درباره BLS کارگزار سفارت اسپانیا - سفری دیگر

درباره BLS کارگزار سفارت اسپانیا

9 آذر 1400

BLS اسپانیا به کارگزاری گفته می شود که در واقع انجام امور اخذ ویزای اسپانیا را انجام می دهد و افراد باید با BLS اسپانیا ارتباط برقرار نمایند.


با توجه به اینکه کارگزاری BLS اسپانیا هم اکنون در حال عرضه خدمات به مردم می باشد، بسیاری از افراد مایلند بدانند که چگونه می توانند با مراجعه به دفتر خدمات ویزای اسپانیا در تهران جهت اخذ ویزای اسپانیا خود اقدام نمایند. به همین خاطر است که درباره جزئیات این اقدام اطلاعاتی را جهت ارائه برایتان فراهم نموده ایم و در این راستا از شما می خواهیم که در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات و آگاهیتان را بالا ببریم.

درباره BLS اسپانیا

کارگزار سفارت اسپانیا هم اکنون در شهر تهران واقع شده است و هر فردی که مدارک لازم را جهت اخذ ویزای اسپانیا در اختیار داشته باشد، می تواند به کارگزاری اسپانیا BLS مراجعه نماید تا بتواند جهت اخذ ویزای اسپانیا خود به طور جدی اقدام نماید. کارگزاری اسپانیا BLS هم اکنون ویزای اسپانیا را در انواع مختلف صادر می نماید و افرادی که واجد شرایط و مدارک لازم و کافی برای اخذ این ویزا می باشند، به راحتی می توانند به این کارگزاری مراجعه نمایند و برای دریافت ویزای خود اقدام کنند.

متفاضیانی که برای دریافت ویزای اسپانیا خود اقدام نموده اند، می توانند به دفاتر خدمات ویزا اسپانیا مراجه نمایند و مدارک خود را به کارگزاری اسپانیا BLS ارائه دهند و در صورتی که ویزا اسپانیا آن ها صادر شده بود، جهت دریافت ویزا خود اقدام نهایی را صورت دهند. البته در شرایط کرونا اوضاع کمی پیچیده تر شده است و در صورتی که شما قصد مراجعه به کارگزاری اسپانیا BLS را داشته باشید، باید پیش از آن به دریافت کارت واکسن کرونا خود نیز توجه ویژه داشته باشید زیرا برای اخذ ‌ویزای اسپانیا امر بسیار مهم و ضروری می باشد‌.

درباره BLS اسپانیا

افرادی که قصد سفر به کشور اسپانیا را دارند، باید در ابتدا به دریافت هر سه دوز واکسن کرونا خود اقدام نمایند و اگر بدون به همراه داشتن کارت واکسن خود اقدام به دریافت ویزای اسپانیا خود از کارگزاری اسپانیا BLS نمایند، موفق به دریافت این ویزا نخواهند شد. به علاوه اگر واکسن خود را دریافت نموده اید باید حتما ۱۴ روز از دریافت آخرین دوز واکسنتان گذشته باشد. واکسن هایی که برای اخذ ویزا اسپانیا مورد تایید اعلام شده است، واکسن هایی مانند مدرنا و آسترازنکا و جانسون اند جانسون و فایزر و سینوفارم می باشد.

برای دریافت آسان تر ویزای اسپانیا لازم است که اقدام به دریافت ویزا گروهی اسپانیا نمایید زیرا زمانی که به صورت گروهی درخواست اخذ ویزا نمایید، جواب دهی بسیار آسان تر و سریع تر خواهد بود و شما طی زمان کمتری می توانید به اسپانیا سفر کنید. صدور ویزا اسپانیا ۲۱ روز زمان خواهد برد و از شرایط اخذ این ویزا می توان به تمکن مالی و گردش حساب و تاریخچه سفری اشاره نماییم. اگر شما نیز قصد دارید که به کشور اسپانیا سفر کنید، می توانید به صورت تور گروهی درخواست صدور ویزا نمایید و یا می توانید از یک کشور شینگن دیگر این ویزا را دریافت کنید تا با در دست داشتن آن اجازه سفر به این کشور را داشته باشید.

البته برای آنکه موفق به دریافت ویزا اسپانیا شوید نیازی نیست که تنها به اخذ این ویزا به صورت تور گروهی اقدام نمایید و اگر شما به صورت فردی نیز اقدام به دریافت این ویزا نمایید، می توانید در مدت زمان کوتاهی منتظر صدور این ویزا بمانید اما با توجه به تجارب موجود در این زمینه می دانیم که اگر شما به صورت انفرادی اقدام به اخذ این ویزا نمایید به احتمال زیاد درخواست شما رد خواهد شد. خوب است بدانید که منظور از ویزا گروهی این است که از سوی کارگزاری اسپانیا BLS و یا آژانس های هوایی موجود برای اخذ ویزا اسپانیا اقدام نمایید.

