تورهای نوروز 1403: آژانس مسافرتی سفری دیگر با برگزاری تورهای نوروز 1403 قرار است اوقات خوشی را برای گردشگران عزیز فراهم آورد.

باشد که در خدمت شما گردشگران عزیز باشیم.

تورهای نوروز ۱۴۰۳

  سوالات متداول تورهای نوروز ۱۴۰۳

  اگر جواب سوال‌ احتمالی خود درباره تورهای نوروز ۱۴۰۳ را اینجا پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید

  021-87700067

  قیمت حدودی تور های نوروز 1403 چقدر است؟

  قیمت تور اروپا نوروز ۱۴۰۳ در آژانس گردشگری سفری دیگر از ۱.۶۵۰ یورو + نرخ ریالی پرواز، آغاز می‌شود. این قیمت با توجه به موارد متعددی می‌تواند تغییر کند.

  چه عواملی می‌توانند بر قیمت تور های نوروز 1403 تأثیر گذار باشند؟

  هزینه پرواز، تعداد گشت‌ها، فصل سفر، هزینه خدمات تور، تعداد مقاصد سفر، هزینه رزرو هتل، هزینه بازدید از جاذبه‌های گردشگری

  تور های انفرادی چه محاسنی دارند؟

  انتخاب مقصد سفر در تورهای انفرادی نوروز به سلیقه مسافر است و برنامه‌ریزی‌های سفر بر اساس خواسته‌های مسافر به صورت دقیق انجام می‌پذیرد.

  تور های اروپایی دسته جمعی نوروز 1403 آژانس گردشگری سفری دیگر شامل چه تور هایی می‌باشد؟

  آژانس گردشگری سفری دیگر با برگزاری تورهای اسپانیا، سوئیس، فرانسه، یونان، ایتالیا و پرتغال در نوروز ۱۴۰۳، فرصتی را فراهم کرده تا هم‌وطنان عزیز بتوانند به همراه دوستان و افراد خانواده خود، یک مسافرت خاطره‌انگیز را تجربه کنند.

  تور های نوروزی اروپا چند روزه هستند؟

  کوتاه‌ترین تورهای نوروزی اروپا، ۸ روزه و بلندترین آن‌ها ۱۲ روزه هستند.

  قیمت تورهای ترکیبی اروپا ارزان تر است یا تورهای تکی؟

  توجه داشته باشید که قیمت تور ترکیبی اروپا نسبت به تورهای تکی بالاتر است. زیرا مبلغ تمکن مالی باید در نظر گرفته شود. همچنین هزینه خدمات ارائه شده در دو کشور اروپایی نسبت به یک کشور افزایش پیدا می‌کند.

  مهم‌ترین شرایط برای أخذ ویزای کشور های اروپایی چیست؟

  تمکن مالی خوب، تاریخچه سفری مناسب، داشتن برنامه سفر و ارائه دلایل قانع کننده برای بازگشت به ایران، دارا بودن پاسپورت معتبر، ارائه گردش سه ماهه حساب قوی، ضمانت‌نامه بانکی

  مدارک مورد نیاز

  مدارک مورد نیاز اخذ تور اروپا نوروز ۱۴۰۳

  مدارک لازم برای خرید تور اروپا نوروز ۱۴۰۳ با توجه به کشور مقصد، در وب سایت سفری دیگر و صفحه تورهای نوروز ۱۴۰۳، موجود است.

  در صورتی که قصد رزرو تورهای اروپایی را دارید، می‌توانید با مراجعه به این صفحه با تمامی مدارکی که برای اخذ ویزای شینگن و سفر به اروپا لازم دارید، آشنا شوید.

  این مدارک عبارتند از:

  • مدارک شغلی
  • مدارک تحصیلی
  • سند ملکی
  • گواهی تأهل
  • منابع مالی
  • دعوت‌نامه
  • پاسپورت جدید و معتبر
  • بلیط رفت و برگشت
  • عکس پرسنلی جدید
  • مدارک هویتی مانند شناسنامه، اصل و ترجمه

  تورهای نوروز ۱۴۰۳

  اگر تاریخچه سفری مناسبی دارید و می‌توانید از عهده مبلغ تمکن مالی کشورهای حوزه شینگن بربیایید، رزرو تور اروپا نوروز ۱۴۰۳ می‌تواند برای شما یک فرصت استثنایی باشد. آژانس گردشگری سفری دیگر، ضمن دریافت ویزای شینگن برای هم‌وطنان عزیز به عنوان مجری مستقیم تورهای اروپایی در نوروز ۱۴۰۳ برنامه‌های ویژه‌ای را برای علاقه‌مندان به اروپا گردی آماده کرده است.

  اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید در نوروز، کشورهای اروپایی مانند یونان، اسپانیا، پرتغال، فرانسه، سوئیس و حتی ایتالیا را از نزدیک ببینید، می‌توانید یکی از تورهای متنوع ما را در وب سایت سفری دیگر انتخاب کنید.

  شرایط تور اروپا نوروز 1403

  اگر قبلاً سابقه سفر به کشورهای اروپایی را داشته باشید، نگرانی برای اخذ ویزای شینگن ندارید. زیرا دارا بودن یک تاریخچه سفری مناسب، جزو شرایط اصلی دریافت ویزای کشورهای منطقه شینگن است. البته بگذریم از اینکه داشتن تمکن مالی و ارائه گردش سه ماهه آخر حساب هم اهمیت زیادی دارد!

  مبلغی که باید به عنوان تمکن مالی برای رزرو تور اروپا نوروز ۱۴۰۳ پرداخت کنید، ۲۰۰ میلیون تومان است. البته با توجه به مقصد شما ممکن است این مبلغ بیشتر یا کمتر باشد.

  هرچه گردش سه ماهه آخر حساب شما قوی‌تر باشد، راحت‌تر می‌توانید افسر سفارت را برای دریافت ویزای شینگن قانع کنید. البته خوبی سفر با تور این است که آژانس گردشگری می‌تواند به عنوان یک ضامن معتبر این کم و کاستی‌ها را جبران کند.

  یعنی حتی اگر گردش حساب شما چندان مورد قبول نباشد، همین که دارید از طریق یک آژانس مسافرتی معتبر به اروپا سفر می‌کنید، کفایت می‌کند. زیرا اعتبار آژانس می‌تواند برای دریافت ویزا به شما کمک کند و این مشکل را برطرف نماید.

  شرایط اخذ ویزا برای تور اروپا نوروز ۱۴۰۳

  بعضی از کشورهای اروپایی هستند که مانند یونان خیلی سخت به ایرانیان ویزا می‌دهند. اما در مقابل بعضی دیگر از کشورها مانند اسپانیا شرایط چندان سختی برای اعطای ویزا ندارند. بنابراین نمی‌توان گفت که شرایط همه کشورهای اروپایی برای اخذ ویزای شینگن یکسان است.

  از مهم‌ترین شرایطی که برای دریافت ویزای کشورهای اروپایی باید داشته باشید، می‌توان موارد زیر را نام برد.

  • تمکن مالی خوب
  • تاریخچه سفری مناسب
  • داشتن برنامه سفر و ارائه دلایل قانع کننده برای بازگشت به ایران
  • دارا بودن پاسپورت معتبر
  • ارائه گردش سه ماهه حساب قوی
  • ضمانت‌نامه بانکی

  نکته: شرایطی که به آن‌ها اشاره کردیم برای خرید و رزرو تور اروپا نوروز ۱۴۰۳ لازم و ضروری هستند. اما توجه داشته باشید که مبلغ ضمانت‌نامه بانکی ممکن است در بعضی از کشورها به یک میلیارد تومان هم برسد.

  آب و هوای اروپا در نوروز

  آب و هوای اروپا در نوروز برای سفر بسیار مناسب است. البته بسته به اینکه شما کدام یک از کشورهای اروپایی را برای سفر نوروزی انتخاب می‌کنید، ممکن است شرایط آب و هوایی متغیر باشد. مثلاً اگر قصد داشته باشید در نوروز به سوئیس سفر کنید، باید نوروز خود را در یک آب و هوای زمستانی سپری کنید!

  اما اگر فرانسه را به عنوان مقصد سفر انتخاب کنید، می‌توانید آب و هوایی خنک را تجربه کنید که آرام آرام رو به گرمی می‌رود. کشورهایی چون اسپانیا هم دارای آب و هوای بسیار خوبی در فصل بهار هستند.

  درست است که در ماه مارس یا همان فروردین خودمان ممکن است هوا خنک باشد، اما می‌توانید شاهد روزهای آفتابی هم باشید و از آب و هوای معتدل بهاری لذت ببرید.

  میانگین دما در کشورهایی چون ایتالیا هم بین ۱۵ تا ۲۳ درجه سانتی گراد است و ممکن است در طول تعطیلات نوروزی شاهد بارش باران هم باشید. به طور کلی شرایط آب و هوایی اروپا هم تقریباً شبیه ایران است.

  اما چند درجه خنک‌تر، ولی به هر حال رزرو تور اروپا نوروز ۱۴۰۳ در این شرایط آب و هوایی، انتخاب مناسبی است. چرا که شما فرصت کافی برای تفریح و گشت و گذار را دارید و به خاطر طولانی بودن تعطیلات نوروز می‌توانید از چند کشور اروپایی دیدن کنید.

  خدمات تور اروپا نوروز ۱۴۰۳

  در صورت رزرو تور اروپا نوروز ۱۴۰۳ در مجموعه گردشگری سفر دیگر، می‌توانید با خیال آسوده از خدمات با کیفیت کارگزاران تور استفاده کنید. پکیج‌های تور نوروزی اروپا تنوع بالایی دارند. به همین خاطر خدمات ارائه شده در این تورهای مسافرتی هم متنوع است.

  در بعضی از تورهای اروپایی علاوه بر خدمات عمومی، خدمات ویژه‌ای مانند گشت شهرهای متعدد کشورهای اروپایی ارائه می‌شود. اما در بعضی از تورها خدمات ارائه شده فقط مربوط به خدمات معمولی می‌شود.

  به همین خاطر ما در این قسمت درباره خدماتی که به صورت معمول در تمام طول‌های سفری دیگر ارائه می‌شود، صحبت می‌کنیم. اما در صورتی که قصد رزرو تور اروپا نوروز ۱۴۰۳ را دارید، می‌توانید برای اطلاع از تمام خدمات در طول سفر با کارشناسان آژانس صحبت کنید.

  این خدمات عبارتند از:

  • خرید بیمه مسافرتی
  • ترانسفر فرودگاهی
  • خرید بلیط رفت و برگشت
  • گشت شهری به همراه تور لیدر
  • پرداخت ورودی مکان‌های دیدنی
  • اخذ ویزای شینگن
  • رزرو هتل ۴ ستاره

  مدارک مورد نیاز اخذ تور اروپا نوروز ۱۴۰۳

  مدارک لازم برای خرید تور اروپا نوروز ۱۴۰۳ با توجه به کشور مقصد، در وب سایت سفری دیگر و صفحه تورهای نوروز ۱۴۰۳، موجود است.
  در صورتی که قصد رزرو تورهای اروپایی را دارید، می‌توانید با مراجعه به این صفحه با تمامی مدارکی که برای اخذ ویزای شینگن و سفر به اروپا لازم دارید، آشنا شوید.

  این مدارک عبارتند از:

  • مدارک شغلی
  • مدارک تحصیلی
  • سند ملکی
  • گواهی تأهل
  • منابع مالی
  • دعوت‌نامه
  • پاسپورت جدید و معتبر
  • بلیط رفت و برگشت
  • عکس پرسنلی جدید
  • مدارک هویتی مانند شناسنامه، اصل و ترجمه

  تور ترکیبی اروپا نوروز ۱۴۰۳

  در مجموعه گردشگری سفری دیگر برای اینکه هم‌وطنان عزیز قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند، تورهای ترکیبی اروپا هم برگزار می‌شود. به این صورت می‌توانید با انتخاب یک تور نوروزی به صورت هم‌زمان به دو یا سه کشور اروپایی و شهرهای مختلف آن‌ها سفر کنید.

  کوتاه‌ترین تورهای نوروزی اروپا، ۸ روزه و بلندترین آن‌ها ۱۲ روزه هستند. توجه داشته باشید که قیمت تور ترکیبی اروپا نسبت به تورهای تکی بالاتر است. زیرا مبلغ تمکن مالی باید در نظر گرفته شود. همچنین هزینه خدمات ارائه شده در دو کشور اروپایی نسبت به یک کشور افزایش پیدا می‌کند.

  یکی از مزایای رزرو تور ترکیبی اروپا این است که اگر برای ورود به کشوری مانند فرانسه یا یونان نتوانید ویزای شینگن بگیرید، به راحتی می‌توانید ویزای کشورهای دیگر منطقه شنگن را دریافت کنید و وارد این منطقه شوید.

