ویزای یونان | انواع، مدارک، هزینه‌، ریجکت و اعتراض به آن

ویزای یونان | انواع، مدارک، هزینه‌، ریجکت و اعتراض به آن

هرآنچه در خصوص ویزای کشور یونان نیاز دارید در این بخش گنجانده شده است.مطالعه دقیق بفرمایید و با مشاورین و کارشناسان ما در خصوص ویزای یونان و آخرین تغییرات آن در تماس باشید

 • محل درخواست: VFS تهران 

 • نوع ویزا: شینگن

 • وضعیت بازگشایی بعد از پاندمی کرونا: فعال میباشد

 • درخواست توریستی بدون دعوتنامه امکانپذیر میباشد

یونان، کشوری با قدمتی تاریخی، آب و هوای فوق العاده و جاذبه های گردشگری فراوان، همه این موارد باعث شده است که سالانه افراد بسیار زیادی به فکر اخذ و گرفتن ویزای یونان بیفتند تا به این کشور بسیار زیبا مهاجرت کنند، به همین جهت ما در این مقاله در مورد ویزای یونان با شما صحبت خواهیم کرد.

از تمامی پیش نیاز ها و مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای یونان گرفته تا انواع ویزای یونان و کاربرد هر کدام از این ویزا ها تا مدت صادر شدن انواع ویزا های یونان همه و همه در این مقاله مورد بررسی قرار خواهند گرفت و شما بعد از مطالعه مقاله، اطلاعات بسیار کاملی در رابطه با ویزای یونان و راه های گرفتن آن خواهید داشت.

توضیحاتی کلی در خصوص ویزای یونان

قبل از اینکه به بررسی کامل و دقیق مراحل اخذ و گرفتن ویزا برای یونان و انواع آن بپردازیم بهتر است ابتدا یک توضیحاتی کلی راجب همه این موارد بدهیم، شما در ابتدا برای اخذ ویزای کشور یونان باید شرایط و مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای یونان را داشته باشید که مدارک و شرایط مورد نیاز برای گرفتن انواع ویزا برای یونان متفاوت است چرا که ما دو نوع ویزای اصلی برای یونان داریم که با نام های کوتاه مدت c و بلند مدت d شناخته می شوند که هر کدام از این ویزا ها انواع مختلفی مانند ویزای توریستی، ویزای گردشگری، ویزای دیدار با خویشاوندان و غیره تقسیم بندی می شود.

تمامی پیش نیاز ها برای گرفتن ویزای یونان 

شما برای گرفتن ویزا برای کشور یونان علاوه بر مدارکی که نیاز دارید و باید این مدارک یک سری شرایط خاصی را داشته باشند که یکی از مهمترین این موارد این است که تاریخ انقضای گذرنامه شما باید حداقل 6 ماه بیشتر از مدت زمان ویزایی که قصد تهیه آن را دارید، داشته باشد.

در غیر این صورت گذرنامه شما مورد قبول سفارت قرار نمی گیرد، متقاضی موظف است مدارد شغلی، وضعیت مالی و همچنین عکس هایی که ارائه می دهید باید کاملا سفید و بدون پس زمینه و روتوش ارائه شوند، همچنین توجه داشته باشید که اگر شما قبلا ویزای یک کشور اروپایی دیگر یا یکی از ویزا های کشور یونان را تهیه کرده ایید باید باید یک کپی تهیه کنید که حتما باید در کنار آن نیز مهر ورود و خروجتان از آن کشور را نیز برای سفارت ارائه دهید در غیر این صورت اگر شما قبلا ویزایی تهیه نکرده اید نیازی به این مورد نمیباشد.

در ادامه مقاله تمامی مدارک مورد نیاز برای گرفتن انواع ویزای یونان را به طور کامل برای شما شرح خواهیم داد.

تمامی پیش نیاز ها برای گرفتن ویزای یونان 

انواع ویزای یونان و کاربرد هر کدام از آنها 

همانگونه که در قسمت بالا نیز به این مورد اشاره کردیم ما انواع مختلف ویزا برای یونان را داریم که به دو دسته ویزای نوع C کوتاه مدت و بلند مدت نوع D تقسیم بندی می شوند که نوع کوتاه مدت شامل انواع ویزا ها مانند توریستی، گردشگری، دیدار خویشاوندان و غیره می شود. شما باید با تمام انواع ویزاهای یونان آشنا باشید تا بتوانید نسبت به کار خود در یونان ویزای مناسب آن کار را تهیه نمایید که ما در ادامه مقاله به توضیحات کاملی راجب انواع ویزاهای یونان می پردازیم.

