• توضیحات
 • برنامه سفر
 • تاریخ‌های اجرا
 • مدارک مورد نیاز
 • گالری تصاویر

تور 12 روزه اسپانیا - پرتغال بهار ۱۴۰۳

1،950 یورو + نرخ ریالی پرواز
11 شب و 12 روز
 • مقاصد: مادرید، گرانادا، مالاگا، ماربلا، روندا، سویا، مونسار، لیسبون، فاطیما و پورتو
 • هتل: ۴ ستاره
 • ایرلاین: هواپیمایی ترکیش
 • کلاس تور: عادی (ویژه بهار ۱۴۰۳)

نگاه کلی

تور 12 روزه اسپانیا + پرتغال بهار ۱۴۰۳

با افتخار، برنامه‌ریزی‌ شده است که تور اختصاصی و فاخر اسپانیا و پرتغال را به عنوان بخشی از پکیج‌های ویژه گردشگری بهار سال ۱۴۰۳، به شما ارائه دهیم. این تور با دقت و انتخاب مناسب‌ترین خدمات، به مدت 12روز تدارک دیده شده و با اطمینان به کیفیت، شما را به تجربه‌ای به یادماندنی دعوت می‌کند.

 

مقاصد:

 • مادرید 3 شب
 • گرانادا 1 شب
 • مالاگا گشت شهری
 • ماربلا گشت شهری
 • روندا گشت شهری
 • سویا 2 شب
 • مونسار گشت شهری
 • لیسبون 2 شب
 • فاطیما گشت شهری
 • پورتو 1 شب

خدمات

بلیط رفت و برگشت هواپیما
ترانسفر فرودگاهی
اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
ویزای شنگن اسپانیا
بیمه مسافرتی
گشت شهری مادرید
گشت شهری سویا
گشت شهری لیسبون
گشت شهری پورتو
گشت شهری سانتیاگو د کومپوستلا
قایق سواری در رودخانه گوادالکیویر در سویا
یک وعده شام در گرانادا
باز کردن همه بستن همه

برنامه سفر

برنامه سفر تور مذکور به شرح زیر است که با در نظر گرفتن استانداردهای حرفه‌ای تهیه گردیده‌اند.

روز اول: مادرید

به مادرید خوش آمدید! در بدو ورود به فرودگاه، ما منتظر خواهیم بود تا شما را جهت انتقال به هتلتان همراهی کنیم. شما می‌توانید تا زمان آغاز تورتان از اوقات آزاد خود لذت ببرید. لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشست خوش‌آمدگویی با راهنمای تور و همسفرانتان، به پوسترهای اطلاعاتی نصب شده در ناحیه پذیرش هتل مراجعه کنید. در انتهای روز، انتقالی به میدان پلازا مایور و محله لاتینا، منطقه معروف مادرید برای زندگی شبانه و رستوران‌های تاپاس خواهیم داشت، که می‌توانید در رستوران مورد نظرتان شام میل کنید. گزینه‌های متنوعی نظیر هندی، چینی، اسپانیایی و خاورمیانه‌ای در دسترس هستند.

روز دوم: مادرید

مادرید، صبح خود را با یک تور جامع از مرکز شهر آغاز می‌کنیم، شامل گشتی در پاسئو دل پرادو، سیبلس، نپتونو، دروازه آلکالا، میدان کلون و میدان مایور. سپس از باغ رتیرو دیدن خواهیم کرد، واحه‌ای در مرکز شهر، جایی که دریاچه و کاخ شیشه‌ای را مشاهده خواهیم کرد. ورودی به استادیوم سانتیاگو برنابئو، ورزشگاه فوتبال رئال مادرید، که برای بسیاری بهترین باشگاه دنیا است، شامل می‌شود. باقی بعدازظهر را به‌آسایش خود خواهید گذراند. در پایان شب به هتل بازمی‌گردیم.

روز سوم: مادرید - گرانادا

صبح زود از مادرید حرکت می‌کنیم و راهی جنوب می‌شویم، از طریق لا منچا عبور کرده و در پورتو لاپیس، روستایی با فرهنگ ‘مانچگو’ که یادآور شخصیت دن کیشوت است توقف می‌کنیم. از طریق منطقه دسپنیاپرروس وارد آندلسیا شده و به گرانادا می‌رسیم. نهار شامل برنامه است.

عصر، در صورتی که بلیط سفرتان شامل بازدید از الحمرا با گروهی محلی می‌باشد، بازدیدی دسته‌جمعی از کاخ وسیع الحمرا و باغ‌های زیبای جنرالیفه که در دوران عرب ساخته شده‌اند، برنامه‌ریزی شده است.