  در صورتی که تور ۱۱ روزه اسپانیا پرتغال را انتخاب کنید به راحتی می‌توانید ویزای اسپانیا را بگیرید و گرفتار مشکلات اخذ ویزای پرتغال نشوید. به این ترتیب با همان ویزا می‌توانید به سفرتان هم ادامه دهید.

  تور ارزان اروپا نوروز ۱۴۰۳

  قیمت تور اروپا در نوروز ۱۴۰۳ به اندازه تورهای تابستانی نیست. اما به دلیل اینکه تقاضا برای سفر در فصل بهار هم افزایش پیدا می‌کند، نمی‌توان گفت که قیمت تور اروپا نوروز ۱۴۰۳ ارزان است. به طور کلی تور‌های ارزان اروپا در فصل‌های پاییز و زمستان برگزار می‌شوند.

  زیرا به خاطر آب و هوای سرد کشورهای اروپایی، در این فصل‌ها تعداد مسافران کمتر می‌شود و به عبارتی در لو سیزن، امکان رزرو تور ارزان اروپا بیشتر است. البته قیمت تور اروپا نوروز ۱۴۰۳ به مدت زمان اقامت شما هم در اروپا بستگی دارد.

  اگر درجه هتل‌هایی که انتخاب می‌کنید، پایین‌تر باشد، قیمت تور کاهش پیدا می‌کند و می‌توانید یک تور ارزان اروپایی را انتخاب کنید.

  تور لحظه آخری اروپا

  تور لحظه آخری اروپا یا همان تورهای ارزان تبلیغاتی هستند که توسط آژانس‌های گردشگری برای جذب مخاطب صورت می‌گیرد. وگرنه چیزی به نام تور لحظه آخری کشورهای اروپایی نداریم.

  از آنجا که اخذ ویزای شنگن کشورهای اروپایی ممکن است دو تا سه ماه طول بکشد، افرادی که ویزا نداشته باشند محال است بتوانند در صورت وجود این تورها از آن‌ها استفاده کنند. حتی اگر ویزا هم داشته باشید، آماده شدن برای سفر به اروپا نیاز به برنامه‌ریزی دقیق دارد و نمی‌توان در عرض یک الی دو روز برای سفر اروپایی آماده شد.

  آژانس‌های مسافرتی هم به خاطر اهمیت ویزای تورهای اروپایی و سخت‌گیری کشورهای اروپایی، نهایتاً ۳ هفته قبل از انجام پرواز، ثبت نام برای تورهای مسافرتی را انجام می‌دهند.

  پس نتیجه می‌گیریم تبلیغاتی که برای تور ارزان اروپا و تورهای لحظه آخری در وب سایت‌های مختلف منتشر می‌شوند، صحت ندارند. مگر اینکه تورهای برگزار شده دارای خدمات بسیار کمی باشند و هتل‌های محل اقامت مسافران، جزو هتل‌های ارزان و بی‌کیفیت باشند.

  بهترین زمان رزرو تور اروپا نوروز ۱۴۰۳

  بهترین زمان برای رزرو تور اروپا نوروز ۱۴۰۳ اردیبهشت و خرداد است. این دو ماه که شرایط آب و هوایی مناسب‌تری نسبت به فروردین دارند، برای سفر به اروپا مناسب‌ترند. اما سفر در این ماه‌ها چندان مقرون به صرفه نیست. ولی اگر می‌خواهید بهترین زمان برای رزرو تور ارزان اروپا را انتخاب کنید در مهر تا اسفند می‌توانید سفری ارزان را تجربه کنید.

  به طور کلی بهترین زمان برای خرید تورهای نوروزی، سه ماه قبل از سفر است. به دلیل اینکه ممکن است دو تا سه ماه طول بکشد تا ویزای اروپا برای شما صادر شود. بهتر است حتماً با کارشناسان آژانس‌های مسافرتی مشورت کنید و قبل از سفر اقدامات لازم برای رزرو تور را انجام دهید.

  بهترین مقصد برای تور های اروپایی نوروز

  در نوروز اروپا می‌توانید به کشورهای سفر کنید که دارای آب و هوای معتدل و مناسبی هستند. آژانس گردشگری سفری دیگر با برگزاری تورهای اسپانیا، سوئیس، فرانسه، یونان، ایتالیا و پرتغال در نوروز ۱۴۰۳، فرصتی را فراهم کرده تا هم‌وطنان عزیز بتوانند به همراه دوستان و افراد خانواده خود، یک مسافرت خاطره‌انگیز را تجربه کنند.

  تور انفرادی اروپا ویژه نوروز

  درست است که تورهای مسافرتی اروپا به صورت گروهی برگزار می‌شوند، اما آژانس گردشگری سفری دیگر به منظور ارائه خدمات حرفه‌ای به هم‌وطنان عزیز، خدمات انفرادی تورهای اروپا را نیز ارائه می‌نماید. انتخاب مقصد سفر در تورهای انفرادی نوروز به سلیقه مسافر است و برنامه‌ریزی‌های سفر بر اساس خواسته‌های مسافر به صورت دقیق انجام می‌پذیرد.

  در صورتی که قصد رزرو تور انفرادی اروپا برای نوروز ۱۴۰۳ را دارید، می‌توانید از مشاوره و راهنمایی کارشناسان حرفه‌ای آژانس گردشگری سفری دیگر استفاده کنید و در تاریخ مورد نظر خود، مقدمات سفر را آماده نمایید.

  قیمت تور اروپا نوروز ۱۴۰۳

  قیمت تور اروپا نوروز ۱۴۰۳ در آژانس گردشگری سفری دیگر از ۱.۶۵۰ یورو + نرخ ریالی پرواز، آغاز می‌شود. این قیمت با توجه به موارد متعددی می‌تواند تغییر کند.

  از جمله این فاکتورها می‌توان موارد زیر را نام برد.

  • هزینه پرواز
  • تعداد گشت‌ها
  • فصل سفر
  • هزینه خدمات تور
  • تعداد مقاصد سفر
  • هزینه رزرو هتل
  • هزینه بازدید از جاذبه‌های گردشگری

  تمام مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم، می‌توانند به صورت مستقیم روی قیمت تورهای نوروزی آژانس سفری دیگر تأثیر داشته باشند. پرواز تورهای نوروزی را شرکت هواپیمایی قطر ایرویز و ترکیش ایرلاینز انجام می‌دهند.

  مسافران می‌توانند با انتخاب کلاس‌های پروازی متنوع، سفری راحت‌تر را تجربه کنند. اما باید هزینه‌های بالاتری برای کلاس‌های تجاری یا فرست کلاس بپردازند.

  هتل محل اقامت در کشورهای اروپایی، جزو هتل‌های ۴ ستاره است و قیمت رزرو هتل در هر کشور، می‌تواند متفاوت باشد. بنابراین نمی‌توان قیمت دقیقی برای رزرو تور اروپا ۱۴۰۳ ارائه نمود.

  در سفرهای اروپایی، گردشگران می‌توانند از جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی شهرهای محل اقامت دیدن کنند و این گشت شهری هم می‌تواند هزینه‌هایی برای هم‌وطنان عزیز در بر داشته باشد.

  اخذ ویزای شینگن هم به صورت جداگانه نیاز به پرداخت هزینه دارد. این مورد هم می‌تواند روی هزینه‌های تور تأثیر بگذارد. به طور کلی پکیج تورهای نوروزی خدمات متنوعی دارند. هرچه میزان این خدمات افزایش پیدا کند، قیمت تور نیز بالا می‌رود.

  مشاوره برای اخذ ویزا و رزرو تور اروپا در آژانس سفری دیگر

  برای رزرو تور‌های اروپایی، ابتدا باید اطلاعات کاملی درباره شرایط اخذ ویزای شینگن و نحوه خرید تور به دست بیاورید. کارشناسان خبره آژانس گردشگری سفری دیگر به دلیل اینکه سال‌ها در زمینه برگزاری تور تجربه دارند، می‌توانند مشاوره و راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

  پشتیبانی آنلاین وب سایت سفری دیگر و کارگزاران تور در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. کافی است برای رزرو تور با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس بگیرید و درباره قیمت، شرایط رزرو تور و نحوه خرید تور اروپا نوروز ۱۴۰۳، اطلاعات مورد نیازتان را از کارشناسان ما دریافت کنید.

  مشاهده بیشتر

  آژانس مسافرتی سفری دیگر