی و پاکی برف روبرو شوید. مسافرانی که عاشق زمستان و ورزش‌های زمستانی هستند با خرید تور زمستانی سوئیس، می‌توانند بهشت موعود خود را از نزدیک ببینند.
  درست است که هوای سوئیس در زمستان سرد است، اما تقاضا برای خرید تور سوئیس زمستان، بسیار بالا است. زمستان در سوئیس از ژانویه تا مارس ادامه دارد و افرادی که بخواهند تورهای زمستانی را انتخاب کنند، می‌توانند در جشنواره‌های معروفی چون جشنواره برفی گریندل والد، جشنواره ملی بالن و فستیوال زوریخ شرکت کنند.

  تور ارزان سوئیس

  بهترین زمان برای خرید و رزرو تور ارزان سوئیس فصل پاییز و زمستان است که دمای هوا کاهش پیدا می‌کند. فصل بهار و تابستان جزو زمان‌هایی هستند که اگر اقدام به خرید تور مسافرتی کنید، باید هزینه‌های بالایی برای رزرو هتل و خرید تور بپردازید. معمولاً سفر به سوئیس در فصل بهار و تابستان، ۴۰ تا ۵۰ درصد نسبت به پاییز و زمستان گران‌تر است.

  تور لحظه آخری سوئیس

  بعضی از افراد تصور می‌کنند می‌توانند با خرید تور لحظه آخری سوئیس سفری ارزان به این کشور داشته باشند. اما بهتر است بدانید که یکی از شرایط اصلی برای خرید و رزرو تور سوئیس داشتن ویزای شینگن این کشور است. اگر ویزای شما آماده باشد و شانس بیاورید بتوانید تور لحظه آخری سوئیس را پیدا کنید، آن وقت می‌توانید با پرداخت هزینه‌های لازم و آماده کردن مدارک، سفری ارزان به سوئیس را تجربه کنید.

  البته بعید به نظر می‌رسد. زیرا معمولاً تور لحظه آخری سوئیس در آژانس‌های گردشگری به فروش نمی‌رسد. نیاز است که از یک ماه قبل برای سفر برنامه‌ریزی کنید و کارهای لازم برای اخذ ویزای این کشور را انجام دهید. هنگام خرید تورهای لحظه آخری البته اگر وجود داشته باشند، مسافران دیگر نمی‌توانند در انتخاب هتل نقشی داشته باشند.
  زیرا بلیط پرواز و بلیط هتل به صورت چارتری است و هزینه‌های پرداخت شده نیز غیر قابل بازگشت هستند. اما خوبی تور لحظه آخری سوئیس این است که مسافران با خرید این تور، می‌توانند خدمات یکسانی مانند سایر مسافران دریافت کنند.

  خرید تور ترکیبی سوئیس

  با توجه به اینکه اتباع کشورهای غیر اروپایی می‌توانند با اخذ ویزای شینگن یک کشور اروپایی به سایر کشورهای دیگر هم سفر داشته باشند، بعضی از افراد به جای خرید تور سوئیس، تصمیم می‌گیرند تورهای ترکیبی را انتخاب کنند که علاوه بر سوئیس، مسافران می‌توانند از کشورهای دیگری چون فرانسه، هلند، ایتالیا، آلمان، اسپانیا و … نیز دیدن کنند. در آژانس گردشگری سفری دیگر نیز می‌توانید با تور ترکیبی فرانسه سوئیس در نوروز 1403 از جاذبه‌های دیدنی سوئیس و فرانسه به صورت هم‌زمان دیدن کنید.

  جاذبه‌های دیدنی سوئیس

  افرادی که با خرید تور سوئیس به این کشور اروپایی سفر می‌کنند، می‌توانند سفری هیجان‌انگیز را تجربه نمایند. زیرا جاذبه‌های دیدنی این کشور به‌قدری زیاد است که برای دیدن آن‌ها فرصت کم می‌آورند. جنگل‌هایی که در دامنه کوه‌های آلپ قرار گرفته‌اند، مراتع سرسبز و بی‌نظیر سوئیس در کنار دریاچه‌های زیبا و شگفت انگیز، همه و همه برای گردشگران جذاب هستند. از جمله جاذبه‌های دیدنی که گردشگران می‌توانند در طول سفر خود از آن‌ها دیدن کنند، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

  قلعه چیلون

  یکی از معماری‌های باشکوه مربوط به قرن چهاردهم میلادی را می‌توانید در قلعه چیلون در ساحل دریاچه ژنو ببینید. هر ساله گردشگران زیبایی برای دیدن این قلعه زیبا با طاق‌های زیرزمینی منحصر به فرد آن به شهر ژنو سفر می‌کنند.

  قله ماترهورن

  قله ماترهورن ۴۴۷۸ متر ارتفاع دارد و یکی از بلندترین قله‌ها در رشته کوه آلپ است. این قله که در مرز دو کشور ایتالیا و سوئیس قرار گرفته، برای افرادی که عاشق ورزش‌های کوهستانی هستند، بسیار جذاب است.

  آبشار راین

  یکی از زیباترین آبشارهای سوئیس همین آبشار راین است که دارای حوضچه‌های بسیار منحصر به فردی است. در کنار این آبشار نیز امکان قایق سواری و تماشای آبشار وجود دارد. همچنین قلعه‌های زیبایی کنار رودخانه قرار دارند که گردشگران می‌توانند از آن‌ها دیدن کنند.

  شهر لوسرن

  اگر می‌خواهید در سفر خود به سوئیس گردشگاه‌های ساحلی، دریاچه‌های زیبا و همان مناظری که در اینترنت و تلویزیون از زیبایی‌های سوئیس می‌بینید را از نزدیک تماشا کنید، بهتر است حتماً سری به شهر لوسرن بزنید.

  برنینا اکسپرس

  شاید تعجب کنید اما قطار پرسرعت برنینا اکسپرس که مسافران را از دل کوه‌های آلپ به سمت شهرهای مدرنی چون برن می‌برد، یکی دیگر از جاذبه‌های دیدنی سوئیس است. اگر می‌خواهید از جاذبه‌های توریستی سوئیس مانند کوه پیلاتوس، شهر کوهستانی گریندل والد، دریاچه لوسرن، برج ساعت برن و … دیدن کنید، بهتر است سوار برنینا اکسپرس شوید و همه این جاذبه‌ها را از نزدیک ببینید.

  شهر بلینزونا

  شهر برلینزونا مرکز کانتون است. در این شهر قلعه‌هایی را می‌بینید که از دوران قرون وسطی به‌جامانده‌اند و جزو آثار ثبت شده در میراث جهانی یونسکو هستند.

  شهر آپنزل

  عاشقان طبیعت سوئیس که دوست دارند در کوهپایه‌های آلپ به تفریح و پیاده‌روی بپردازند، حتماً باید به شهر آپنزل سری بزنند. این شهر زیبا به خاطر جاذبه‌های طبیعی زیادی که دارد، برای گردشگران یک مقصد رؤیایی است. به همین خاطر کافه‌ها، رستوران‌ها، ماشین‌های کابلی و همچنین مسیرهای پیاده‌روی زیادی برای گردشگران در این شهر وجود دارد. حتی گردشگران می‌توانند به تماشای کارخانه‌های پنیرسازی سوئیس بروند و تجربه‌ای تکرار نشدنی را با چشیدن طعم‌های مختلف در خاطر خود ثبت کنند.
  از دیگر جاهای دیدنی سوئیس نیز می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.
  • شهر لوزان
  • کوه ماترهون
  • موزه هنر مدرن تاته هات
  • پارک ملی سوئیس
  • دریاچه تیچینو
  • دریاچه لوگانو
  • قلعه ابر هوفن
  • سنت موریتز
  • ساختمان پارلمان
  • یونگ فرایوخ
  • چپل بریج
  • اشتاین‌ام راین
  • اینترلاکن

  نکاتی برای سفر به سوئیس

  بهتر است بدانید که مسافران برای پرواز به سوئیس باید به یکی از کشورهای همسایه مانند ترکیه بروند. زیرا پرواز مستقیمی از تهران به سمت کشور سوئیس وجود ندارد.
  برای صرفه‌جویی در وقت، هزینه‌ها و همچنین امنیت بیشتر در سفر، بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید.
  • برای هر فصلی لباس مناسب همراه خودتان داشته باشید. به عنوان مثال در فصل‌های سرد سال، حتماً لباس گرم و چتر به همراه ببرید.
  • بهتر است بخشی از پول خودتان را در صندوق‌های قفل‌دار هتل نگه دارید.
  • هنگام گشت و گذار و خروج از هتل بهتر است پاسپورتتان را همراه نبرید.
  • در حد نیاز پول نقد همراهتان داشته باشید و هنگام عبور از مکان‌های شلوغ و سوار شدن به مترو یا تراموا در واگن‌های شلوغ، بیشتر مواظب باشید.
  • تا زمانی که مطمئن نشده‌اید پلیس‌های سوئیس واقعی هستند، اجازه بررسی کیف یا وسایلتان را به آن‌ها ندهید. چون بعضی از پلیس‌ها تقلبی هستند.
  • برای دیدن جاذبه‌های گردشگری که فاصله کمی از یکدیگر دارند، بهتر است پیاده‌روی کنید تا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.
  • از دوچرخه‌های رایگان برای گشت و گذار در شهرهایی چون زوریخ استفاده کنید.
  • از سوپر مارکت‌های زنجیره‌ای ارزان مانند میگروس و کوپ خرید کنید.
  • برای غذا خوردن به رستوران‌ها و کافه‌های تخفیف‌دار بروید و ۲۰ تا ۳۰ درصد در هزینه‌های خورد و خوراک صرفه‌جویی کنید.

  نحوه رزرو تور سوئیس از آژانس گردشگری سفری دیگر

  مجموعه گردشگری سفری دیگر یکی از شناخته شده‌ترین آژانس‌های مسافرتی است که در زمینه برگزاری تورهای گردشگری خارجی فعالیت می‌کند. از جمله خدمات این مجموعه می‌توان به اخذ ویزای کشورهای اروپایی و دریافت وقت سفارت اشاره نمود. کارشناسان این مجموعه پس از ارائه مشاوره تخصصی در رابطه با سفر بهترین تور مسافرتی را به آن‌ها پیشنهاد می‌دهند. صداقت این مجموعه و ارائه خدمات حرفه‌ای توسط کارگزاران تور، باعث شده تا هم‌وطنان عزیز رضایت بالایی از پشتیبانی تورهای سفری دیگر و خدمات ارائه شده توسط این مجموعه داشته باشند. در صورت نیاز به دریافت مشاوره قبل از رزرو تور سوئیس، می‌توانید به وب سایت آژانس گردشگری سفری دیگر مراجعه نمایید و یا با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

  مشاهده بیشتر

  آژانس مسافرتی سفری دیگر