روز چهارم: گرانادا - مالاگا - ماربلا - روندا - سویا

حرکت از گرانادا. مسیرمان را به سمت کاستا دل سُل ادامه می‌دهیم. مالاگا، ورود و فرصتی برای قدم زدن در مرکز تاریخی آن که در آن کلیسای جامع و موزه پیکاسو به چشم می‌خورد. سپس، مسیرمان را در جاده ساحلی ادامه می‌دهیم، با مناظر دیدنی بی‌پایان مدیترانه. پورتو بانوس، واقع در ماربلا، بندرگاه زیبایی است که امکانات تفریحی سطح بالایی را ارائه می‌دهد. در بعدازظهر، مسیرمان را از طریق کوه‌ها، با داستان‌هایی از دزدان قدیم به سمت روندا ادامه می‌دهیم، شهری زیبا با پرتگاه‌های بزرگی که شهر را به دو نیم تقسیم می‌کند. مقصد بعدی ما سویا است. ورود در اواخر عصر.

روز پنجم: سویل

در صبح، تور شهری را برای شما در نظر گرفته‌ایم. شما فرصت خواهید دید تا کلیسای جامع و گیرالدا معروف آن، کناره‌های رود گوادالکویویر، و محله‌های پرطرفدار سانتا کروز و تریانا را ببینید. پس از بازدید، یک سفر قایق‌رانی در رود گوادالکویویر را به شما ارائه خواهیم کرد. از مناظر پانوراما بر روی قایق لذت ببرید. در شب، ما این امکان را به شما می‌دهیم تا در یک نمایش معروف فلامنکو (تبلاو) شرکت کنید.

روز ششم: سویل - اورا - لیسبون

ما سفرمان را از شهر سویل آغاز خواهیم کرد و در میان مناظر دل‌انگیز پر از تپه‌های ملایم و مراتع وسیع فراخ خواهیم گذشت تا به منطقه‌ی اکسترمادورا برسیم. هنگام ورود به مریدا، بازدید از مجموعه باستان‌شناسی بی‌نظیر، تئاتر و آمفی‌تئاتر رومی با حفاظت عالی که به عنوان میراث جهانی شناخته شده‌اند، در برنامه خواهد بود. زمانی برای صرف ناهار و گشت‌وگذار خواهید داشت در مرکز تاریخی پیاده‌رو و دل‌انگیز شهر که مملو از فعالیت و رستوران‌های متعدد است.

سپس سفرمان را به سمت پرتغال ادامه خواهیم داد و در اوُرا توقف خواهیم کرد، شهری که آن نیز به عنوان میراث جهانی شناخته شده است. این شهر با خیابان‌های سفید، کاخ‌های رنسانسی و کلیسای جامع‌اش مطمئناً نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. در نهایت به لیسبون خواهیم رسید که ورودمان به این شهر در شامگاه خواهد بود.

روز هفتم: لیسبون

در صبح، یک تور شهری خواهیم داشت و در آن با پایتخت پرتغال که بر فراز هفت تپه بنا شده است، آشنا می‌گردیم. از کوچه‌ها و کاشی‌کاری‌ها، حس “سوداده” و نور اطلسی دیدن خواهیم کرد. همچنین به منطقه بلم خواهیم رفت، جایی که بزرگ ملوانان پرتغالی که در قرن پانزدهم اقیانوس‌ها را درنوردیدند، آغاز سفر خود را از آنجا کردند. بعد از ظهر، فرصت آزادی برای قدم زدن و بازدید از بایرو آلتو و نقطه دید آن خواهیم داشت؛ و اگر تمایل داشته باشید، می‌توانید در یک تور اختیاری به شهرهای سینترا، کاسکایش و استوریل شرکت کنید. عصر، از میدان رستورادورز که با بارها و کافه‌های پرجمعیتش فضایی جذاب دارد، به هتل باز خواهیم گشت.

روز هشتم: لیسبون - فاتیما - پرتو

ما به سمت شمال پرتغال پیش خواهیم رفت و از فاطما، مکان مهمی زیارتی، دیدن می‌نماییم. سپس سفر خود را به سمت پورتو، دومین شهر بزرگ پرتغال، ادامه خواهیم داد. زمانی آزاد برای صرف ناهار در نظر گرفته شده است و پس از آن، تور گشت و گذاری از این شهر ساحلی که در دهانه رودخانه دورو قرار دارد و با خیابان‌های سنگفرش‌شده و خانه‌های رنگارنگ شناخته شده است، برگزار خواهیم کرد. شهر پورتو همچنین به خاطر پل‌های عظیم و شراب‌های لذیذش معروف است. بازدیدی نیز از کهن‌ترین شراب‌خانه‌ها در برنامه گنجانده شده است. زمان آزاد دیگری نیز در اختیار شما خواهد بود.

روز نهم: پورتو - کامبادوس و سانتیاگو دو کامپوستلا

امروز سفری را از مناظر زیبا آغاز خواهیم کرد. در شهر براگا، وارد قدیمی‌ترین تله‌کابین جهان خواهیم شد تا به مقصد مکان مقدس بوم جِزوس برسیم، جایی که مناظر دل‌انگیزی را تجربه خواهیم کرد. پیشنهاد می‌شود که برای تماشای پله‌های زیبایش، پیاده به پایین برگردید. سفر خود را ادامه داده و به سمت گالیسیا می‌رویم. در شهر تاریخی کامبادوس در ریاس باخاس هستیم، جایی که سفری با قایق کف شیشه‌ای ترتیب دیده‌ایم تا در مورد فرآیند تولید صدف‌ها و مرواریدها اطلاعاتی کسب کنیم. تست کردن شراب و صدف نیز در برنامه گنجانده شده است. در زمان ناهار به سانتیاگو دِ کامپوستلا خواهیم رسید، جایی که بازدید شهری را با راهنمای محلی تجربه خواهیم کرد. این شهر از زمان قرون وسطی مقصد معروف زیارت بوده است.

روز دهم: سانتیاگو د کامپوستلا به سوی مادرید

ما سفری را دنبال مسیر سانتیاگو د کامپوستلا به سوی مادرید آغاز می‌کنیم. در شهر لوگو، فرصتی فراهم خواهد آمد تا مرکز تاریخی شهر و دیوارهای رومی را که به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت شده‌اند، بازدید نماییم.

از روستای کوچک و سنگی او سبریرو که نمونه‌ای از معماری گالیسیایی است، دیدن خواهیم کرد. ورود به شهر لئون در زمان ناهار پیش‌بینی شده است، جایی که زمان کافی برای بازدید از کلیسای گوتیک شهر با پنجره‌های شیشه‌ای رنگی و قدم زدن در مرکز تاریخی آن در نظر گرفته شده است.

حرکت ما به سوی مادرید حوالی ساعت ۱۷:۰۰ برنامه‌ریزی شده و پیش‌بینی می‌شود که حدود ساعت ۲۱:۰۰ شب به مادرید برسیم. توجه داشته باشید که در صورت محدودیت تعداد گروه، ممکن است سفر از لئون به مادرید با قطار یا حمل و نقل عمومی انجام پذیرد.

 

روز یازدهم: وقت آزاد

یک شب اقامت در مادرید

روز دوازدهم: پایان تور و بازگشت به ایران

پایان تور و بازگشت به ایران

تاریخ‌های اجرا

تاریخ شروع
تاریخ پایان
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع شنبه 1 اردیبهشت
12 روز
تاریخ پایان دوشنبه 10 اردیبهشت
ایرلاین هواپیمایی ترکیش جدول پروازی
قیمت 1،950 یورو + نرخ ریالی پرواز جدول قیمتی
شماره پرواز
ایرلاین
مبدا
مقصد
ساعت رفت
ساعت ورود
TK873
ترکیش
تهران
استانبول
03:50
06:45
TK1357
ترکیش
استانبول
مادرید
10:00
13:30
TK1860
ترکیش
مادرید
استانبول
18:45
23:55
TK878
ترکیش
استانبول
تهران
01:20
04:55
هتل
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
1،950 یورو + نرخ ریالی پرواز
۲،۶۰۰ یورو + نرخ ریالی پرواز
۱،۷۷۵ یورو + نرخ ریالی پرواز
۱.۳۳۰یورو + نرخ ریالی پرواز
۵۰۰ یورو + نرخ ریالی پرواز

مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز

 • منابع مالی تامین سفر، مشخصات همراه و مشخصات میزبان در اسپانیا (هتل یا دعوتنامه)، برنامه سفر دقیق ، و …
 • اصل شناسنامه
 • اصل پاسپورت جدید (با حداقل هفت ماه اعتبار از زمان سفر)
 • اصل و فتوکپی پاسپورت قدیم (از صفحه مشخصات و کلیه ویزاهای شینگن گذشته)

توضیحات: سابقه سفر به هر کشوری در جهان یکی از عوامل بسیار مهم در اثبات توریست بودن متقاضی می باشد.

