• توضیحات
 • برنامه سفر
 • تاریخ‌های اجرا
 • مدارک مورد نیاز

تور 8 روزه توکیو، کاواگوچیکو، کیوتو، ناگانو، ایکاهو

2.990 یورو + نرخ ریالی پرواز
7 شب و 8 روز
 • مقاصد: توکیو، کوه فوجی، کاواگوچیکو، کیوتو، ناگانو، ایکاهو
 • هتل: هتل های 4 ستاره
 • ایرلاین: هواپیمایی قطرایرویز
 • کلاس تور: لوکس (ویژه سال نو میلادی 2024)

نگاه کلی

تور 8 روزه توکیو کیوتو ناگانو

توکیو، کوه فوجی، کاواگوچیکو، کیوتو، ناگانو، ایکاهو

تور توکیو، به مدت 8 روز و شامل 7 شب اقامت می‌باشد.

2 شب اقامت در توکیو، 1 شب اقامت در کاواگوچیکو، 2 شب اقامت در کیوتو، 1 شب اقامت در ناگانو، 1 شب اقامت در ایکاهو.

مقاصد:

 • توکیو 2 شب
 • کاواگوچیکو 1 شب
 • کیوتو 2 شب
 • ناگانو 1 شب
 • ایکاهو 1 شب

خدمات

بلیط رفت و برگشت هواپیما
ترانسفرهای فرودگاهی رفت
اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
راهنمای انگلیسی زبان
گشت شهری توکیو و کیوتو
قایق سواری در دریاچه کاواگوچیکو
دو وعده ناهار غذا در توکیو و نارا
دو وعده شام غذا در توکیو و کاواگوچیکو
باز کردن همه بستن همه

برنامه سفر

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است

روز اول: توکیو

به ژاپن خوش آمدید! ترانسفر با اتوبوس (اتوبوس شاتل) به هتل. 18:30.- ملاقات با راهنما. اواخر بعد از ظهر، با سفری با مترو (با بلیط) به منطقه شینجوکو، از این کشور جذاب دیدن می کنیم و ازدحام مردمی را که از این سیستم حمل و نقل جمعی مدرن و کارآمد استفاده می کنند، خواهیم دید. شینجوکو یکی از مهمترین مناطق تفریحات شبانه است. همراه با شام و بازگشت به هتل با مترو با راهنمای ما.

روز دوم: توکیو

صبح با راهنمای خود در یک سفر 5 ساعته شرکت می کنیم تا این شهر شگفت انگیز را با شلوغی و مناطق بسیار مدرن که با مناطق آرام و آرام همزیستی دارند، ببینیم. توقفی کوتاه در معبد زوجوجی برای گرفتن عکسی زیبا از برج توکیو. به صدها جیزو، خدایان محافظ سنتی سنگی توجه کنید که ما را در سفر راهنمایی می کنند، به کسانی که ضعیف هستند (مانند کودکان) و کسانی که در مکان های خطرناک هستند و لباس هایی از جمله کلاه، عبا و آسیاب بادی می پوشند، قدرت می دهند. سپس به سمت تقاطع شیبویا می رویم، تقاطعی که گفته می شود شلوغ ترین تقاطع جهان است. معبد میجی به امپراتور میجی، همسرش و ارواح آنها تقدیم شده است. در امتداد خیابان زیبای Omotesando به اتوبوس خود ادامه می دهیم. ما زیباترین قسمت کاخ امپراتوری و باغ ها را کنار خواهیم گذاشت. برای بازدید از پل معروف نیجوباشی توقف کنید. از منطقه آکیهابارا، «شهر برقی» با نمادهایی از فرهنگ محبوب مانگا و انیمه ژاپنی عبور خواهیم کرد و سپس کوکوگیکان، استادیوم سومو، خانه این ورزش ژاپنی را خواهیم دید. همچنین از معبد بودایی سنسوجی، قدیمی ترین و مهم ترین معبد توکیو، با بتکده 55 متری دیدن خواهیم کرد. سپس کمی وقت آزاد خواهیم داشت تا از خیابان تجاری سنتی Nakamise در منطقه Asakusa بازدید کنیم. ناهار در یک رستوران محلی گنجانده شده است. بازگشت به هتل. بعد از ظهر وقت آزاد. توجه: در طول بازی‌های المپیک ژاپن، ممکن است اقامت در نزدیکی فرودگاه ناریتا داده شود.

روز سوم: توکیو، کوه فوجی، کاواگوچیکو

ما به منطقه زیبای مونت فوجی، از طریق حومه زیبا در راه خود سفر می کنیم. اول از همه ما پارک ARAKURAYAMA SENGEN را با پاگوداهای زیبایش می بینیم و از اینجا از بهترین و شناخته شده ترین مناظر کوه فوجی لذت می بریم. پس از این به کاواگوچیکو با خانه های کوچک، گل ها و کوه ها و دریاچه زیبایش می رویم. در بدو ورود، از زیارتگاه فوجی سنجن (FUJI SENGEN HRINE) در مکانی جادویی که توسط درختان بلند احاطه شده است و نقطه شروع زیارت سنتی کوهستان بازدید خواهیم کرد. در حرم از اینکه توانستیم از این مکان فوق العاده دیدن کنیم تشکر می کنیم. این بازدید همچنین شامل یک سفر قایق لذت بخش در دریاچه کاواگوچیکو است. پس از صرف ناهار، در جاده ای که ما را به «ایستگاه پنجم» احاطه شده توسط جنگل ها و مناظر دیدنی، به ارتفاع 2305 متری می رساند، شروع به صعود به کوه فوجی می کنیم. توجه: در زمستان، مسیر صعود به کوه فوجی به دلیل برف یا سایر شرایط نامساعد جوی بسته است. در این فصل تا نقطه مجاز صعود خواهیم کرد. با گذشت زمان برای قدم زدن در نزدیکی دریاچه، به کاواگوچیکو بازگردید. ما در ریوکان (هتل سنتی ژاپنی) اقامت خواهیم داشت و این شانس را خواهیم داشت که از ONSEN (حمام های عمومی) آن لذت ببریم. شامل شام می شود. (نکته: در ریوکان برنامه ریزی شده، برخی از اتاق ها به سبک ژاپنی، با اقامت در تاتامی، و برخی دیگر به سبک غربی هستند. ممکن است گاهی اوقات اقامت در هتل های نوع غربی باشد).

روز چهارم: کاواگوچیکو، تویوتا، کیوتو

ما تنها 130 کیلومتر (81 مایل) با کیوتو فاصله داریم. صبح، در امتداد جاده زیبای مرزبندی شده با دریاچه‌ها به سوی IYASHI NO SATO NENBA، روستای کوچکی که در سال 1966 توسط طوفان ویران شد و بعداً به‌عنوان یک روستا و موزه کوهستانی در فضای باز سنتی بازسازی شد، ادامه می‌دهیم. خانه های سنتی آن به فروشگاه های هنر و صنایع دستی، رستوران ها و موزه های سنتی تبدیل شده است. سپس این فرصت را داریم که آبشار SHIRAITO را که یکی از جذاب‌ترین مکان‌های ژاپن است، با ارتفاع آبشار 150 متری، تحسین کنیم. سپس به سمت ناگویا، سومین شهر مهم ژاپن، در سواحل اقیانوس آرام ادامه خواهیم داد. در اینجا ما از موزه تویوتا (با ورودی) بازدید خواهیم کرد، که برای دوستداران موتور باید از آن دیدن کنند. ما به کیوتو، محل اقامت ادامه می دهیم.

روز پنجم: کیوتو

ما تمام روز را در شهری می گذرانیم که از سال 794 تا 1868 پایتخت ژاپن و خانه دربار امپراتوری بود. در طول جنگ جهانی دوم، این شهر تنها ژاپنی بزرگی بود که از بمباران ها در امان بود، و به همین دلیل هنوز ثروت میراث هنری خود را حفظ کرده است. پروتکل معروف محدود کننده انتشار گازهای گلخانه ای در سال 1997 در کیوتو امضا شد. ما به سمت حومه کیوتو به سمت آراشیاما حرکت می کنیم، جایی که از پل توگتسوکیو (“پل بر روی ماه”) عبور می کنیم که مناظر فوق العاده ای دارد. ما از معبد Tenryuji، یکی از “پنج معبد اصلی ذن کیوتو” و میراث جهانی یونسکو بازدید خواهیم کرد و سپس در جنگل بامبوی مرموز آن قدم خواهیم زد. این بازدید شامل سفر به یکی از مهم ترین نقاط شهر است. ما معبد شینتو شگفت انگیز فوشیمی ایناری، کاخ امپراتوری و معبد Kinkakuji، “غرفه طلایی” و باغ های شگفت انگیز آن را خواهیم دید. وقت آزاد قبل از بازدید از GION، یک محله سنتی شلوغ که به خاطر گیشا معروف است. وقت آزاد.

روز ششم: کیوتو، ماتسوموتو، ناگانو،

ما به سمت TSUMAGO حرکت کردیم و در مسیر خود از مناظر جذاب کشور عبور کردیم. این دهکده کوچک با خانه های چوبی یکی از زیباترین مکان های ژاپن است. وقت آزاد برای گشت و گذار و ناهار گنجانده شده است. سپس به MATSUMOTO، یک شهر توریستی ادامه می دهیم، جایی که از قلعه چشمگیر قرن شانزدهمی، معروف به “قلعه کلاغ” بازدید خواهیم کرد. وقت آزاد برای گشت و گذار در این شهر توریستی شلوغ. ما به سمت ناگانو، محل اقامت ادامه می دهیم.

روز هفتم: ناگانو، ایکاهو

در ناگانو ما Zenko-ji را خواهیم دید، مکانی برای زیارت با اولین تصویر بودایی در ژاپن. مسافران ما شامل مراسم گوماکویو می شوند تا شانس بیاورند. پس از این به کوه‌های زیبای آلپ ژاپن سفر می‌کنیم و در کوهستان به پارک میمون‌های جیگوکودانی می‌رویم، جایی که ناهار و قدم زدن در میان جنگل‌های آن با رودخانه‌ها و آب‌های آبگرم که مستعمرات ماکاک‌های ژاپنی در آن زندگی می‌کنند و حمام می‌کنند، خواهیم داشت. پس از این، مناظر کوهستانی بسیار زیبا (تا ارتفاع ۲۱۷۲ متری بالا می رویم)، از آتشفشان های نیمه فعال عبور می کنیم. KUSATSU، یک شهر آبگرم جذاب، میدان اصلی آن پر از زندگی است. حضور در نمایش یومومی را شامل می‌شویم که بازیگران زن و آواز آن به ما در مورد روش سنتی خنک کردن آب‌های آبگرم می‌گویند. این را با قدم زدن در پارک شهر که فضای باز اونسن دارد دنبال می کنیم. سپس به IKAHO، یک شهر آبگرم زیبا که در آن در مرکز باستانی آن با خیابان های پلکانی آن قدم می زنیم. ما در هتلی به سبک ژاپنی RYOKAN اقامت خواهیم داشت که در آنجا از حمام های آن لذت خواهیم برد. شامل شام سنتی ژاپنی نکته: در پاییز، بسته به میزان میوه در کوهستان، حرکت میمون ها غیرقابل پیش بینی است. اگر ماکاک ها به پارک پایین نیایند، ممکن است تعطیل شود. بازدید از کوساتسو و نمایش یومونی به دلیل آب و هوا از نوامبر تا آوریل لغو شده است.

روز هشتم: ایکاهو، نیکو، توکیو

راه خود را به NIKKO ادامه می دهیم و در این شهر خارق العاده از معبد خیره کننده Nikko-Toshogu با اتاقش با صدای اژدها دیدن خواهیم کرد. ما همچنین مقبره Taiyuinbyo را خواهیم دید، مکانی چشمگیر پر از صلح. پس از این قدم زدن در کنار رودخانه در Kanmangafuchi، صدها Jizos ما را تماشا می کنند! قبل از حرکت مجدد به توکیو وقت آزاد در مرکز خواهیم داشت.- رسیدن به توکیو حدود ساعت 18:30 عصر.-پایان خدمات ما. لطفاً در صورت نیاز به یک شب اضافی، زمان پرواز خود را بررسی کنید.

تاریخ‌های اجرا

تاریخ شروع
تاریخ پایان
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع شنبه 8 دی - 29 دسامبر
8 روز
تاریخ پایان پنج شنبه 16 دی - 06 ژانویه
ایرلاین هواپیمایی قطری جدول پروازی
قیمت 2.990 یورو + نرخ ریالی پرواز جدول قیمتی
شماره پرواز
ایرلاین
مبدا
مقصد
ساعت رفت
ساعت ورود
QR499
قطر ایرویز
تهران
دوحه
22:45
00:20 +1
QR806
قطر ایرویز
دوحه
توکیو
02:15
17:55
QR813
قطر ایرویز
توکیو
دوحه
23:55
06:50 +1
QR482
قطر ایرویز
دوحه
تهران
07:55
10:40
هتل
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
2.990 یورو + نرخ ریالی پرواز
3.650 یورو + نرخ ریالی پرواز
2.650 یورو + نرخ ریالی پرواز
2.150 یورو + نرخ ریالی پرواز
200 یورو + نرخ ریالی پرواز

مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز تور ژاپن

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 2 قطعه عکس 4.5*3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه فقط با تائیدیه دادگستری (قابل ذکر است جهت گرفتن تایید شناسنامه داشتن مهر ثبت احوال در کنار نام همسر و فرزندان و برای متقاضیان بالای 15 سال ارائه شناسنامه عکس دار الزامی است.)

4) اصل گردش حساب بانکی 3 ماهه با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی، مطابق با مانده گواهی تمکن.

*زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 5 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

الف) گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده‌های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک (ارائه گواهی تمکن برای حساب گردش سود نیز الزامی است.)

* نرخ معادل مانده حساب ها در تمکن دلار آمریکا باشد.

* باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 1.000.000.000 ريال باشد.

الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی به همراه نامه تاییدیه از سازمان نظام پزشکی و دانشنامه تحصیلی ممهور به مهر تاییدیه وزارت بهداشت

ب) وکلا : پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی : اصل حکم کارگزینی و یا گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت، میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ سفر، سابقه بیمه بارکددار و آخرین مدرک تحصیلی مرتبط با سمت شغلی

د) بازنشسته‌ها : حکم بازنشستگی

ه) مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر سمت، میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ سفر به همراه اصل آخرین آگهی تغییرات آن شرکت (جهت گرفتن تائیدیه دادگستری)

و) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی و یا گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت، میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ سفر، سابقه بیمه بارکددار و آخرین مدرک تحصیلی مرتبط با سمت شغلی

ح) دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل (مربوط به سال تحصیلی جاری)

* جهت تائید مدرک تحصیلی برای گرفتن تائیدیه دادگستری لطفاً موارد ذیل در نظر گرفته شود:

* محصلین در پایه دبستان، راهنمایی و دبیرستان: گواهی تحصیلی باید مهر مدرسه، منطقه و آموزش و پرورش استان و مهر و امضاء شخص مربوطه را داشته باشد.

الف) دانشجویان دانشگاه آزاد علاوه بر مهر دانشگاه برای تائید گواهی تحصیلی و مدارک دانشنامه به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد مراجعه نمایند.

ب) دانشجویان دانشگاه‌های دولتی علاوه بر مهر دانشگاه برای تائید گواهی تحصیلی و مدارک دانشنامه به وزارت علوم مراجعه نمایند.

7) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه و تایید دادگستری دارد.

8) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار

* تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

* کلیه مدارک شغلی و گواهی های تحصیلی در صورتی که به زبان انگلیسی باشد نیاز به تایید ندارد.

* حضور مسافرین در سفارت الزامی نمی باشد ولی در صورت درخواست سفارت، حضور فرد در سفارت به منظور مصاحبه الزامی می باشد.

* لازم به ذکر است، تمامی افرادی که سفرهای قبلی خود به ژاپن را از طریق دعوتنامه اقوام یا دوستان خود انجام داده‌اند، امکان درخواست ویزا توریستی ژاپن برای آنها وجود ندارد.

* اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزدآژانس باقی می ماند.

* چک رمزدار یا ضمانت‌نامه بانکی حداقل به مبلغ 250.000.000 تومان در وجه آژانس سفری دیگر جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات.

لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزای ژاپن الزامی می‌باشد.

آژانس مسافرتی سفری دیگر