درباره شهر آنتورپ بلژیک | معرفی - جاذبه ها - راهنمای سفر - سفری دیگر

درباره شهر آنتورپ بلژیک | معرفی – جاذبه ها – راهنمای سفر

8 آبان 1401

درباره شهر آنتورپ بلژیک، آنتورپ یکی از بزرگترین و پر جمعیت‌ترین شهر‌های بلژیک است. درواقع آنتورپ نام یک استان است که …

درباره شهر آنتورپ بلژیک: یکی از کشورهای مهم و تاثیرگذار در اروپا بلژیک است. این کشور سالانه مسافران و مهاجران بسیاری را می‌پذیرد که نه تنها به پایتخت بلکه به شهرهای دیگر آن مانند آنتورپ هم می‌روند. از این رو در این مقاله قصد داریم درباره شهرآنتورپ بلژیک بیشتر بدانیم و درباره آن اطلاعات کامل را ارائه دهیم.

درباره شهر آنتورپ بلژیک | سفری دیگر

موقعیت شهر آنتورپ در کشور بلژیک

ابتدا بهتر است برای آشنایی بیشتر با شهر آنتورپ، درباره موقعیت جغرافیایی این شهر بدانیم. آنتورپ یکی از بزرگترین و پر جمعیت‌ترین شهر‌های بلژیک است. درواقع آنتورپ نام یک استان است که شهر آنتورپ نیز مرکز آن است. این شهر دومین کلانشهر بعد از شهر بروکسل پایتخت بلژیک است و بافت تاریخی خود را تا به امروز حفظ کرده است.

قسمتی از بلژیک ناحیه فلاندر نام دارد که در آن مردم به زبان هلندی صحبت می‌کنند. آنتورپ پر جمعیت‌ترین شهر در این قسمت نیز محسوب می‌شود. این شهر یکی از مناطق مهم اقتصادی و فرهنگی در بلژیک و اروپا است که مقر اصلی اقتصاد بلژیک نیز دیده می‌شود. بندر آنتورپ هم از مهم‌ترین و استراتژیک‌ترین بنادر اروپا به حساب می‌آید که این عامل نیز بر اهمیت این شهر می‌افزاید.

موقعیت شهر آنتورپ در کشور بلژیک | سفری دیگر

جاذبه‌ های گردشگری آنتورپ

در بالا بیان کردیم که شهر آنتورپ یکی از شهرهای تاریخی کشور بلژیک به حساب می‌آید. در این شهر و در قرن هفدهم میلادی مدرسه نقاشی وجود داشته که هنرمندانی مانند ون گوگ و روبنس در آن تحصیل کرده‌اند. هم چنین این شهر خواستگاه موسیقی نیز هست و معروف‌ترین فستیوال‌های موسیقی مانند تومارولند در آن برگزار می‌شود که افراد بسیاری برای این فستیوال که در تابستان برگزار می‌شود در این شهر گرد هم می‌آیند. هم چنین این شهر جاذبه‌های گردشگری دیگری نیز دارد که در زیر آن‌ها را نام خواهید برد.

  • قلعه آستین
  • موزه آن د استورم
  • بندر آنتورپ
  • میدان گروت مارکت
  • کلیسای جامع بانوی ما

بعضی از این جاذبه‌های گردشگری نیاز به بلیط ورودی برای بازدید دارند اما تعدادی رایگان هستند. ممکن است برای بازدید از کلیسا نیازمند پوشش کامل باشید. از این رو قوانین را باید از قبل سوال کنید.

جاذبه‌ های گردشگری آنتورپ | سفری دیگر

چطور به آنتروپ سفر کنیم؟

برای سفر به شهر آنتورپ نیاز به ویزای بلژیک داریم. شرایط اخذ ‌ویزای این کشور ممکن است برای ما سخت باشد از این رو نیاز است تا‌ از یک آژانس مسافرتی بخواهیم این کار را برای ما انجام دهد. این افراد می‌توانند بلیط این شهر را نیز برای ما خریداری کنند و هم چنین تورهایی را برای بازدید از این شهر پیشنهاد دهند.

سخن پایانی

شهر آنتورپ بلژیک یکی از شهرهای بزرگ این کشور است که علاقمندان بسیاری در دنیا دارد. از این رو اطلاعات لازم و کاربردی برای آشنایی و سفر به این شهر را در این مقاله بیان کردیم. هم چنین شرایط سفر به این شهر را نیز بیان کردیم تا بتوانید به راحتی سفر خود را انجام داده و با آسودگی خاطر از جاذبه‌های گردشگری بازدید کنید.


سوالات متداول درباره شهر آنتورپ بلژیک

اطلاعات کلی شهر آنتورپ بلژیک چیست؟

آنتورپ یکی از بزرگترین و پر جمعیت‌ترین شهر‌های بلژیک است. درواقع آنتورپ نام یک استان است که شهر آنتورپ نیز مرکز آن است.

جاذبه های گردشگری شهر آنتورپ بلژیک کدام ها هستند؟

قلعه آستین
موزه آن د استورم
بندر آنتورپ
میدان گروت مارکت
کلیسای جامع بانوی ما

یکی از ویژگی های این شهر چیست؟

در این شهر و در قرن هفدهم میلادی مدرسه نقاشی وجود داشته که هنرمندانی مانند ون گوگ و روبنس در آن تحصیل کرده‌اند.

نویسنده: امین بابازاده

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

سوال جدید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

شهر زیبای بروکسل پایتخت بلژیک یکی از پایتخت‌های اروپایی است که دارای جاذبه‌های گردشگری و مقاصد تفریحی بسیاری است. دیدنی‌...

دیدنی ‌های گنت بلژیک جزو گنجینه‌های اصلی این شهر هستند که علی‌رغم گذشت سال‌های سال، هنوز هم دارای معماری قرون‌وسطایی...

درباره شهر ریکستسارت بلژیک: ریکستسارت یک شهر در والونیا بوده که در استان والون برابانت کشور بلژیک واقع شده است....

نظرت چی بود؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

آژانس مسافرتی سفری دیگر