 • دو قطعه عکس پرسنلی جدید (عکس بیومتریک) در ابعاد ۵/۳ در ۵/۴ ، رنگی ، زمینه سفید ۷۰% زوم چهره و تمام رخ، بدون روتوش
 • گردش حساب بانک (پرینت ۶ ماهه حساب جاری) توجه: گردش حساب بایستی دارای تراکنش های طبیعی باشد و از حساب سازی پرهیز شود. به عنوان مثال برداشت و واریزها با مبالغ بالا و غیر متعارف بدون دلیل قانع کننده برای سفارت وجود نداشته باشد.

توضیحات:  نوع حساب، مدتی که این حساب را داشته اید، مبالغ واریزی و برداشتی، تعدد و نظم تراکنش ها در یک بازه زمانی همگی در اعتبار گردش مالی تاثیرگذار هستند. باید توجه داشت از واریز مبالغ سنگین به حساب مرده پرهیز کرد. تا زمان اعلام نتیجه اخذ ویزا نباید بیش از ۳۰ درصد موجودی حساب را برداشت کرد، زیرا احتمال استعلام سفارت از بانک وجود دارد.

 • در صورت داشتن سپرده بانکی پرینت گرفته شود.
 • نامه تمکن مالی از بانک (به زبان انگلیسی)، و ذکر موجودی (به یورو یا دلار)
 • سند ملک (درصورت وجود)

توضیحات:

–  ارائه سند ملک جهت اخذ ویزای اسپانیا اجباری نیست ، ولی درصد اخذ ویزای اسپانیا را افزایش می دهد.

–  ارائه سند شریکی نیز بلامانع می باشد.

 • در صورت سفر فرزندان زیر ۱۸ سال به همراه یکی از والدین (درصورت جدایی والدین) ارائه رضایت نامه محضری و یا حکم حضانت فرزند الزامی می باشد.
 • واچر هتل ( تأئیدیه رزرو هتل ) برای تمام شب های اقامت، یا “اصل” دعوتنامه شخص دعوت کننده با ذکر محل اقامت و وجود اتاقی مجزا برای اقامت. واچر جعلی منجر به ریجکت شدن ویزای اسپانیا خواهد شد. توجه نمائید در صورت اقدام به اخذ ویزای شینگن اسپانیا توسط آژانس هواپیمایی سفری دیگر، رززواسیون  رسمی به شما تعلق خواهد گرفت.

مدارک برای دانشجویان و محصلین

 • گواهی اشتغال به تحصیل ، توصیه نامه از استاد دانشگاه

مدارک شغلی برای کارمندان بخش خصوصی یا دولتی

 • حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با تاریخ شـروع خدمت، اعتبار قرارداد کاری، معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی و حقوق ماهیانه و تعداد روزهای مرخصی طبق فرمت ارسالی (روی سربرگ شرکت) با تاریخ، شماره، امضا مدیر عامل و مهر شرکت + یک نسـخه از روزنامه رسمی شرکت، آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات + فیش حقوقی سه ماه اخیر + اصل لیست بیمه سه ماه اخیر (در صورت وجود).

مدارک شغلی برای پزشکان

 • پروانه طبابت، دانشنامه پزشکی از دانشگاه ( برای ویزای اسپانیا)، کارت نظام پزشکی، سوابق بیمه

مدارک شغلی برای مشاغل آزاد

 • جواز کسب یا پروانه کاری/بهره برداری، سوابق بیمه

مدارک شغلی دارندگان شرکت

 • روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، آگهی آخرین تغییرات شرکت، اساسنامه و معرفی نامه از شرکت که درآمد و سمت لحاظ شود.

مدارک شغلی برای وکلا

 • پروانه وکالت (شماره کانون وکلا)

مدارک شغلی برای ساختمان سازان

 • معرفی نامه، قرارداد کاری، جواز ساخت، روزنامه رسمی آگهی تاسیس و یا کارت نظام مهندسی و سوابق بیمه حتی اگر اختیاری باشد

مدارک شغلی برای کارمندان آزاد

 • سوابق بیمه، معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی و درآمد و تعداد روزهای مرخصی، و قرارداد کاری.

مدارک شغلی برای بازرگانان

 • کارت بازرگانی، روزنامه رسمی ،آگهی تاسیس، سوابق بیمه
 • گواهینامه فعالیت صنعتی

مدارک برای بازنشستگان

 • حکم بازنشستگی، فیش حقوق

توجه: مدارک می بایستی به زبان اسپانیایی ترجمه شود.

آژانس مسافرتی سفری دیگر