شرکت BLS اسپانیا

شرکت BLS اسپانیا برای صدور ویزا از شما تقاضایی جهت انجام مصاحبه نمی کند و شما تنها نیاز است که به خاطر انجام انگشت نگاری و تحویل مدارک لازم به کارگزاری BLS اسپانیا مراجعه نمایید. همچنین شما باید برای آنکه جهت صدور ویزای اسپانیا خود تقاضا نامه مربوطه را ارسال نمایید، حتما هزینه لازم را نیز بپردازید‌. هزینه لازم جهت صدور ویزا اسپانیا، ۲۰۰ هزار تومان می باشد که ممکن است کمی بیشتر و یا کمتر از این میزان باشد.

رفع ریجکتی و اعتراض به رد شدن ویزای اسپانیا

اگر تقاضا ویزای اسپانیا داشته باشید و در جواب تقاضایتان ریجکت شوید، دیگر نمی توانید برای رفع ریجکتی کاری انجام دهید و باید به مدت ۶ ماه صبر نمایید تا ۶ ماه پس از ریجکتی دوباره اقدام به رفع ریجکتی نمایید. در ابتدا شما باید مشکلاتی که در پرونده تان موجود است را بررسی کنید و به برطرف کردن آن مشکلات بپردازید. شما می توانید در ادامه این اقدام اعتراضی را شکل دهید و اعتراض خود را به زبان اسپانیایی به کارگزاری BLS اسپانیا ارسال نمایید.

سفارت اسپانیا در ایران

کارگزاری BLS اسپانیا هم اکنون در تهران به آدرس دروس، بلوار شهرزاد، کوچه اول شرقی پلاک ۱۰ واقع شده است. بخش خدمات ویزا و بخش کنسولی اما به شرکت BLS اسپانیا واگذار شده است و برای آنکه امور مربوط به ویزای اسپانیا را به اتمام برسانید، باید به آدرس پاسداران، خیابان نارنجستان چهارم، مجتمع آرتمیس یک، طبقه ۱۲، واحد ۵ در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ مراجعه کنید.

مدارک لازم برای صدور ویزای اسپانیا باید به چه زبانی ترجمه شود؟

برای آنکه مدارک ویزا خود را به طور کامل به شرکت BLS اسپانیا ارسال نمایید، باید مدارک خود را به زبان اسپانیایی ترجمه نمایید و دقت کنید که این پروسه ممکن است به مدت یک ماه زمان ببرد. البته نیازی نیست که از وزارت امور خارجه و یا دادگستری تائیدیه ای بر روی مدارک شما ارسال شود و همان که مهر دارالترجمه بر روی ترجمه مدارک شما باشد، کفایت می کند.

مدارک لازم جهت درخواست ویزای اسپانیا

برای آنکه درخواست صدور ویزا اسپانیا خود را برای شرکت BLS اسپانیا ارسال نمایید، نیاز است که دو قطعه عکس ۳.۵x۴.۵ و پاسپورت فعلی و سوابق دیگر خود را به عنوان مدارک تکمیلی برای این شرکت ارسال نمایید. همچنین بلیط رفت و برگشت خود را نیز رزرو کنید و برنامه سفری خود را نیز مشخص نمایید.

همچنین باید اصل و ترجمه شناسنامه و کارت متقاضی و اصل و ترجمه سند ازدواج متقاضی را نیز برای شرکت BLS اسپانیا ارسال نمایید‌. اگر فرم دعوت نامه (در صورت وجود) خود را نیز برای شرکت BLS اسپانیا ارسال نمایید، آنگاه هزینه ویزای اسپانیا شما به صورت گروهی باید پرداخت شود‌.

شرایط اخذ ویزای اسپانیا

با توجه به آنکه هم اکنون اکثر ایرانیانی که ویزای شینگن خود را دریافت نموده اند، سعی در پناهندگی در این کشور ها دارند، در تلاش اند تا بتوانند ویزا اسپانیا خود را نیز از این طریق اخذ کنند و کشور اسپانیا نیز برای این گونه افراد شرایط بسیار سخت و ویژه ای را نیز در نظر گرفته است. از جمله این شرایط می توان به ملزم بودن اقدام این افراد برای دریافت ویزا به صورت گروهی اشاره نمود. دلیل آن هم این است که اگر به صورت انفرادی تقاضا صدور ویزا نمایید به دلیل عدم اعتماد افسران ویزا به این گونه درخواست ها، تقاضا شما ریجکت خواهد شد.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

راهنمای کامل دیدنی های ساراگوسا ساراگوسا شهری تاریخی در شمال شرقی اسپانیا و پایتخت منطقه آراگون است. این شهر زیبا...

اقامت و مهاجرت به اسپانیا که یکی دیگر از کشورهای اروپایی است بسیار قابل توجه مهاجران خارجی است. هزینه‌های تحصیل...

بارسلونا شهری که بیشتر بخاطر فوتبال خود شهرت دارد، اما آیا می‏دانید این شهر به غیر از فوتبال صنعت توریسم...

نظرت چی بود؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر