ویزای ژاپن | انواع، مدارک، هزینه‌، ریجکت و اعتراض به آن - سفری دیگر

ویزای ژاپن | انواع، مدارک، هزینه‌، ریجکت و اعتراض به آن

21 تیر 1401

برای اخذ ویزای کشور ژاپن باید به سفارت کشور ژاپن در تهران مراجعه کنید. برای تکمیل مراحل اخذ ویزای کشور ژاپن باید مدارک را به صورت کامل تحویل سفارت دهید.

برای سفر به ژاپن اولین اقدامی که باید انجام دهید اخذ ویزای کشور ژاپن می باشد. برای اخذ ویزای کشور ژاپن باید مدارکی را به سفارت آن کشور در تهران تحویل دهید و منتظر بمانید تا ویزای ژاپن شما پس از بررسی مدارک تان صادر گردد. اگر مدارک شما کامل نباشد و یا دارای ایراداتی باشد ممکن است ویزای شما ریجکت شود. در صورت ریجکت شدن ویزا باید پس از ۶ ماه به اخذ ویزای کشور ژاپن خود اقدام کنید.

اگر زودتر از ۶ ماه اقدام کنید دوباره ویزای شما ریجکت خواهد شد. اگر برای سفر خود زمان مشخصی را در نظر گرفته اید بهتر است چند ماه قبل تر برای اخذ ویزای کشور ژاپن خود اقدام کنید که در صورت ریجکت شدن زمان کافی برای اقدام مجدد داشته باشید. ویزای کشور ژاپن دارای انواع مختلفی می باشد که باید طبق هدف خود از سفر به این کشور به اخذ آن اقدام کنید. برای مثال اگر قصد ادامه تحصیل در ژاپن دارید باید برای اخذ ویزای تحصیلی ژاپن اقدام کنید.

ویزا چیست؟

 ویزا مجوزی است که اداره مهاجرت به افرادی که قصد خروج از کشور و سفر به کشور خارجی دیگر به دلایل مختلفی از جمله گردش، تحصیل، کار، دیدار خانواده و یا درمان و … دارند، داده می شود. این مجوز یک مجوز مشروط است و افراد برای یک سفر قانونی باید به آنها متعهد باشند. در صورتی که شخص به تعهدات خود عمل نکند مقامات مهاجرتی می توانند ویزا را لغو کنند.

ورود به برخی کشور ها نیاز به ویزا ندارد چرا که برخی از کشور بین خودشان قراردادی امضا می کنند که طبق این قرارداد ورود به آن کشور دیگر نیازمند اخذ ویزا نباشد. برای ورود به برخی از کشورها باید چند ماه قبل از موعد سفر درخواست ویزا داده شود و برای برخی دیگر در هنگام خروج از کشور به صورت آنی صادر می شود. کشورهایی که برای اخذ ویزای آنها ماه ها قبل تر از سفر باید اقدام کرد کشورهایی هستند که در طول این مدت به بررسی سوابق فرد، توان مالی، دلیل سفر و مدت زمان سفر و برخی چیزهای دیگر می پردازد.

لازم است که بدانید همواره تقاضای ویزا مورد قبول سفارت قرار نمی گیرد و به اصطلاح رد یا ریجکت می شود که در این صورت باید اقدامات دیگری را انجام دهید.

ویزا چیست؟

ویزای ژاپن

کشور ژاپن که به کشور خورشید نیز معروف است از جمله کشورهایی است که سالانه افراد زیادی برای سفر به آنجا متقاضی اخذ ویزا می شوند. ویزای ژاپن یکی از معتبرترین ویزاهای جهان است. افرادی که می خواهند به ژاپن سفر کنند می توانند هدف های متنوعی از سفر خود به ژاپن داشته باشند اما اغلب هدف افرادی که به ژاپن سفر می کنند گردشگری می باشد و به همین دلیل اکثر ویزاهای صادر شده ژاپن، ویزاهای توریستی هستند.

معمولاً مدت اعتبار ویزای ژاپن از زمان صدور سه ماه می باشد. از آنجا که اعتبار ویزای ژاپن خیلی زیاد است پیشنهاد ما به شما این است که قبل از گرفتن ویزای شینگن، برای اخذ ویزای کشور ژاپن اقدام کنید چرا که در این صورت اخذ ویزای شینگن، کانادا و انگلیس بسیار راحت تر خواهد بود.

اگر قصد اخذ ویزای کشور ژاپن را دارید بهتر است برای اینکه اخذ ویزای شما سریع تر انجام شود و کمتر دچار مشکل شوید بهتر است از کسانی که قبلاً ویزای کشور ژاپن را اخذ کرده اند کمک بگیرید.

انواع ویزای کشور ژاپن

ویزای ژاپن، بر اساس مدت اقامت به سه نوع ویزای ترانزیت، ویزای کوتاه مدت و ویزای بلند مدت تقسیم می شود. ویزای ترانزیت مربوط به زمانی است که شخص قصد خروج چند ساعته و یا چند روزه متناسب با شرایط سفر دارد. ویزای کوتاه مدت انواع مختلفی از جمله ویزای توریستی، پزشکی، خصوصی، دیدار با خانواده یا ویزیتور، کاری، زیارت و … را شامل می شود.

ویزای بلند مدت که برای مدت طولانی صادر می شود معمولاً برای تحصیل و یا کار افراد صادر می شود. یک نوع دیگر ویزا، ویزای voa می باشد که در هنگام ورود به یک کشور صادر می شود این ویزا برای زمان هایی می باشد که مسافر بنا به دلایل پیش بینی نشده و اتفاقی مجبور است برای رسیدن به ژاپن از چند فرودگاه در کشورهای مختلف برای سفر خود استفاده نماید. نوعی ویزاهای دیگر هم هستند که بر طبق تعداد ورود صادر می شوند و تعداد دفعاتی را که فرد می تواند با آن ویزا به ژاپن وارد شود را بیان می کند.

این ویزا ها، ویزاهای یک بار ورود، دو بار ورود و چند بار ورود می باشند. اگر مدت زمان سفر شما بیش از موعد مقرر در ویزا به طول بیانجامد باید ویزای خود را تمدید کنید که در غیر این صورت طبق قانون با شما برخورد خواهد شد.

نحوه اخذ ویزای کشور ژاپن

برای اخذ ویزای کشور ژاپن ابتدا باید با سفارت ژاپن تماس گرفته و وقت سفارت بگیرید و سپس در همان موعد به سفارت ژاپن در کشور ایران مراجعه کنید. اگر خودتان امکان و وقت مراجعه به سفارت ژاپن را ندارید می توانید نماینده خود را به سفارت بفرستید. در هنگام مراجعه به سفارت برای اخذ ویزای ژاپن حتماً باید مدارک خود را به طور کامل به همراه داشته باشید.

ارائه مدارک کامل موجب تسریع در اخذ ویزای کشور ژاپن می شود‌ و امکان ریجکت و لغو آن را کاهش می دهد. اخذ ویزای ژاپن نیازمند مدت طولانی نیست و تنها در مدت ۵ الی ۱۰ روز در صورت نبودن ایراد و اشکال، ویزای ژاپن صادر می شود اما با این حال بهتر است یک ماه قبل تر برای اخذ ویزای ژاپن خود اقدام کنید که در صورت ریجکت بتوانید تا زمان سفر برای اخذ ویزای خود مجدد اقدام کنید.

اخذ ویزای کشور ژاپن هر چند که از گرفتن ویزاهای دیگر آسان تر است اما ارزش و اعتبار آن بسیار بیشتر از ویزاهای دیگر می باشد و در صورت اخذ آن به راحتی می توانید ویزاهای دیگر را اخذ کنید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کشور ژاپن

همان طور که گفته شد اخذ ویزای کشور ژاپن نیازمند ارائه مدارکی به سفارت می باشد. این مدارک شامل، گذرنامه و یا پاسپورت که حداقل دارای ۶ ماه اعتبار و دو صفحه خالی باشد، فرم تقاضای ویزا که باید توسط متقاضی تکمیل شده باشد، یک قطعه عکس به اندازه ۴.۵ در ۴.۵ که حتماً باید دارای زمینه سفید باشد، کپی تمام صفحات شناسنامه و ترجمه آن ها که به تائید وزارت دادگستری رسیده باشد، مدارک ازدواج و گردش حساب مالی در سه ماه اخیر برای اطمینان از توان مالی مسافر برای برگشت از ژاپن به ایران، می باشد.

افرادی که سن آنها کمتر از ۱۸ سال است باید رضایت نامه والدین خود را نیز به سفارت ژاپن ارائه دهند. لازم به ذکر است که تمامی مدارک باید به ژاپنی ترجمه شده باشند. اگر کس دیگری را به عنوان نماینده برای اخذ ویزای کشور ژاپن به سفارت می فرستید باز هم توجه داشته باشید که آن فرد باید از سوی شما دارای وکالت باشد. از جمله مدارک دیگری که باید به سفارت تحویل دهید برنامه سفر و آدرس هتل رزرو شده در زمان اخذ ویزای توریستی ژاپن می باشد.

هزینه اخذ ویزای کشور ژاپن

لازم به ذکر است که هزینه ای که باید برای اخذ ویزای کشور ژاپن بپردازید بستگی به نوع ویزایی دارد که می خواهید بگیرید. برای مثال هزینه ویزای تحصیلی و ویزای کاری و یا توریستی با هم متفاوت می باشد. همچنین هزینه ای که برای ویزای تک ورودی و چند ورودی باید بپردازید نیز با هم متفاوت است.

اگر بخواهیم هزینه اخذ ویزا ژاپن را به صورت تقریبی بیان کنیم باید بگوییم برای اخذ یک ویزای توریستی تک ورودی باید مبلغی معادل ۳۸ دلار سنگاپور هزینه شود. توجه داشته باشید که تمام هزینه های اخذ ویزا حتماً باید در زمان اخذ ویزا و نقدی واریز شود. اگر تصمیم گرفتید ویزای خود را تمدید کنید باید بدانید که هزینه تمدید ویزا نیز ۴۰۰۰ ین می باشد.

در هنگام مراجعه به سفارت حتماً باید پول به همراه خود داشته باشید چرا که باید این هزینه را همان جا در سفارت پرداخت کنید چرا که در صورت عدم پرداخت بررسی مدارک شما انجام نخواهد شد و اخذ ویزای کشور ژاپن برای شما امکان پذیر نخواهد بود.

ویزای توریستی

ویزای توریستی ژاپن به ویزایی اطلاق می شود که هدف از اخذ آن صرفاً جهت گشت و گذار در کشور ژاپن می باشد. معمولاً این ویزاها از نوع ویزای کوتاه مدت می باشند. سالانه تعداد زیادی از افراد با هدف گردش برای دریافت ویزای ژاپن به سفارت مراجعه می کنند. اگر فردی تمایل داشته باشد که با تور های مسافرتی به ژاپن سفر کند باید ویزای توریستی تهیه کند.

برخی از تورها ویزای توریستی مسافرانشان را نیز خودشان تهیه می کنند و این کار را در لیست خدمات مربوط در تور خود گنجانده اند. مدت زمان ویزای توریستی ژاپن، ۹۰ روز می باشد. برای اخذ ویزای توریستی از شما مصاحبه ای صورت نخواهد گرفت. مگر در مواقعی که خود کنسول آن را ضروری بداند. اگر تا به حال به کشور زیبای ژاپن سفر نکرده اید پیشنهاد ما این است که فرصت را از دست ندهید و با اخذ ویزای کشور ژاپن برای سفر به کشور خورشید اقدام کنید.

ویزای پزشکی

همانطور که می دانید کشور ژاپن یک کشور پیشرفته از نظر علمی و پزشکی می باشد. بنابراین ممکن است افرادی که دارای بیماری های خاص هستند بخواهند که ادامه معالجه و درمان بیماری خود را در کشور ژاپن انجام دهند. این افراد باید با ارائه مدارک خود به همراه مدارک پزشکی به سفارت ژاپن اقدام به اخذ ویزای کشور ژاپن خود کنند.

معمولاً ویزاهای پزشکی به دلیل اضطراری بودن توسط سفارت زود آماده می شوند تا فرد به سرعت بتواند سفر خود را انجام داده و به درمان و معالجه خود در ژاپن بپردازد. برای اخذ ویزای پزشکی علاوه بر مدارک عنوان شده جهت اخذ ویزا، فرد بایستی تمام مدارک پزشکی خود به علاوه دعوتنامه بیمارستان یا پزشک معالج به سفارت تحویل دهد‌. معمولاً اخذ ویزای پزشکی به دلیل اضطرار، راحت تر از اخذ سایر ویزاهای کشور ژاپن می باشد.

ویزای پزشکی

ویزای تحصیلی

همانطور که می دانید، تحصیل در دانشگاه های خوب و کشورهای پیشرفته آرزوی تمام علاقه مندان به تحصیل می باشد. از آنجا که ژاپن یک کشور پیشرفته و دارای دانشگاه های بسیار خوبی است اکثر افراد ادامه تحصیل در ژاپن را به کشورهای دیگر ترجیح می دهند. برای مثال برترین دانشگاه آسیا به نام دانشگاه توکیو در ژاپن واقع شده است که سالانه افراد زیادی از ایران و کشورهای آسیایی دیگر برای ادامه تحصیل در این دانشگاه اقدام به اخذ ویزای کشور ژاپن و خروج از کشور می کنند.

برای اخذ ویزای تحصیلی ژاپن، علاوه بر مدارکی که گفته شد شما باید، مدارکی همچون دعوتنامه از یکی از دانشگاه های واقع شده در ژاپن را نیز به سفارت تحویل دهید. مدارکی جهت اثبات تمکن مالی فرد نیز باید به سفارت تحویل داده شود. فرد متقاضی باید بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی و پذیرش از دانشگاه اقدام به اخذ ویزا کند چرا که با فاصله افتادن بین پذیرش دانشگاه و اخذ ویزا سبب کندتر پیش رفتن اخذ ویزا گشته و ممکن است مشکلاتی را برای تحصیل خود به وجود بیاورد.

ویزای کاری

ویزای کاری نیز همان طور که از نامش پیداست ویزایی است که برای رفتن به ژاپن و مشغول به کار شدن فرد صادر می شود. افراد برای اینکه بتوانند موفق به اخذ ویزای کاری ژاپن گردند علاوه بر مدارک دیگر باید مدرک تسلط به زبان ژاپنی را نیز به سفارت بدهند. همچنین باید تجربه و سابقه در کاری که می خواهد در ژاپن ادامه دهد را داشته باشد. ویزای کاری معمولاً پنج ساله صادر می شود و در صورت لزوم می توان آن را تمدید کرد‌.

گرفتن ویزای کار ژاپن بسیار سخت می باشد اما افرادی که دارای یک تخصص و یک حرفه ی خاص و دارای تجربه و دانش در آن زمینه هستند و می توانند با به کار اندازی یک کار افراد زیادی را در ژاپن به کار بگیرند و به اقتصاد ژاپن کمک کنند راحت تر می توانند ویزای کار ژاپن را دریافت کنند و در آن کشور مشغول به کار شوند. اخذ ویزای کاری ژاپن کمی سخت تر از اخذ ویزاهای دیگر است چرا که ممکن است به اقتصاد کشور میزبان صدمه بزند.

ویزای دیدار از خانواده

 کسانی که دوست، آشنا و یا کسی از خانواده شان در ژاپن زندگی می کند بایستی برای ملاقات با آنها تقاضای اخذ ویزای خانواده در ژاپن بدهد. به ویزای دیدار با خانواده، ویزای ویزیتور نیز گفته می شود. معمولاً ویزاهای ویزیتور به مدت ۶ ماه اعتبار دارند و افراد دارای این ویزا می توانند در طول ۶ ماه چندین بار به ژاپن سفر کنند.

برای اخذ ویزای دیدار با خانواده علاوه بر مدارک گفته شده باید دعوتنامه ای از شخص و آشنای تبعه ژاپن نیز به سفارت ژاپن در تهران ارائه دهید. این دعوتنامه باید اطلاعات دقیقی از فرد دعوت کننده داشته باشد. در صورتی که فرد متقاضی اخذ ویزای ژاپن دارای سن کمتر از سن قانونی باشد باید رضایت نامه ی والدین خود را نیز به همراه سایر مدارک به سفارت تحویل دهد. لازم به ذکر است که دعوتنامه و رضایت نامه ی ذکر شده باید به زبان ژاپنی ترجمه شوند.

تمدید ویزای کشور ژاپن

مدت زمانی که شما می توانید در کشور ژاپن بمانید به ویزای شما و مدت زمان آن بستگی دارد اما در صورتی که پس از اتمام مدت ویزای خود دوباره تمایل داشتید که در ژاپن بمانید باید دوباره مدارکی که برای اخذ ویزای کشور ژاپن لازم است به اضافه ی مدارک و دلایل کافی برای درخواست تمدید ویزای خود به سفارت ارائه دهید.

اگر دلایلی که ارائه می کنید کافی و قانع کننده نباشد با تمدید ویزای شما موافقت نخواهد شد و مجبور می شوید به کشور باز گردید. از جمله زمان هایی که ممکن است فرد تقاضای تمدید ویزا کند می توان به زمانی اشاره کرد که شخصی برای معالجه و درمان به ژاپن رفته باشد و دوره ی درمان به طول انجامیده باشد و مجبور شود ویزای خود را تا پایان دوره درمانی تمدید کند‌.

وقت سفارت ژاپن

افرادی که قصد اخذ ویزای کشور ژاپن دارند باید قبل از مراجعه به سفارت ژاپن در تهران وقت قبلی بگیرند. اگر بدون وقت قبلی به سفارت مراجعه کنند به تقاضای آنها رسیدگی نخواهد شد. برای گرفتن وقت قبلی الزامی است که با سفارت ژاپن در تهران تماس گرفته شود و وقت ملاقات رزرو شود. فرد متقاضی باید در وقت ملاقات با در دست داشتن مدارک به صورت کامل به سفارت ژاپن مراجعه کرده و تقاضای ویزای مورد نظر خود را بدهد.

توجه داشته باشید که مدارک خود را به طور کامل به سفارت تحویل دهید چرا که در صورت ناقص بودن و یا اشکال دار بودن مدارک و رد تقاضای ویزا مجبور هستید ۶ ماه منتظر بمانید و دوباره مراحل اخذ ویزای کشور ژاپن را برای گرفتن ویزا انجام دهید که در این صورت ممکن است اگر برای سفر خود زمان خاصی را در نظر گرفته اید موعد آن بگذرد.

ریجکت ویزای کشور ژاپن

همان طور که می دانید ریجکت در لغت به معنای بازگشت است و اگر تقاضای ویزای شما به هر دلیل رد شود در اصطلاح می گوییم ویزا ریجکت شده است. در واقع اگر معیار های لازم برای صدور ویزا رعایت نشده باشد ویزا ریجکت می شود و فرد متقاضی باید مجدداً برای اخذ ویزای کشور ژاپن اقدام کند. معمولاً وقتی یک ویزا ریجکت می شود دلایل ریجکت آن به متقاضی توسط سفارت ژاپن اعلام نمی شود چرا که برخی از اطلاعات آشکار می شود و افراد سودجو ممکن است از آنها سو استفاده کنند.

یکی از ساده ترین راه ها برای ممانعت از ریجکت ویزا، ارائه مدارک درست و صحیح به سفارت ژاپن می باشد. البته به غیر از این دلایل دیگری نیز وجود دارند که باعث ریجکت ویزای ژاپن می شوند که در ادامه درباره آنها نیز توضیح داده خواهد شد. برای اینکه از ریجکت شدن ویزای خود ممانعت کنید بهتر است از کسی که دارای تجربه در زمینه اخذ ویزای کشور ژاپن می باشد کمک بگیرید.

دلایل ریجکت ویزای کشور ژاپن

دلایلی متعددی وجود دارد که باعث ریجکت ویزای ژاپن می گردد. اگر تقاضای اخذ ویزای کشور ژاپن، برای افراد متولد ایران، به سفارت کشور ژاپن در کشوری غیر از ایران داده شده باشد ویزا ریجکت می شود. افرادی که تابعیت ژاپن دارند هم اگر تقاضای اخذ ویزای کشور ژاپن کنند ویزای آنها ریجکت می شود. در صورتی که ویزای شما ریجکت شود برای تقاضای مجدد باید حدود ۶ ماه منتظر بمانید و بعد از آن مجدداً تقاضای اخذ ویزای کشور ژاپن کنید که اگر زودتر از ۶ ماه این کار را انجام دهید ویزای ژاپن شما ریجکت خواهد شد.

اگر در اسناد و مدارک متقاضی ایرادی وجود داشته باشد و یا فرد متقاضی صلاحیت نداشته باشد و عدم صلاحیتش ثابت شود تقاضای ویزای ژاپن رد و یا ریجکت خواهد شد. سن متقاضی اخذ ویزای کشور ژاپن نیز بسیار مهم است و اگر متقاضی ویزای ژاپن به سن قانونی نرسیده باشد تقاضای اخذ ویزا رد خواهد شد.

چند مورد که زمان اخذ ویزا باید به خاطر داشته باشید

علاوه بر مواردی که گفته شد مواردی هستند که انجام دادن آنها می تواند کمک زیادی به تسریع اخذ ویزای کشور ژاپن کند. در هنگام مراجعه به سفارت ژاپن سعی کنید با احترام سخن بگویید و از استفاده ی کلمات نامتعارف بپرهیزید‌. حتماً پول نقد و یا کارت بانکی به همراه داشته باشید.

سعی کنید اسکناس هایی که با خود به سفارت می برید سالم باشند چرا که اسکناس های مخدوش را سفارت از شما قبول نخواهد کرد. دقت داشته باشید که تمام مدارک دارای مهر وزارت دادگستری باشند. اگر به کاری مشغول هستید گواهی اشتغال به کار خود را نیز به همراه ببرید. سعی کنید همواره مدارک مهم تان را آماده داشته باشید چرا که احتمالاً در طول بررسی مدارک شما توسط سفارت ژاپن دوباره از شما مدارک اضافه تری خواسته شود.

چند مورد که زمان اخذ ویزا باید به خاطر داشته باشید

سفارت ژاپن

 کشور ژاپن نیز همانند کشورهای دیگر دارای یک سفارت در ایران می باشد که متقاضیان سفر به ژاپن برای اخذ ویزای کشور ژاپن ابتدا باید به آنجا مراجعه کنند. سفارت ژاپن در تهران واقع شده است و آدرس آن خیابان زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، پلاک ۱۶۲ می باشد. سفارت ژاپن روزهای جمعه و شنبه تعطیل می باشد و در روزهای کاری نیز کار خود را از ساعت هشت و نیم آغاز می کند.

برای تحویل مدارک خود به سفارت ژاپن باید روزهای یکشنبه تا پنجشنبه ساعت هشت و نیم تا ده و نیم اقدام کنید. تحویل گذرنامه هم در سفارت ژاپن از روز یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت سه تا چهار بعد از ظهر صورت می پذیرد. در صورت نیاز می توانید با شماره تلفن سفارت ژاپن که از ساعت یک تا سه تمام روزهای یکشنبه تا پنجشنبه پاسخگو می باشد تماس بگیرید. شماره سفارت ژاپن ۲۲۶۶۰۷۱۰ می باشد. اگر نیاز باشد که مدارک خود را به سفارت فکس کنید می توانید آن ها را به شماره فکس ۲۲۶۶۰۷۴۶ ارسال کنید.

سوالات متداول ویزای ژاپن

آدرس سفارت ژاپن در تهران کجاست؟

آدر خیابان زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، پلاک ۱۶۲ می باشد.

انواع ویزای کشور ژاپن چیست؟

ویزای ژاپن، بر اساس مدت اقامت به سه نوع ویزای ترانزیت، ویزای کوتاه مدت و ویزای بلند مدت تقسیم می شود.

دلایل ریجکت ویزای کشور ژاپن چیست؟

دلایلی متعددی وجود دارد که باعث ریجکت ویزای ژاپن می گردد. اگر تقاضای اخذ ویزای کشور ژاپن، برای افراد متولد ایران، به سفارت کشور ژاپن در کشوری غیر از ایران داده شده باشد ویزا ریجکت می شود. افرادی که تابعیت ژاپن دارند هم اگر تقاضای اخذ ویزای کشور ژاپن کنند ویزای آنها ریجکت می شود. در صورتی که ویزای شما ریجکت شود برای تقاضای مجدد باید حدود ۶ ماه منتظر بمانید و بعد از آن مجدداً تقاضای اخذ ویزای کشور ژاپن کنید که اگر زودتر از ۶ ماه این کار را انجام دهید ویزای ژاپن شما ریجکت خواهد شد.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

وقتی پای نجوم به میان می‌آید، رصدخانه‌ها به عنوان پل‌هایی میان زمین و آسمان‌ها، نقشی حیاتی ایفا می‌کنند. رصدخانه بوخوم،...

اگر قصد سفر به اسلوونی را دارید و در انتظار جواب ویزای خود هستید، احتمالا این سوال برایتان پیش آمده...

این پل که بر روی رودخانه دانوب قرار دارد، نه تنها از نظر معماری یک شاهکار به شمار می‌آید، بلکه...

نظرت چی بود؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر