پیغام

تور فرانسه

  سوالات متداول تور

  سوالات متداول تور

  021 - 877 000 67

  مدارک مورد نیاز

  مدارک

  بهترین زمان برای خرید تور فرانسه

  این که دقیقا بهترین زمان برای خرید تور فرانسه و سفر به این کشور چه زمانی است، سوال بسیار دشواری است. معمولا بهترین زمان برای سفر به این کشور بر اساس معیارهای مختلف در نظر گرفته می شود. برای مثال یکی از معیارهای اصلی که گردشگران برای انتخاب بهترین زمان سفر به فرانسه برمی گزینند، معیار آب و هوا می باشد. از نظر شرایط آب و هوایی معمولا گردشگران اواخر تابستان یا اوایل پاییز را برای سفر خود به این کشور انتخاب می کنند. چرا که دمای هوا در اواخر تابستان بالا بوده و فرانسه آب و هوای گرمی را تجربه می کند. این فصل، فصل اوج گردشگری در فرانسه می باشد. معیار دیگری که برای زمان خرید تور فرانسه در نظر گرفته می شود، هزینه تور و قیمت خدمات گردشگری در فرانسه است. بر این اساس شما باید در زمانی به فرانسه سفر کنید که قیمت خدمات مختلف شهری پایین بوده و بتوانید یک سفر ارزان را تجربه کنید و با کمترین هزینه از سفرتان لذت ببرید. معمولا در فصول سرد سال که گردشگران زیادی به فرانسه سفر نمی کنند، هزینه هتل ها، خدمات گردشگری و … کاهش پیدا می کند. اگر از شلوغی بیزار هستید هم می توانید در این فصول سال به فرانسه سفر کنید. اما به طور کلی توصیه می شود، یک تعادل خوب بین همه این معیارها برقرار کنید. بهتر است زمانی را برای خرید تور فرانسه انتخاب کنید که علاوه بر شرایط آب و هوایی مناسب، بتوانید هزینه کمتری پرداخت کرده و از سفرتان لذت ببرید.

  مزایا خرید تور فرانسه

  قطعا روش های بسیاری برای سفر به هر کشوری وجود دارد. شما حتی می توانید به صورت مستقل به فرانسه سفر کنید و از سفرتان لذت ببرید. اما اگر برای اولین بار است که قصد سفر به یک کشور خارجی از جمله فرانسه را دارید، توصیه می کنیم، با خرید تور فرانسه این سفر به یادماندنی را تجربه کنید. افرادی که برای اولین بار می خواهند یک سفر خارجی آن هم به یک کشور دور مانند فرانسه را تجربه کنند، معمولا دچار سردرگمی می شوند و ممکن است در سفر به این کشور دچار مشکلاتی نیز بشوند. به همین دلیل سفر با تور می تواند به شما کمک فراوانی کند. برای مثال شما ممکن است نتوانید برآورد مناسبی از هزینه های سفر به فرانسه داشته باشید و در سفر به فرانسه با کمبود بودجه مواجه شوید. تورها معمولا برنامه ریزی کاملی برای سفرهای گردشگری می کنند و شما می توانید با خیال راحت از سفر تان لذت ببرید. یک راهنمای تور در دسترس شما هست و شما می توانید به راحتی سوالات خود را از او بپرسید. در مورد هزینه های کلی سفر نیز جای نگرانی وجود ندارد. همچنین برنامه ریزی برای بازدید از جاذبه های گردشگری فرانسه توسط تور انجام می شود و شما با سردرگمی مواجه نخواهید شد.

  شهرهای گردشگری فرانسه

  اولین و مهمترین شهر گردشگری فرانسه، مرکز این کشور یعنی شهر پاریس است که مهمترین جاذبه های گردشگری جهان را در خود جای داده است. بازدید از پاریس خود نیازمند خرید یک تور مجزا است و جاذبه ها و زیبایی های این شهر آنقدر زیاد است که با یک سفر چند روزه به آن نمی توان با همه آن ها آشنا شد. پس از پاریس، شهر های دیگری از جمله نیس، شامونیکس، مارسی، کن، بوردو، بیاریتز، لیون، آوینیون و سنت مالو در رده بهترین شهرهای گردشگری و توریستی فرانسه قرار دارند. شما با خرید تور فرانسه می توانید از همه این شهرهای گردشگری و جاذبه های توریستی هر یک از آن ها بازدید داشته باشید.

  امکانات تور فرانسه

  در تور فرانسه امکانات بسیار خوبی برای مسافران و گردشگران در نظر گرفته می شود. البته این که دقیقا چه امکاناتی برای شما در نظر گرفته شده است، بیش از هر چیزی به کیفیت توری که انتخاب کرده اید، بستگی دارد. تورهایی که امکانات بیشتر و با کیفیت تری دارند، معمولا تورهای درجه یک فرانسه هستند و البته قیمت آن ها به نسبت سایر تورها گران تر است. از جمله امکانات یک تور معمولی فرانسه می توانیم به تور لیدر بومی، رزرو بلیط هواپیما به صورت رفت و برگشت، بیمه مسافرتی، صبحانه، رزرو هتل محل اقامت در فرانسه، برنامه ریزی بازدید از جاذبه های گردشگری، ترانسفر رایگان از فرودگاه به هتل و … اشاره کنیم. این ها تنها بخشی از امکانات پکیج تورهای فرانسه هستند. بسته به این که شما چه نوع توری را انتخاب می کنید، امکانات اختصاص داده به شما نیز می تواند متفاوت باشد.

  نکاتی که باید در تور فرانسه به آن توجه داشته باشیم

  برای خرید تور فرانسه به این نکات توجه داشته باشید:

  • ابتدا درباره سفر به فرانسه به طور کامل تحقیق کرده و با مکان های مهم این کشور آشنا شوید.
  • در خصوص تخمین هزینه های سفر به فرانسه اطلاعات دقیقی به دست آورید.
  • ویژگی های تمام تورهای فرانسه را مطالعه نموده و با یکدیگر مقایسه کنید.
  • سعی کنید زمان مناسبی را برای سفر به این کشور انتخاب نمایید.
  • در خصوص دریافت ویزا و اقدامات اولیه قانونی تحقیق نمایید.
  • امکانات تور ها را مقایسه کنید.
  • به قیمت تورهای فرانسه توجه داشته باشید.
  • قوانین هر یک از تورها را به دقت بررسی نموده و مد نظر قرار دهید.
  • پیش از سفر به فرانسه برای سفرتان یک برنامه ریزی دقیق و کامل داشته باشید.
  • مشورت با آژانس های گردشگری و افراد با تجربه در این زمینه را فراموش نکنید.
  • اگر برای اولین بار است که می خواهید یک سفر خارجی را تجربه کنید، خرید تور می تواند بهترین گزینه باشد.
  مشاهده بیشتر

  آژانس مسافرتی سفری دیگر