ویزای لهستان

ویزای لهستان

چگونگی اخذ ویزای لهستان برای ایرانیان – نحوه دریافت روادید لهستان

 

انواع ویزای لهستان

ویزای نوع C: جهت ورود به لهستان و دیگر کشورهای شنگن، مدت اعتبار ۹۰ روز
ویزای نوع National-D: مدت اعتبار بیش از ۹۰ روز
ویزای نوع ترانزیت: شهروندان کشورهای افغانستان، بنگلادش، کنگو، اریتریا، اتیوپی، غنا، ایران، عراق، نیجریه، پاکستان، سودان، سریلانکا باید برای ویزای نوع A را اقدام کنند که تنها می توانند در فضای ترانزیت فرودگاه اقامت داشته باشند.

برای درخواست ویزای شنگن از لهستان، ابتدا بایستی از سفارت لهستان وقت بگیرید.

ویزای توریستی لهستان

کشور لهستان، کشوری زیبا در اروپا می باشد که در محدوده شنگن واقع شده است. برای ورود به لهستان، نیاز به اخذ شنگن لهستان دارید. جهت اقامت توریستی در لهستان، بایستی درخواست ویزای شنگن توریستی از سفارت لهستان در تهران نمایید. با ویزای شنگن می توانید حداکثر به مدت 90 روز در یک دوره نهایتا 6 ماهه در کشورهای عضو شنگن، اقامت فرمایید.
از جمله شهرهای مهم این کشور می توان به ورشو، کاراکوف، پوزنان، جیدنسک، وروکلو اشاره کرد.
آدرس سفارت لهستان در تهران: بلوار آفریقا، خیابان پیروز، پلاک 2

تلفن : 88787262 الی 4    فکس : 88788774


برای درخواست ویزای شنگن از لهستان، ابتدا بایستی از سفارت لهستان وقت بگیرید.
مدارک لازم برای درخواست ویزای شنگن لهستان :
1- اصل پاسپورت با 3 ماه اعتبار از پایان مدت اعتبار ویزا و حداقل دارای دو صفحه باشد و در 10 سال اخیر صادر شده باشد + فتوکپی از صفحات ویزاهای صادر شده در پاسپورت کنونی و پاسپورت قبلی.
2- یک قطعه عکس با زمینه روشن به ابعاد 3.5 در 4.5 سانتیمتر.
3- مدارک شناسایی فردی شامل شناسنامه و کارت ملی همراه با ترجمه رسمی و تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری.
4-  واچر هتل برای سفارت
5-  رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
6-  بیمه مسافرتی با سقف پوشش حداقل 30000 یورو برای کل مدت اقامت.
7-  گواهی شغلی معتبر با ذکر سمت فرد متقاضی در اداره/ سازمان/ محل کار به همراه تاریخ استخدام و حقوق دریافتی و ذکر مدت موافقت شده مرخصی.
8-  مدارک تمکن مالی شامل پرینت گردش حساب 6 ماهه – سند ملکی – لیست بیمه تامین اجتماعی – فیش حقوقی و یا مستمری بازنشستگی و غیره.
لازم است که تمامی مدارک به زبان انگلیسی و یا لهستانی، ترجمه شوند.

 

ویزای تحصیلی لهستان


یکی از بهترین راه های ورود به یک جامعه مدرن و مرفه ورود به عنوان دانشجو و تحصیل در آن کشور است.
نظام آموزشی لهستان با کیفیت بالا و خدمات عالی یکی از محدود کشورهای اروپایی است که هر ساله تعداد قابل توجهی از متقاضیان به تحصیل را از سرتا سر جهان جذب می کند. از مهمترین دلایلی که باعث می شود که لهستان را برای تحصیل انتخاب کنند این است که هزینه های تحصیلی و زندگی بسیار کمتر از دیگر کشورهای اروپایی است.
با وجود اینکه واحد پول کشور لهستان زلوتی است، هزینه های تحصیلی دانشگاه های بین المللی لهستان بر اساس یورو می باشد. در رابطه با هزینه های زندگی، به طور کلی می توان یک زندگی دانشجویی در لهستان را به 3 بخش هزینه اسکان، هزینه خوراک، هزینه حمل و نقل تقسیم نمود که با توجه به شهری که شما انتخاب می نمایید هزینه های زندگی متفاوت می باشد اما به طور کلی هزینه های زندگی دانشجویی را بین 300-200 یورو در هر ماه می باشد.
اکثر دانشگاه‌های معتبر لهستان به زبان انگلیسی تدریس دارند و برای ورود داشتن مدرک معتبر بین‌المللی زبان در بیشتر موارد الزامی است. ترم های تحصیلی در دانشگاه ها  به 2 بخش تقسیم می شود:  ترم پاییز - ترم بهار که معمولا در ترم بهار تعداد رشته ها محدودتر هستند.
شرایط اقدام:
۱- داشتن حداقل لیسانس از یکی از موسسات آموزش عالی داخل ایران
۲- داشتن امکان ساپورت مالی از طرف خانواده یا از طرف خود متقاضی در ایران
3- دانستن مدرک زبان انگلیسی در حد ۵.۵ آیلتس یا شرکت در دوره های زبان

ویزای کار لهستان

یکی از ساده ترین راه های اخذ اقامت لهستان، ثبت شرکت در لهستان و اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در لهستان می باشد و شما خواهید توانست  ویزا اقامت ثبت شرکت اروپا را از کشور اروپایی شنگن لهستان به دست آورید. اقامت ثبت شرکت لهستان برای افرادی که شرکتی جدید در لهستان ثبت کنند یا شرکتی در لهستان را خریداری نمایند امکان پذیر میباشد و شما میتوانید از این طریق به لهستان مهاجرت نمایید. در صورتی که اقامت لهستان را از طریق ثبت شرکت یا اقامت اروپا را از طریق ثبت شرکت داشته باشید شما نیازی به دریافت ویزای شنگن برای سفر به کشور اروپایی شنگن نخواهید داشت و میتوانید به این طریق به اروپا مهاجرت نمایید. افرادی که تمایل داشته باشند میتوانند از طریق ثبت شرکت در کشور لهستان اقامت کشور لهستان را به دست بیاورند.
برای ثبت شرکت و کسب اقامت لهستان حداقل نیاز به ورود سرمایه بالای ۱۰۰ هزار یوور به کشور لهستان می باشد.
بر طبق قوانین لهستان در صورتی که شما ۵ سال در لهستان اقامت قانونی داشته باشید میتوانید برای اقامت دائم لهستان، درخواست دهید. همچنین میتوانید پس از اخذ اقامت دائم لهستان، برای اخذ پاسپورت لهستانی اقدام نمایید.
کلیه عملیات ثبت شرکت در لهستان ، اخذ اقامت لهستان ، اخذ اقامت دائم لهستان ، اخذ ویزا کار در لهستان ، ویزا شنگن از طریق لهستان تحت نظر وکیل رسمی در کشور لهستان انجام میگردد .
۳- این ویزا در کوتاه ترین زمان و طی‌ ۴تا ۸هفته دریافت می شود که به نوع خود یکی‌ از سریع ترین انواع ویزاهاست.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای لهستان با ما تماس بگیرید 88851080 - 021

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.