ویزای نوع D یونان و شرایط لازم برای گرفتن آن

به طور کلی این ویزا به همه افراد اعطا نمی شود و صرفا برای یک سری افراد خاص قابل اخذ و گرفتن میباشد، این نوع ویزا برای آن دسته از افرادی که متقاضی ویزای تحصیلی یا ویزای شغلی هستند ارائه می شود و ویزای گردشگری محسوب نمی شود، هم چنین اگر قصد کار کردن ثابت در کشور یونان را دارید و به قصد کار کردن به این کشور سفر می کنید این نوع ویزا مناسب شما میباشد.

همچنین اگر برای درمان ضروری و یا درمان بیماری های خاص به کشور یونان سفر می کنید می توانید از این نوع ویزا استفاده کنید البته در این صورت ارائه مدرک پزشکی و مدرک اثبات کننده بیماری برای ارائه به سفارت الزامی میباشد.

ویزای نوع C یونان و شرایط لازم برای گرفتن آن 

یکی از پرکاربردترین و پر استفاده ترین و البته پر تقاضا ترین نوع ویزا ها ویزای نوع C میباشد که دلیل آن نیز به دلیل کاربرد آن میباشد، ویزای شینگن نوع C برای تمامی افرادی که به قصد اقامت کوتاه مدت و اکثرا برای اهداف گردشگری و توریستی و تفریحی و بیزینس به کشور یونان سفر می کنند اعطا می شود، البته ویزای نوع C کوتاه مدت میباشد و در حداکثر بازه 90 روزه اعطا می شود و برخلاف ویزای نوع D که حتما باید یک دلیل سفر موجه و با مدرکی داشته باشید که آن ویزا را تهیه کنید.

ویزای نوع C  را می توانید به راحتی و برای هر قصدی که دارید اعم از گردشگری، توریستی، تفریحی و سایر موارد استفاده کنید، البته ویزای نوع C خود نیز دارای انواع مختلفی از نطر ورود میباشد، مانند یک بار ورود، چند بار ورود و مولتیپل در بازه های زمانی مختلف ارائه می شود که راجب این موارد هم در ادامه همین مقاله توضیح خواهیم داد.

ویزای نوع C شینگن یک بار ورود

همانگونه که از نام این نوع ویزا پیداست به شما اجازه می دهد یک بار به کشور یونان (البته به همه کشور های نوع شینگن نیز می توانید سفر کنید با این ویزا)سفر کنید و به محض خروج شما از این کشور ویزای شما باطل می شود و دیگر نمی توانید از آن ویزا استفاده نمایید، لازم به ذکر میباشد که اعتبار این ویزا همان قدری میباشد که در ویزا ثبت شده است به عنوان مثال اگر ویزای نوع سی تک بار ورود شما 30 روزه باشد.

شما مجاز به اقامت در یونان به مدت 30 روز می باشید و پس از آن ویزای شما باطل می شود و دیگر نمی توانید از آن استفاده نمایید، در ادامه در مورد ویزای دوبار ورود نوع C ویزای یونان نیز توضیح خواهیم داد.

ویزای نوع C شینگن دوبار ورود 

این نوع ویزا نیز به شما اجازه ورود شما تا دو بار را به کشور یونان(یا یکی از کشور های دیگر عضو شینگن)را می دهد و نسبتا مشابه به ویزای نوع یک بار ورود آن میباشد ولی این نوع ویزا یک سری قابلیت هایی دارد که آن را از ویزای نوع تک بار ورد متمایز می سازد که یکی از اصلی ترین این تفاوت ها این مورد میباشد که ویزای دوبار ورود شینگن 180 روزه میباشد و شما در یک بازه 180 روزه می توانید دو بار به کشور یونان سفر داشته باشید.

توجه کنید که اگر شما دو بار به کشور یونان توسط این ویزا سفر کنید حتی اگر هر چند روز هم از مدت زمان اعتبار ویزای شما باقی مانده باشد دیگر قابل استفاده نیست و روز های باقی مانده آن باطل می شود، یعنی اگر شما در مدت 100 روز دو بار به یونان سفر داشته باشید 80 روز باقی مانده عملا قابل استفاده نمیباشد چرا که شما دوبار از این ویزا استفاده نموده ایید.

ویزای نوع C شینگن مولتیپل

این نوع از ویزای نوع C نیز یکی از پرکاربرد ترین ویزا ها میباشد و ورود و خروج شما را به کشور یونان به هیچ عنوان محدود نمی کند و شما می تواند به تعداد دفعات دلخواه به کشور یونان (یا هر کدام از کشور های عضو شینگن)ورود و خروج داشته باشید. مناسب ترین و بهترین ویزا ها برای ورود به کشور یونان همین نوع ویزا میباشد.

مدارک مورد نیاز درخواست ویزای یونان 

در ابتدای مقاله اشاره ایی به پیش نیاز ها برای گرفتن ویزای یونان داشتیم، در این بخش به طور کامل و دقیق در مورد تمامی مدارک مورد نیاز برای گرفتن انواع مختلف ویزا برای کشور یونان را برای شما توضیح می دهیم، همه مدارکی که در ادامه ذکر می شود باید اصل آن ها به سفارت ارائه داده شود و از ارائه کپی مدارک خودداری کنید.

ویزای یونان | انواع، مدارک، هزینه‌، ریجکت و اعتراض به آن - سفری دیگر

لیست مدارک مورد نیاز برای درخواست روادید کوتاه مدت شنگن یونان

 • منابع مالی تامین سفر، مشخصات همراه و مشخصات میزبان در یونان (هتل یا دعوتنامه)، برنامه سفر دقیق، و …
 • اصل شناسنامه
 • اصل پاسپورت جدید (با حداقل هفت ماه اعتبار از زمان سفر)
 • اصل و فتوکپی پاسپورت قدیم (از صفحه مشخصات و کلیه ویزاهای شینگن گذشته)

توضیحات: سابقه سفر به هر کشوری در جهان یکی از عوامل بسیار مهم در اثبات توریست بودن متقاضی میباشد.

 • دو قطعه عکس پرسنلی جدید (عکس بیومتریک) در ابعاد 5/3 در 5/4، رنگی، زمینه سفید 70% زوم چهره و تمام رخ، بدون روتوش
 • گردش حساب بانک (پرینت 3 ماهه حساب جاری) توجه: گردش حساب بایستی دارای تراکنش های طبیعی باشد و از حساب سازی پرهیز شود. به عنوان مثال برداشت و واریزها با مبالغ بالا و غیر متعارف بدون دلیل قانع کننده برای سفارت وجود نداشته باشد.

توضیحات:  نوع حساب، مدتی که این حساب را داشته اید، مبالغ واریزی و برداشتی، تعدد و نظم تراکنش ها در یک بازه زمانی همگی در اعتبار گردش مالی تاثیرگذار هستند. باید توجه داشت از واریز مبالغ سنگین به حساب مرده پرهیز کرد. تا زمان اعلام نتیجه اخذ ویزا نباید بیش از 30 درصد موجودی حساب را برداشت کرد، زیرا احتمال استعلام سفارت از بانک وجود دارد.

 • در صورت داشتن سپرده بانکی پرینت گرفته شود.
 • نامه تمکن مالی از بانک (به زبان انگلیسی)، و ذکر موجودی (به یورو)
 • سند ملک (درصورت وجود)

توضیحات:

–  ارائه سند ملک جهت اخذ ویزای یونان اجباری نیست، ولی درصد اخذ ویزای یونان را افزایش می دهد.

–  ارائه سند شریکی نیز بلامانع میباشد.

–  ارائه مبایعه نامه با کد رهگیری نیز بلامانع میباشد.

 • در صورت سفر فرزندان زیر 18 سال به همراه یکی از والدین (درصورت جدایی والدین) ارائه رضایت نامه محضری و یا حکم حضانت فرزند الزامی میباشد.
 • واچر هتل ( تأئیدیه رزرو هتل ) برای تمام شب های اقامت، یا “اصل” دعوتنامه شخص دعوت کننده با ذکر محل اقامت و وجود اتاقی مجزا برای اقامت. واچر جعلی منجر به ریجکت شدن ویزای یونان خواهد شد. توجه نمائید در صورت اقدام به اخذ ویزای شینگن یونان توسط آژانس هواپیمایی سفری دیگر، رززواسیون  رسمی به شما تعلق خواهد گرفت.

مدارک برای دانشجویان و محصلین

 • گواهی اشتغال به تحصیل، توصیه نامه از استاد دانشگاه

مدارک شغلی برای کارمندان بخش خصوصی یا دولتی

 • حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با تاریخ شـروع خدمت، اعتبار قرارداد کاری، معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی و حقوق ماهیانه و تعداد روزهای مرخصی طبق فرمت ارسالی (روی سربرگ شرکت) با تاریخ، شماره، امضا مدیر عامل و مهر شرکت + یک نسـخه از روزنامه رسمی شرکت، آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات + فیش حقوقی سه ماه اخیر + اصل لیست بیمه سه ماه اخیر (در صورت وجود).

مدارک شغلی برای پزشکان

 • پروانه طبابت، دانشنامه پزشکی از دانشگاه ( برای ویزای یونان )، کارت نظام پزشکی، سوابق بیمه

مدارک شغلی برای مشاغل آزاد

 • جواز کسب یا پروانه کاری/بهره برداری، سوابق بیمه

مدارک شغلی دارندگان شرکت

 • روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، آگهی آخرین تغییرات شرکت، اساسنامه و معرفی نامه از شرکت که درآمد و سمت لحاظ شود.

مدارک شغلی برای وکلا

 • پروانه وکالت (شماره کانون وکلا)

مدارک شغلی برای ساختمان سازان

 • معرفی نامه، قرارداد کاری، جواز ساخت، روزنامه رسمی آگهی تاسیس و یا کارت نظام مهندسی و سوابق بیمه حتی اگر اختیاری باشد

مدارک شغلی برای کارمندان آزاد

 • سوابق بیمه، معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی و درآمد و تعداد روزهای مرخصی، و قرارداد کاری.

مدارک شغلی برای بازرگانان

 • کارت بازرگانی، روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، سوابق بیمه
 • گواهینامه فعالیت صنعتی

مدارک برای بازنشستگان

 • حکم بازنشستگی، فیش حقوق

توجه: مدارک می بایستی به زبان انگلیسی با تاییده دادگستری و وزارت امور خارجه ترجمه شود.

مراحل کلی درخواست و اخذ ویزای یونان 

در قسمت های بالا توضیحات کامل راجب اخذ ویزای یونان را برای شما ارائه دادیم در این بخش می خواهیم کار هایی که در بالا نامبرده شد را به صورت مرحله ایی برای شما توضیح دهیم. شما در ابتدا باید ببینید واجد شرایط گرفتن ویزای یونان هستید یا خیر و یا چه نوع ویزایی مناسب شما میباشد که همه این موارد در بالا توضیح داده شد که چه ویزایی مناسب چه کاری میباشد.

سپس باید اقدام به جمع و تکمیل کردن مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا را بکنید و همه مدارک ناقص را تکمیل فرمایید، بعد از آن باید وقت سفارت یونان از دفتر مرکزی وی اف اس تهیه کنید که در وقت تعیین شده به سفارت یونان یا به اختصار VFS مراجعه کرده و مدارک و کار های مورد نیاز برای گرفتن ویزا را انجام دهید و سپس در مرحله آخر باید منتظر بمانید تا طی چند روز کاری نتیجه درخواست ویزا را برای شما اعلام کنند.

مراحل کلی درخواست و اخذ ویزای یونان 

ساعات و زمان کاری کارگزار سفارت یونان و توضیحاتی در مورد آن 

ساعات کاری دفتر مرکزی وی اف اس از ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر میباشد، هم چنین ساعات پاسخگویی به سوالات و پشتیبانی نیز در همین بازه زمانی گفته شده میباشد، هم چنین اگر شما درخواست ویزای خود را ثبت کرده اید بعد از رسیدن جواب از ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر از روز سه شنبه تا پنجشنبه به دفتر مراجعه کنید. آدرس دفتر وی اف سی در تهران در میدان هروی، خیابان موسوی یا همان گلستان پنجم، مرکزی هروی سنتر در طبقه 4 میباشد.

هزینه ویزای یونان 

هزینه های مورد نیاز برای اخذ ویزای کشور یونان بسته به نوع ویزا متفاوت میباشد ولی به طور کلی ویزا هایی که در دسته ویزای نوع C قرار دارند مانند ویزای توریستی، گردشگری، دیدار خویشاوندان و غیره هزینه 80 یورو را در بر دارند، به طور کلی هزینه  انواع ویزای یونان بدین شرح میباشد. ویزای توریستی یونان در دسته ویزای سی هزینه 80 یورو، ویزای دیدار با خویشاوندان 80 یورو و ویزای تجاری و فرودگاهی نیز 80 یورو میباشد اما صدور ویزا برای شهروندان عضو اتحادیه ی اروپا 30 یورو میباشد، هم چنین ویزای کودکان تا سن 12 سالگی رایگان میباشد و هزینه ایی ندارد.

هزینه های فوق مربوط به سفارت میباشد همچنین مبلغ 40 یورو هزینه کارمزد وی اف اس به همراه هزینه خدماتی که آژانس سفری دیگر ارائه میگردد نیز شامل هزینه های ویزا میباشد.

شرایط ویزای یونان در دوران کرونا

شرایط اخذ و دریافت ویزا قبل و بعد کرونا دچار تغییرات بسیار زیادی شده است ویزای های کوتاه مدت موقتا صادر نمیشود و فقط ویزای بلند مدت و اقامتی صادر میگردد.

دلایل ریجکت ویزای یونان و راه های رفع ریجکتی

ممکن است شما پس از جمع آوری اسناد و مدارک  اطلاعات و درخواست شما از سمت سفارت قبول نشود، ریجکتی ممکن است دلایل بسیار مختلفی داشته باشد از جمله گردش بانکی نامناسب و مشکوک، محرز نبودن برگشت شما از یونان، نداشتن مدارک معتبر، سوء سابقه و غیره که راه های رفع ریجکتی هر کدام متفاوت خواهد بود و شما با توجه به دلیل ریجکتی مدارک اثبات کننده ی دیگری باید ارائه دهید.

آیا حتما باید بیمه مسافرتی داشته باشم؟

بله داشتن بیمه مسافرتی برای اخذ ویزای یونان جزو ضروریات میباشد و اگر در هنگام ارائه اسناد و مدارک ارائه نگردد مورد پذیرش سفارش به هیچ وجه قرار نخواهد گرفت پس حتما اگر بیمه مسافرتی ندارید قبلا از اقدام برای اخذ ویزا نسبت به دریافت بیمه مسافرتی خود اقدام فرمایید.

در صورت رد درخواست چقدر باید برای درخواست مجدد صبر کنم؟

هیچ زمانی برای این منظور در نظر گرفته نشده است شما بلافاصله پس از دریافت ریجکتی و پس از اینکه علت رد درخواست خود را رفع نمودید می توانید به سفارت مراجعه کرده و نسبت به درخواست مجدد ویزای یونان خود اقدام فرمایید، یعنی نه تنها محدودیتی وجود ندارد بلکه هرچه زودتر انجام شود بهتر میباشد.

نحوه پرداخت مبلغ به سفارت به چه صورتی انجام می شود

خیلی از کسانی که متقاضی گرفتن ویزای یونان می باشند این سوال را دارند که مبلغ را در کجا باید پرداخت کنند، در جواب این سوال باید بگوییم مبلغ را باید در وی اف اس و به صورت وجه یورو پرداخت نمایید پس حتما قبل از مراجعه به سفارت وجه مورد نظر خود را حتما باید تهیه کنید و سپس به سفارت برای درخواست ویزای یونان اقدام فرمایید.

توضیحات در خصوص گردش و تمکن بانکی ویزای یونان

گردش و تمکن بانکی ویزای یونان در واقع همان مدارکی است که شامل گردش حساب بانکی فرد متقاضی در سه ماه آخر می‌شود. این مدارک باید وضعیت شغلی و توانایی مالی فرد متقاضی دریافت ویزای یونان را اثبات کند. کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا و منطقه شینگن هستند بایستی بتوانند برای دریافت ویزا علاوه بر مدارک دیگر گردش و تمکن بانکی ویزای یونان را نیز آماده نمایند و به سفارت این کشور تحویل دهند.

هزینه دریافت ویزای یونان با توجه به هدف سفر و انواع ویزای یونان متفاوت است. افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند باید بتوانند برای هر یک از انواع ویزای یونان مدارک مربوط به تمکن مالی را ارائه نمایند. حداقل میزان موجودی حساب بانکی فرد متقاضی ۲۰۰ میلیون تومان است. افسر سفارت هنگام بررسی مدارک مربوط به ویزای یونان تاریخ افتتاح حساب، میزان گردش حساب در سه ماه آخر و میزان موجودی نهایی را بررسی می‌کند.

در صورتی که تراکنش‌های انجام شده در چند ماه اخیر مورد تایید دفتر سفارت قرار بگیرد و ثابت شود که فرد متقاضی هزینه‌های مربوط به سفر و زندگی خود در کشور یونان را می‌تواند پرداخت کند با درخواست ویزا موافقت می‌شود.

شرایط درخواست و اخذ ویزا برای یونان در دوران کرونا

عکس جهت درخواست ویزای یونان چه شرایطی باید داشته باشد

مشخصات عکس ویزای یونان از موارد بسیار مهمی است که در صورت عدم رعایت آن امکان ریجکتی ویزای متقاضی وجود دارد. یونان کشوری زیبا با تاریخی کهن و مکان‌های دیدنی بسیار است؛ از همین رو یکی از کشور‌های محبوب برای مهاجرت به اروپا محسوب می‌شود. برای مهاجرت به این کشور متقاضی نیازمند ویزا بوده و برای اخذ آن متقاضی باید مدارک کامل و بدون نقضی به سفارت تحویل دهد.

به طور کلی مشخصات عکس ویزای یونان به منظور دریافت ویزای این کشور از سوی سفارت باید دارای یک زمینه کاملا سفید باشد. عکس پرسنلی مناسب برای ویزای یونان دارای ابعاد 3.5 × 4.5 بوده و جزئیات چهره فرد را به خوبی نشان می‌دهد. لازم به ذکر است که عکس حتما باید در طی 6 ماه اخیر و روی کاغذهای عکاسی با کیفیت بالا چاپ شده باشند.

به یاد داشته باشد که پوشش سر برای خانوم‌ها تنها به دلایل مذهبی از سوی سفارت پذیرفته می‌شود به شرط آنکه این پوشش تنها قسمت بالایی پیشانی را بپوشاند، نه آنکه قسمتی از صورت را به نحوی که جزئیات مششخص نباشد. بهتر است بدانید در صورت رعایت نکردن این موارد احتمال رجیکت ویزا به دلیل نقض مدارک وجود دارد؛ پس نباید آن‌ها را نادیده گرفت.

جمع بندی

در این مقاله به صورت کلی تمامی پیش نیاز ها، مدارک و تمامی مراحل مورد نیاز برای گرفتن ویزای یونان را برای شما شرح دادیم هم چنین توضیح دادیم که ویزای یونان دارای دسته  ها و انواع مختلفی میباشد و هر کدام برای کاری مناسب میباشد و نیز اشاره کردیم که هزینه صدور هر کدام از ویزا های موجود برای کشور یونان چقدر میباشد امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید.


برخی سوالات احتمالی در رابطه با ویزای یونان

آیا امکان درخواست و اخذ ویزای یونان بدون داشتن دعوتنامه امکانپذیر میباشد؟

بله، متقاضیان ویزای یونان میتوانند با رزرواسیون پرداخت شده و مورد تایید سفرا یونان اقدام به درخواست ویزای یونان نمایند.

آیا امکان درخواست ویزای توریستی یونان پس از پاندمی کونا امکانپذیر میباشد؟

سفارت یونان به صورت محدود و تحت شرایط خاص امکان پذیرفتن درخواست ویزا را دارد و سفارت به صورت بیمه تعطیل میباشد.

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

1 نظر

شهرام 28 فروردین 1402 پاسخ

سلام.وقتتوندبخیر .آیا با ویزای یک بار ورود می‌توان به طور مثال به المان سفر کرد یا خیر.و آیا با این ویزا میشه اول بطور مثال به هلند رفت از ایران و بعد وارد یونان شد.یعنی اولین ورود در هلند بخوره و بعد از چندروز بره یونان و از اونجا به ایران.و یا خیر باید اول به یونان سفر کنه ورود بخوره بعد بره جای دیگه

آژانس مسافرتی سفری دیگر