درباره CKGS کارگزار سفارت ایتالیا - سفری دیگر

درباره CKGS کارگزار سفارت ایتالیا

7 آذر 1400

اگر به دنبال گرفتن ویزای ایتالیا هستید کارگزار سفارت ایتالیا کار را برای شما بسیار ساده کرده است کارگزار سفارت ایتالیا مسیر گرفتن ویزا را همواره کرده است.

در این مقاله از کارگزار سفارت ایتالیا که مسیر گرفتن ویزای این کشور را که همیشه مسیری طولانی و وقت گیر داشت را بسیار هموار کرده است شما با مراجعه به کارگزار سفارت ایتالیا می توانید به سادگی ویزای مورد نظر خودتان را دریافت کنید و با استفاده از کارگزار سفارت ایتالیا CKGS با صرف زمان کمتر و هزینه ی کمتر به سرعت ویزای ایتالیا را دریافت خواهید کرد.

کارگزار رسمی وزارت امور خارجه ایتالیا برای انجام امور درخواست ویزا CKGS

اگر به دنبال اخذ ویزای ایتالیا در گذشته بوده اید حتما تجربه کرده اید که باید وقت و انرژی زیادی را می گذاشتید. می دانید که سفارت این کشور روند بسیار وقت گیری برای دادن نوبت داشت و دلالان هم از فرصت استفاده کرده و شرایط را برای متقاضیان ویزای ایتالیا سخت تر و پر هزینه تر می کردند. جالب است بدانید که امروزه سفارت این کشور مانند سایر کشورهای اروپایی مانند فرانسه و آلمان و … با همکاری یک موسسه ی با اعتبار یعنی کارگزار سفارت ایتالیا به نام CKGS موفق شده که دریافت ویزا و پروسه ی دریافت را برای متقاضیان بسیار سهل و آسان کند. اولین نقطه ی مثبت این طرح آن است که دست دلالان را کوتاه کرده و دیگر نمی توانند از این موقعیت استفاده کرده و مبلغ های بسیار زیاد از متقاضیان دریافت کنند.

کارگزار سفارت ایتالیا

کارگزار سفارت ایتالیا CKGS  یک شریک و صاحب امتیاز تامین منابع خارجی برای دولت ها و شرکت ها در همه ی دنیا است که به هیئت های دیپلماتیک سیاسی خدمت رسانی می کند و خدمات خود را حمایت هم می کند یعنی پشتیبانی اجرایی هم دارند آن ها در مراحل کامل پروسه ی دریافت ویزا و پاسپورت خدمات ارائه داده و از خدمات خود پشتیبانی هم می کنند این مرکز کار خود را از سال 2008 شروع کرده و تا به امروزه بسیار در کار خود موفق بوده است

درباره CKGS کارگزار سفارت ایتالیا - سفری دیگر

شرکت CKGS و خدمات آن در ایران

از زمانی که میان سفارت ایتالیا در تهران و شرکت معتبر هندی کوکس اند کینگز و همچنین یک شرکت ایرانی همکاری ایجاد شده سیستم نوبت دهی به متقاضیان ویزا برای کشور ایتالیا سرعت زیادی گرفت و شیوه ی درخواست ویزا و صدور آن تغییر کرد. در سیستم جدید کسی که متقاضی دریافت ویزای ایتالیا است باید مدارک خود را به شرکت مورد نظر ارائه دهد و با مراجعه به سایت این مرکز وقت لازم را بگیرد و در تاریخی که تعیین می شود در تهران حاضر شود .شرکت کاکس اند کینگز بعد از اینکه مدارک شما را بررسی کرد و آنها را تایید نمود آن ها را مستقیم به سفارت ایتالیا ارسال می کند تا در بخش کنسولی سفارت ایتالیا به درخواست ویزای شما رسیدگی شود .درباره ی هزینه هم باید بگوییم که این شرکت برای ارائه ی خدمات به متقاضیان علاوه بر هزینه ی صدور روادید مبلغی را هم برای کارمزد از شما دریافت خواهد کرد.  

آدرس شرکت کاکس اند کینگز : تهران ولنجک انتهای خیابان سیزدهم شرقی مرکز خرید گالریا و ساختمان اداری طبقه ی 4

تلفن تماس با شرکت: 4-02122180701 ساعت تماس تلفنی: ۸:۳۰ صبح الی ۱:۳۰ بعد از ظهر

آدرس ایمیل: italyvisa.iran@ckgsir

وب سایت ckgs

 ساعت های کاری: ۸:۰۰ صبح  الی ۴:۳۰ بعد از ظهر

خدمات کارگزار سفارت ایتالیا CKGS : 

با توجه به آنچه که تاکنون گفته شد، کارگزار سفارت ایتالیا CKGS در ایران برای پروسه ی صدور ویزا می باشد پس برنامه ریزی برای قرار ملاقات ها یا گرفتن مدارک و اسناد مورد نیاز برای ویزا و دریافت هزینه ها و ارسال درخواست ها به سفارت کشور مربوطه و سایر کارهای مورد نیاز برای دریافت ویزای ایتالیا بر عهده ی این شرکت است .شما باید از طریق وب سایت با این شرکت در ارتباط باشید البته برای انگشت نگاری یا ارائه ی مدارک باید حضوری مراجعه شود این شرکت بعد از دریافت مدارک و بررسی و انجام کارهای مورد نیاز شما را در تاریخ و ساعت اعلام شده برای اینکه مصاحبه شوید، دفتر کنسولی سفارت ایتالیا می فرستد حتما به یاد داشته باشید که باید تمامی مدارک و اسناد مورد نیاز برای دریافت ویزای ایتالیا را به درستی تحویل شرکت CKGS دهید؛ مسئولیت درست تحویل دادن همه ی مدارک و اسناد با خودتان است .

اگر اولین بار است که قصد سفر به ایتالیا را دارید برای انجام خدمات بیومتریک اقدام کنید. کارگزاری ها موظف هستند که داده های بیومتریک شما را جمع آوری کنند البته توجه داشته باشید که برای کودکان زیر 12 سال یا فردی که به لحاظ جسمی مشکل دادن اثر انگشت را هم دارد نیازی نیست.

خدمات کارگزار سفارت ایتالیا CKGS : 

نکاتی که باید همواره آن ها را رعایت کنید:

باید بدانید که برای رفتن به مرکز کارگزار سفارت ایتالیا دستورالعمل های امنیتی هستند که باید به ان ها توجه کنید زیرا رعایت آنها الزامی است این دستورالعمل ها را در زیر برایتان شرح خواهیم داد.

وسایل ممنوعه در مرکز کارگزار سفارت ایتالیا 

وقتی به مرکز کارگزار سفارت ایتالیا می روید شما نمی توانید همراه خود ماده ی منفجره یا اسلحه داشته باشید حتی توجه کنید که نمی توانید با خود فندک یا سوخت و کبریت یا هر نوع ماده ی قابل اشتعال داشته باشید. از همراه داشتن قیچی یا سوهان ناخن و یا چاقوهای کوچک که در کیف و جیب جا می شوند و یا هر نوع اشیاء نوک تیز ممنوع است حتی باید توجه کنید به همراه داشتن پاکت یا بسته ی مهر و موم شده و هر نوع کیف مانند کیف دستی زنانه یا مردانه یا کیف پارچه ای حتی کاملا ممنوع است . به همراه خود باید دوربین یا کاست داشته باشید که البته شامل دیسک ها و لپ تاپ و فلاپی ها و موبایل و دستگاه های پخش موسیقی هم می شود. به این نکته توجه کنید که فقط فرد متقاضی ویزا اجازه ی ورود به این مرکز را داد البته اگر فرد متقاضی مشکلات حرکتی داشته باشد و شرایط او به گونه ای باشد که تنها نتواند کاری انجام دهد می تواند با کمک شخص دیگری در مرکز حاضر شود 

کارگزار سفارت ایتالیا و هزینه های دریافتی

 باید بدانید که برای دریافت ویزای شینگن حتما یک هزینه ی ثابتی دریافت می شود این هزینه برای افراد بالای دوازده سال 80 یورو و برای کودکان بین شش تا دوازده سال 40 یورو می باشد و شما برای کودکان زیر شش سال هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. این هزینه ها که اشاره کردیم فقط برای رسیدگی کردن به درخواست ویزای شماست اما کارگزار سفارت ایتالیا هم که ارائه دهنده ی خدمات است هزینه ی مربوط به خود را دارد و علاوه بر این اگر خدمات اضافی از این کارگزاری بخواهید هم باید هزینه ای جداگانه پرداخت کنید مثلا اگر درخواست خدمات وی آی پی داشته باشید باید حدود 40 یورو پرداخت  کنید، با توجه به اینکه با وجود این مرکز دست دلالان کوتاه شده شما مثل قبل مجبور به پرداخت مبالغ هنگفت برای دریافت ویزا نخواهید بود ضمن اینکه در کوتاهترین زمان ممکن این پروسه که قبلا بسیار وقت گیر بوده انجام می شود و مثل قبل مجبور به صرف وقت و هزینه ی بسیار نخواهید بود.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

در دنیای پرتلاطم امروز، مهاجرت به دنبال آرامش و فرصت‌های بهترِ زندگی، رؤیای بسیاری از افراد است. کشور زیبا و...

گام نخست در راستای سفر به دیار فرهنگ و تاریخ غنی اروپایی، کشور زیبا و کمتر شناخته شده اسلواکی، انتخاب...

یکی از کشورهای همسایه ایران، کشور عراق می باشد. این کشور به سبب وجود حرم مطهر امامان معصوم برای ما...

نظرت چی بود؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر