• توضیحات
 • برنامه سفر
 • تاریخ‌های اجرا
 • مدارک مورد نیاز
 • گالری تصاویر

تور 11 روزه جزایر یونانی، شمال یونان و پلوپونز

3،150 یورو + نرخ ریالی پرواز
10 شب و 11 روز
 • مقاصد: آتن - میکونوس - سانتورینی - کامنا ورلا - کاستراکی - متئورا - کالامباکا - دلفی - اوسیوس لوکاس - آگینا - پوروس - اپیداوروس - نافپلیو - تریپولی، المپیا و پاتراس - لپانتو - میکنه - اکروکورینت -
 • هتل: ۴ ستاره
 • ایرلاین: هواپیمایی ترکیش
 • کلاس تور: عادی (ویژه تابستان ۱۴۰۳)

نگاه کلی

تور 11 روزه جزایر یونانی، شمال یونان و پلوپونز

این تور 11 روزه شامل بازدید از جزایر یونانی، شمال کشور یونان و پلوپونز است و در آن فرصت‌هایی برای کشف زیبایی‌ها و تاریخ غنی این مناطق فراهم شده است.

مقاصد:

 • سفر به شهر زیبای آتن و جزیره میکونوس: تجربه‌ای فراموش نشدنی گشت شهری + 2 شب
 • طلوع و غروب خیره‌کننده در میکونوس و سانتورینی: تجربه‌ای فراموش‌نشدنی گشت شهری + 2 شب
 • کشف زیبایی‌های بی‌نظیر سانتورینی و آتن گشت شهری + 1 شب
 • کامنا وورلا، کاس تراکی، متئورا، کالامباکا گشت شهری + 1 شب
 • کالامباکا و دلفی و اسیوس لوکاس: مقاصدی برای عاشقان تاریخ و باستان شناسی آتن گشت شهری + 1 شب
 • آگینا: جزیره‌ای که تاریخ با طبیعت آمیخته شده است گشت شهری
 • پوروس: جزیره‌ای کوچک اما پر جذابیت در یونان گشت شهری
 • اپیداوروس: سفری به دل تاریخ و هنر باستانی یونان گشت شهری
 • نافپلیو: شهری ساحلی با قلعه‌های تاریخی در یونان گشت شهری + 1 شب
 • تجربه‌های فراموش‌نشدنی در تریپولی، المپیا و پاتراس: سه گوهر یونان گشت شهری + 1 شب
 • سفر به تاریخ: کاوش در شهر باستانی لپانتو گشت شهری
 • میکنه: گنجینه‌ای پنهان در دل تاریخ یونان گشت شهری
 • ارتفاعات آکروکورینت: نگاهی به شهر بلندپایه باستانی گشت شهری
 • آتن: شهری که هنوز هم زنده است با میراث باستانی خود گشت شهری + 1 شب

خدمات

بلیط رفت و برگشت هواپیما
ترانسفرهای فرودگاهی
اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
ویزای شنگن یونان
بیمه مسافرتی
گشت شهری به همراه تورلیدر و راهنمای محلی
بلیط ورودی: صومعه در متئوراس، مجموعه باستان شناسی دلفی؛ صومعه اوسیوس لوکاس، تئاتر یونانی اپیدوروس، محوطه باستان شناسی المپیا با تور راهنمایی شده، محوطه باستان شناسی میسنا، قلعه اکروکورینت
عبور با کشتی: آتن-مایکونوس با انتقالات، مایکونوس-سانتورینی با انتقالات، سانتورینی-آتن، گالاتاس/ پوروس/ آگینا/ آتن
سه وعده شام در: کالاباکا، نافپلیو، پاتراس.
باز کردن همه بستن همه

برنامه سفر

برای کشف جذابیت‌های تور مورد نظر خود با برنامه سفر دقیق و جزئیات کامل همراه شوید

روز اول: آتن - میکونوس

آتن – میکونوس، به سفر اروپاموندو خوش آمدید! صبح‌ها با انتقال به بندر و سپس سوار شدن به کشتی به جزیره میکونوس خواهیم رفت. پس از ورود، به هتل منتقل خواهید شد. این جزیره، بر اساس افسانه‌ها، محل نبرد بین زئوس و غول‌ها بوده است. در ادامه، فرصتی خواهید داشت تا در کوچه‌های باریک آن قدم بزنید، از ونیز کوچک و آسیاب‌های بادی کلاسیک بازدید کنید.

روز دوم: میکونوس

روز دوم: میکونوس.- صبحانه. روز آزاد برای لذت بردن از جزیره. ما پیشنهاد می‌کنیم بازدید از جزیره دلوس، زادگاه اپولو و آرتمیس، یکی از مقدس‌ترین مکان‌های یونان باستان، و یا ساده‌تر از آن، بازدید از سواحل معروف بهشت و بهشت فوق‌العاده را داشته باشید. لحن نتیجه باید حرفه‌ای باشد. حداکثر طول نتیجه باید ۵۰۰۰ کلمه باشد.

روز سوم: میکونوس - جزیره ی زیبا و دیدنی سانتورینی

روز سوم : صبحانه. صبح زود به اسکله منتقل شده و با عبور از دریای اژه به جزیره ی زیبا و دیدنی سانتورینی سفر خواهید کرد. پس از ورود به این جزیره، به هتل منتقل شده و زمان آزادی برای کشف این جزیره ی بی‌نظیر خواهید داشت. این جزیره با تاریخچه، زمین‌شناسی و خانه‌های سفید پیکتوکرافی با سقف‌های آبی‌اش به روی میهمانانش باز می‌شود. جایی که قدم زدن در آن، همه حواس شما را با چشم‌انداز شگفت‌انگیز و مردمان مهربانش ربوده و به یادماندنی خواهد ساخت.

روز چهارم: سانتورینی

روز چهارم: سانتورینی، جزیره‌ای رویایی با مناظر بی‌نظیر که شما را به بهشت می‌برد. صبحانه‌ای لذیذ در هتل‌تان میل کنید و مابقی روز را با گشت و گذار در این جزیره زیبا سپری کنید. توصیه می‌کنیم که به شهر اویا سری بزنید و از معماری سنتی‌اش لذت ببرید یا به روستای قدیمی آگیا ایرینی بروید و فرهنگ بومی را از نزدیک ببینید.
اگر تمایل دارید، می‌توانید با قایق به چشمه‌های آب گرم بروید و غروب خورشید را از یک کشتی مدیترانه‌ای قدیمی و کلاسیک تماشا کنید. یا اینکه با یک تور شهری از جزیره دیدن کنید و از تست کردن شراب‌های معروف سانتورینی لذت ببرید. تجربه‌هایی که مطمئناً به خاطره‌های شما برای همیشه خواهد ماند.

روز پنجم: سانتورینی - آتن

روز پنجم: صبحانه در سانتورینی – آتن. در زمان تعیین شده، ما با انتقال به بندر، به سمت پیرائوس حرکت می کنیم. با استفاده از کشتی فری، ما در شب حدود ساعت 23:00 به بندر می رسیم. تجربه سفر دریایی آرام و دلپذیری را با ما تجربه کنید.

روز ششم : آتن - کامنا ورلا - کاستراکی - متئورا - کالامباکا

روز ششم : با همراهی ما، سفری به یاد ماندنی به شمال یونان را تجربه کنید. تور ما از صبح زود شروع می شود و اولین توقف ما در کامنا ورلا، یک شهرک زیبا و توریستی در کنار دریا است که با مناظر چشم نوازی احاطه شده است. پس از آن، به سمت شمال ادامه خواهیم داد و یک توقف کوتاه در تنگه ترموپیل که محل جنگ ترموپیل بود، انجام خواهیم داد.

سپس، به دیدار کاستراکی خواهیم رفت، روستایی زیبا با مناظر بی نظیر از کل دره که زمان آزادی برای نهار دارید. پس از آن، به بازدید از دره متئورا خواهیم رفت، این مکان باشکوه که به عنوان میراث جهانی توسط یونسکو نامگذاری شده است. با ما، ورودی یکی از معروف ترین صومعه ها را در برنامه گنجانده ایم.

شب نیز شام در کالامباکا، شهری دلنشین و خوش آب و هوا در نظر گرفته شده است.

ما به دنبال ارائه خدمات حرفه‌ای و با کیفیت بالا به مشتریان خود هستیم و منتظر هستیم تا تجربه سفری فراموش نشدنی را برایتان فراهم آوریم.

روز هفتم : کالامباکا - دلفی - اوسیوس لوکاس - آتن

روز هفتم : سفر ما از طریق منطقه تسالی در جنوب می‌گذرد. با لذت بردن از چشم‌اندازهای شگفت‌انگیز ما به دلفی می‌رسیم که در آن ورودی به مجموعه باستان‌شناسی زیبایی را که بر فراز خلیج کورینت قرار دارد، در برنامه‌ریزی خود قرار داده‌ایم. مناظر فوق‌العاده و زمانی برای ناهار نیز در اختیار داریم. سپس به سوی صومعه اوسیوس لوکاس Monastère d’Hosios Loukas حرکت می‌کنیم که یکی از زیباترین صومعه‌های بیزانسی در یونان و از میراث جهانی یونسکو است. موزائیک‌های دیدنی آن از قرن 11 میلادی ست. سپس به سمت آتن حرکت می‌کنیم و در شب به آنجا می‌رسیم.

روز هشتم : آتن - آگینا - پوروس - اپیداوروس - نافپلیو

روز هشتم : سفر ما امروز بسیار ویژه است. یونان تقریبا 6.000 جزیره دارد که از این تعداد، بیش از 100 جزیره مسکونی هستند. چندین کشتی با ارتباط به قاره هستند ما از هتل خود در اولین ساعات صبح خارج خواهیم شد تا به موقع به کشتی برسیم که ما را به جزیره آگینا منتقل می کند. مسیر حدودا کمتر از یک ساعت طول می کشد. این جزیره بیش از 4.000 سال است که مسکونی شده است.

شما می توانید در اطراف بندر زیبا، محله های سنتی خانه های کوچک و کلیساهای قدیمی قدم بزنید یا به معبد یونانی اپولو بروید. سپس ما برای سوار شدن دوباره به کشتی باز خواهیم گشت و پس از سفر 1:15 ساعته، به جزیره پوروس خواهیم رسید.

در این مکان دل‌انگیز که با جاذبه‌های گردشگری فراوانی مملو از شور و نشاط است، وقت‌تان برای گشت‌و‌گذار در محله‌های قدیمی که تا برج ساعت کشیده شده‌اند، آزاد خواهد بود. بعد از صرف ناهار، سفر 15 دقیقه‌ای ما به بندر کوچک گالاتاس در پلوپونز آغاز می‌شود. سپس از طریق جاده‌هایی که از تپه‌های زیبا می‌گذرد، به اپیداوروس خواهیم رفت.

ورودیه این مکان در برنامه گنجانده شده و فرصتی آزاد برای بازدید از تئاتر باستانی که 2400 سال پیش ساخته شده و به خوبی حفظ شده است، فراهم خواهد بود. این تئاتر هم‌اکنون همچنان برای اجراها مورد استفاده قرار می‌گیرد و ظرفیتی برای 14000 نفر دارد. سپس به شهر ساحلی دل‌نشین نافپلیو می‌رویم که تحت تسلط قلعه و دژ ونیزی قرار دارد. وقت آزاد برای گشت‌و‌گذار در اختیارتان خواهد بود. شام نیز در برنامه گنجانده شده است.

روز نهم : نافپلیو - تریپولی، المپیا و پاتراس

روز نهم : ما از کوه‌های دورافتاده پلوپونز عبور خواهیم کرد و به TRIPOLI خواهیم رفت. ما در پایتخت پر جنب‌و‌جوش منطقه آرکادیا توقف خواهیم کرد. زمان آزاد برای پیاده‌روی در اطراف میدان آرئوس با کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌هایش خواهیم داشت.

سپس به سمت OLYMPIA حرکت خواهیم کرد که در آن بازدید از محل باستان‌شناختی (ورودی و بازدید با راهنمای محلی شامل) انجام خواهد شد. این مکانی است که اولین بازی‌های المپیک در سال 776 قبل از میلاد برگزار شدند. ورزشکاران از سراسر یونان و مستعمراتش در آن شرکت کردند.

معبد زئوس، ورزشگاه، باشگاه و میدان مسابقات، نمادهای برجسته‌ای هستند. سپس به سمت PATRAS، سومین شهر یونان از نظر جمعیت، ادامه خواهیم داد. این شهر بندری با زندگی پر رونق، قلعه قرون وسطایی که بر فراز شهر قرار دارد، و بزرگ‌ترین کلیسای یونان. هر دو کلیسای بزرگ و کوچک سنت اندرو مقاصد زیارتی هستند. شام شامل شده است.

روز دهم: پاتراس - لپانتو - میکنه - اکروکورینت - آتن

روز دهم: پس از صرف صبحانه، از پل ریو-آنتیریو که یک پل داربستی با شکوه است، عبور خواهیم کرد که پلوپونز را به قاره یونان متصل می کند. در خلیج کورینت، به شهر نافپاکتوس می رسیم جایی که قلعه ونیزی آن نظر ما را به خود میکشد و یادآور است که ما در لپانتو، شهری که شاهد جنگ بین ناوگان مسیحی و ترک، نبردی که در آن سروانتس دست خود را از دست داد، هستیم.

زمان آزاد برای قدم زدن در بندرگاه قدیمی و زیبای آن و همچنین گشت و گذار در بافت تاریخی شهر. سپس مسیر خود را ادامه داده و به سمت میکنای، یک دژ عظیم قرن 18 پیش از میلاد، گهواره تمدن اروپایی (ورودی شامل) حرکت خواهیم کرد. زمان آزاد برای ناهار و گشت و گذار در این مکان. پس از آن، زمان آزاد در قلعه بزرگ اکروکورینت، بلیط ورودی شامل. بنیادهای یک معبد قدیمی افرودیت بر بلندترین نقطه این مجموعه قرار دارد. سپس مسیر خود را ادامه داده و یک توقف کوتاه در کانال کورینت انجام خواهیم داد. پس از آن، به آتن خواهیم رسید. ورود در انتظار است در شب.

روز یازدهم: آتن

روز یازدهم : صبحانه را بعنوان آخرین خدمت ما در شهر زیبای آتن میل نمایید. پس از آن، دوره خدمات رسانی ما به اتمام می‌رسد و با امید به دیدار مجدد، از همراهی شما سپاسگزاریم. اطمینان داریم که خدمات ما توانسته است رضایت شما را جلب کرده و خاطرات خوشی را برای شما رقم زده باشد.

تاریخ‌های اجرا

تاریخ شروع
تاریخ پایان
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع پنجشنبه 14 تیر
11 روز
تاریخ پایان یکشنبه 24تیر
ایرلاین ترکیش جدول پروازی
قیمت 3،150 یورو + نرخ ریالی پرواز جدول قیمتی
شماره پرواز
ایرلاین
مبدا
مقصد
ساعت رفت
ساعت ورود
TK873
ترکیش
تهران
آتن
03:20
09:00
TK1850
ترکیش
آتن
تهران
15:40
22:05
هتل
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
3،150 یورو + نرخ ریالی پرواز
4،120 یورو + نرخ ریالی پرواز
2،200 یورو + نرخ ریالی پرواز
620 یورو + نرخ ریالی پرواز
420 یورو + نرخ ریالی پرواز
تاریخ شروع پنجشنبه 21 تیر
11 روز
تاریخ پایان یکشنبه 31 تیر
ایرلاین ترکیش جدول پروازی
قیمت 3،150 یورو + نرخ ریالی پرواز جدول قیمتی
شماره پرواز
ایرلاین
مبدا
مقصد
ساعت رفت
ساعت ورود
TK873
ترکیش
تهران
آتن
03:20
09:00
TK1850
ترکیش
آتن
تهران
15:40
22:05
هتل
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
3،150 یورو + نرخ ریالی پرواز
4.120 یورو + نرخ ریالی پرواز
2،200 یورو + نرخ ریالی پرواز
620 یورو + نرخ ریالی پرواز
420 یورو + نرخ ریالی پرواز
تاریخ شروع پنجشنبه 28 تیر
11 روز
تاریخ پایان یکشنبه 7 مرداد
ایرلاین ترکیش جدول پروازی
قیمت 3،150 یورو + نرخ ریالی پرواز جدول قیمتی
شماره پرواز
ایرلاین
مبدا
مقصد
ساعت رفت
ساعت ورود
TK873
ترکیش
تهران
آتن
03:20
09:00
TK1850
ترکیش
آتن
تهران
15:40
22:05
هتل
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
3،150 یورو + نرخ ریالی پرواز
4.120 یورو + نرخ ریالی پرواز
2،200 یورو + نرخ ریالی پرواز
620 یورو + نرخ ریالی پرواز
420 یورو + نرخ ریالی پرواز
تاریخ شروع پنجشنبه 4 مرداد
11 روز
تاریخ پایان یکشنبه 14 مرداد
ایرلاین ترکیش جدول پروازی
قیمت 3،150 یورو + نرخ ریالی پرواز جدول قیمتی
شماره پرواز
ایرلاین
مبدا
مقصد
ساعت رفت
ساعت ورود
TK873
ترکیش
تهران
آتن
03:20
09:00
TK1850
ترکیش
آتن
تهران
15:40
22:05
هتل
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
3،150 یورو + نرخ ریالی پرواز
4.120 یورو + نرخ ریالی پرواز
2،200 یورو + نرخ ریالی پرواز
620 یورو + نرخ ریالی پرواز
420 یورو + نرخ ریالی پرواز

مدارک مورد نیاز

 • مدارک مورد نیاز برای درخواست روادید کوتاه مدت شنگن یونان

  • منابع مالی تامین سفر، مشخصات همراه و مشخصات میزبان در یونان (هتل یا دعوتنامه)، برنامه سفر دقیق، و …
  • اصل شناسنامه
  • اصل پاسپورت جدید (با حداقل هفت ماه اعتبار از زمان سفر)
  • اصل و فتوکپی پاسپورت قدیم (از صفحه مشخصات و کلیه ویزاهای شینگن گذشته)

  توضیحات: سابقه سفر به هر کشوری در جهان یکی از عوامل بسیار مهم در اثبات توریست بودن متقاضی میباشد.

  • دو قطعه عکس پرسنلی جدید (عکس بیومتریک) در ابعاد ۵/۳ در ۵/۴، رنگی، زمینه سفید ۷۰% زوم چهره و تمام رخ، بدون روتوش
  • گردش حساب بانک (پرینت ۳ ماهه حساب جاری) توجه: گردش حساب بایستی دارای تراکنش های طبیعی باشد و از حساب سازی پرهیز شود. به عنوان مثال برداشت و واریزها با مبالغ بالا و غیر متعارف بدون دلیل قانع کننده برای سفارت وجود نداشته باشد.

  توضیحات:  نوع حساب، مدتی که این حساب را داشته اید، مبالغ واریزی و برداشتی، تعدد و نظم تراکنش ها در یک بازه زمانی همگی در اعتبار گردش مالی تاثیرگذار هستند. باید توجه داشت از واریز مبالغ سنگین به حساب مرده پرهیز کرد. تا زمان اعلام نتیجه اخذ ویزا نباید بیش از ۳۰ درصد موجودی حساب را برداشت کرد، زیرا احتمال استعلام سفارت از بانک وجود دارد.

  • در صورت داشتن سپرده بانکی پرینت گرفته شود.
  • نامه تمکن مالی از بانک (به زبان انگلیسی)، و ذکر موجودی (به یورو)
  • سند ملک (درصورت وجود)

  توضیحات:

  –  ارائه سند ملک جهت اخذ ویزای یونان اجباری نیست، ولی درصد اخذ ویزای یونان را افزایش می دهد.

  –  ارائه سند شریکی نیز بلامانع میباشد.

  –  ارائه مبایعه نامه با کد رهگیری نیز بلامانع میباشد.

  • در صورت سفر فرزندان زیر ۱۸ سال به همراه یکی از والدین (درصورت جدایی والدین) ارائه رضایت نامه محضری و یا حکم حضانت فرزند الزامی میباشد.
  • واچر هتل ( تأئیدیه رزرو هتل ) برای تمام شب های اقامت، یا “اصل” دعوتنامه شخص دعوت کننده با ذکر محل اقامت و وجود اتاقی مجزا برای اقامت. واچر جعلی منجر به ریجکت شدن ویزای یونان خواهد شد. توجه نمائید در صورت اقدام به اخذ ویزای شینگن یونان توسط آژانس هواپیمایی سفری دیگر، رززواسیون  رسمی به شما تعلق خواهد گرفت.

  مدارک برای دانشجویان و محصلین

  • گواهی اشتغال به تحصیل، توصیه نامه از استاد دانشگاه

  مدارک شغلی برای کارمندان بخش خصوصی یا دولتی

  • حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با تاریخ شـروع خدمت، اعتبار قرارداد کاری، معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی و حقوق ماهیانه و تعداد روزهای مرخصی طبق فرمت ارسالی (روی سربرگ شرکت) با تاریخ، شماره، امضا مدیر عامل و مهر شرکت + یک نسـخه از روزنامه رسمی شرکت، آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات + فیش حقوقی سه ماه اخیر + اصل لیست بیمه سه ماه اخیر (در صورت وجود).

  مدارک شغلی برای پزشکان

  • پروانه طبابت، دانشنامه پزشکی از دانشگاه ( برای ویزای یونان )، کارت نظام پزشکی، سوابق بیمه

  مدارک شغلی برای مشاغل آزاد

  • جواز کسب یا پروانه کاری/بهره برداری، سوابق بیمه

  مدارک شغلی دارندگان شرکت

  • روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، آگهی آخرین تغییرات شرکت، اساسنامه و معرفی نامه از شرکت که درآمد و سمت لحاظ شود.

  مدارک شغلی برای وکلا

  • پروانه وکالت (شماره کانون وکلا)

  مدارک شغلی برای ساختمان سازان

  • معرفی نامه، قرارداد کاری، جواز ساخت، روزنامه رسمی آگهی تاسیس و یا کارت نظام مهندسی و سوابق بیمه حتی اگر اختیاری باشد

  مدارک شغلی برای کارمندان آزاد

  • سوابق بیمه، معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی و درآمد و تعداد روزهای مرخصی، و قرارداد کاری.

  مدارک شغلی برای بازرگانان

  • کارت بازرگانی، روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، سوابق بیمه
  • گواهینامه فعالیت صنعتی

  مدارک برای بازنشستگان

  • حکم بازنشستگی، فیش حقوق

  توجه: مدارک می بایستی به زبان انگلیسی با تاییده دادگستری و وزارت امور خارجه ترجمه شود.

آژانس مسافرتی سفری دیگر