cover 55 درباره شهر راسکیله دانمارک | معرفی - تاریخچه - تصاویر

درباره شهر راسکیله دانمارک | معرفی – تاریخچه – تصاویر

12 آبان 1401

درباره شهر راسکیله دانمارک، راسکیله شهر پادشاهان و وایکینگ‌ها است. تحسین مناطق اسکاندیناوی امر جدیدی نیست، تمامی شهرهای این منطقه بسیار زیبا و دیدنی هستند.

درباره شهر راسکیله دانمارک: راسکیله شهر پادشاهان و وایکینگ‌ها است. تحسین مناطق اسکاندیناوی امر جدیدی نیست، تمامی شهرهای این منطقه بسیار زیبا و دیدنی هستند. اما مطمئنا کسانی که نروژ، سوئد یا دانمارک را ندیده‌‌اند، از زیبایی‌های آن خبری نداشته و به طور کلی می‌توان گفت بسیاری از مردم مانند جان اسنو در سریال بازی تاج و تخت هستند: ما هیچ چیز نمی‌‌دانیم.
Roskilde کشور دانمارک شهری با حدود 50000 نفر بوده که فقط 30 دقیقه از کپنهاگ فاصله دارد. تمامی ساکنین دانمارک راسکیله را می‌شناسند. حال اگر شما هم آماده ماجرا جویی در یکی از زیباترین شهرهای دنیا هستید، با ما همراه شوید!

درباره شهر راسکیله دانمارک | سفری دیگر

شهر راسکیله کجاست؟

راسکیله همانطور که گفته شد یکی از شهرهای زیبای حوزه اسکاندیناوی در دانمارک بوده که در جزیره Sjælland (زلند) قرار دارد. از کپنهاگ تا این شهر 30 کیلومتر فاصله بوده که با قطار 40 دقیقه راه است. وسایل نقلیه عمومی و خصوصی برای رفتن به این شهر محیا بوده و شما می‌توانید قطار منطقه‌‌ای را مستقیماً از کپنهاگ به راسکیلد دریافت کنید.

شهر راسکیله کجاست؟ | سفری دیگر

چرا باید از شهر راسکیله دیدن کرد؟

شما حتما باید از Roskilde دیدن کنید؛ چرا که به دلیل تاریخ غنی آن یکی از بهترین مکان‌های دیدنی دانمارک به شمار می‌رود. راسکیله ممکن است یکی از شهرهای کوچک دانمارک باشد، اما آیا می‌دانستید که یکی از قدیمی‌ترین شهرهای دانمارک هم است؟ بنابراین اگر می‌‌خواهید درباره تاریخ، فرهنگ و وایکینگ‌‌های دانمارک بیشتر بدانید، باید از راسکیله دیدن کنید. این شهر یکی از بهترین مکان ‌ها برای بازدید در دانمارک بوده که نه تنها به دلیل تاریخ، بلکه به دلیل جذابیت، زیبایی، فعالیت‌‌ها و رویدادهای تابستانی فراوان بسیار محبوب است.

این شهر در بین دانمارکی‌ها و طرفداران بین‌المللی مسابقات فرمول 1 به عنوان خانه رانندگان افسانه‌ای کوین مگنوسن و پدرش یان مگنوسن شناخته شده، اما این فقط رانندگان اتومبیل‌های مسابقه‌ای نیستند که Roskilde را به مکانی جذاب برای بازدید تبدیل می‌کنند؛ چرا که این شهر دارای چندین موزه کشتی‌های وایکینگ‌های بوده، بقایای پنج کشتی وایکینگ در این شهر وجود دارد.

چرا باید از شهر راسکیله دیدن کرد؟ | سفری دیگر

تاریخچه شهر راسکیله

قدمت این شهر باستانی به عصر وایکینگ‌ها برمی گردد. این شهر بیش از 1000 سال پیش تأسیس شده و در قرن دوازدهم کلیسای جامع روسکیلد در آن ساخته شده است. کلیسای جامع روسکیلد آخرین محل استراحت حداقل 38 حاکم سابق دانمارک بوده؛ از همین رو تا پایان اصلاحات کلیسای جامع شهر جزو مهم‌ترین مکان‌های شهر به شمار می‌رفت.

Roskilde با سابقه‌ای غنی، صحنه موسیقی در حال گسترش و همچنین محاصره شدن در طبیعت واقعاً یکی از زیباترین شهرهای دانمارک بوده و از نظر گردشگری رتبه بالایی به خود اختصاص داده است. مسئله‌ای که در مورد کشف جواهرات در اروپا و منطقه اسکاندیناوی وجود دارد، که بیشتر مورخان آن را به این شهر ربط داده و این مسئله را جادوی راسکیله می‌دانند.

تاریخچه شهر راسکیله | سفری دیگر

جمع بندی

شهر راسکیله که به شهر پادشاهان مشهور است یکی از دیدنی‌ترین شهرهای حوزه اسکاندیناوی بوده و بدون شک در صورت سفر به آن شما تجربه‌های جدیدی به دست می‌آورید.


سوالات متداول درباره شهر راسکیله دانمارک

شهر راسکیله دارای چقدر جمعیت است؟

Roskilde کشور دانمارک شهری با حدود 50000 نفر بوده که فقط 30 دقیقه از کپنهاگ فاصله دارد.

شهر راسکیله دانمارک در کجا قرار دارد؟

راسکیله همانطور که گفته شد یکی از شهرهای زیبای حوزه اسکاندیناوی در دانمارک بوده که در جزیره Sjælland (زلند) قرار دارد.

تاریخچه شهر راسکیله چیست؟

قدمت این شهر باستانی به عصر وایکینگ‌ها برمی گردد. این شهر بیش از 1000 سال پیش تأسیس شده و در قرن دوازدهم کلیسای جامع روسکیلد در آن ساخته شده است.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

اخذ اقامت و مهاجرت به دانمارک از این جهت مورد توجه مهاجران خارجی قرار گرفته است که سطح رفاه مردم...

درباره شهر کپنهاگ: شهر کپنهاگ پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور دانمارک محسوب می‌شود. این شهر از همان ابتدا به سادگی...

کپنهاگ پایتخت کشور دانمارک است. در سال 1445 به‌عنوان محل زندگی خانواده سلطنتی دانمارک و پایتخت این کشور شناخته شد....

نظرت چی بود؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر

فرناز حضوری  امیرحسین رحیمی  امین بابازاده
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!